Chalan sa neozýva každý deň

lily14
12. dec 2017

Ahojte,neviem čím depkujem,ale ak sa chalan neozve 2 dní tak asi ma má v ...?sme spolu len od leta,niekedy píše celý deň a potom 2 dní nič??stalo sa vám?

moonlight1210
12. dec 2017

@lily14 nemusi ta mat v ..., ale proste popri tebe nezabuda zit aj svoj zivot a nie je na tebe nalepeny.
Zi aj ty rovnako a prestan sa sustredit na to, ci napise, ci nie.

Ak mu odpises na kazdu spravu do desiatich sekund, ak skaces po kazdom jeho zavolani, ak mu sama celkom casto vypisujes a vyvolavas, zatial co on ti zdvihne ci odpise az po nejakej chvili, tak v nom ani nevyvolavas potrebu sa ti ozvat castejsie. Vie, ze ty na druhom konci si permanentne v pohotovosti a po ruke kedykolvek sa ozve. Tak si vybera on kedy si na teba urobi cas (medzi inymi zaujimavejsimi aktivitami).

Vztah je ako vahy. Ak jeden privela dava, pre toho druheho to strati cenu a zacne mu unikat. Takze ten co privela dava ide dole a upina sa len na partnera a ten druhy volne lieta hore a obzera po zaujimavom svete. Partnera vnima ako niekoho stabilneho pod sebou, o ktoreho sa nemusi bat, ze mu utecie. Tak sa tak aj chova.

Prestan na nom visiet, zacne on visiet na tebe.
Alebo to pojde do stratena. Ale to znamena, ze on moc zaujem nemal a vztah si drzala pri zivote len ty a tvoja zalubenost. On moc zalubeny ani nebol.

caray
12. dec 2017

koľko máš prosím ťa rokov? a nie nemusí na teba hneď kašlať, pokiaľ ste ešte deti tak sa kľudne mohlo stať, že mu iba rodičia zobrali mobil alebo proste nemá čas. ty si sa mu neskúšala ozvať? možno čaká na to

lily14
autor
12. dec 2017

@moonlight1210 super napísané,lepšie ani nemohlo byť.Ja sa práve skoro nikdy neozývam prvá atď ,ale sa zamýšľam že asi mu nechybam keď aj na FB ma vidí že som a nič!ja mu prvá nenapíšem,bojím sa odmietnutia to je bloknz detstva!

lily14
autor
12. dec 2017

@caray až sa hanbím povedať vek,keď tu riešim také frašky😚mám po 30tke on 25...neozývam sa prvá,a on 2 dní bez kontaktu asi mu moc nezalezi

alaguema
12. dec 2017

@lily14 no, on je ozaj ešte "chalan" a ty žena. Asi sa na to pozeráte každý z tej svojej perspektívy. On sa možno ešte nechce viazať.

lily14
autor
12. dec 2017

@alaguema ani pravda,ale to sme prebrali že sa akože nechceme viazať😆ti ide o to či to tak bežne chodí,že sa chlapci neozývam aj keď nemajú hneď na háku 🤔

caray
12. dec 2017

@lily14 tak to sa potom veľmi nečudujem. si si istá, že on ten vzťah berie rovnako vážne ako ty?

osky
12. dec 2017

@lily14 prepac ale chlapec o 5 rokov mladsi...hm.25-rocny chalan este lieta v oblakoch.velmi sa na neho neviaz aby si nebola sklamana.
Ty si na prahu dospelosti/myslim zenskej,kedy uz mas idealny vek aj na deti,nieco uz si zazila.../,on este potrebuje volnost.
Osobne si neviem predstavit takyto vztah-podla mna nema buducnost.
Mozno o tych dalsich 5 rokov,ale to uz tebe zacnu tikat bio-hodinky a on sa estelen zacne spravat ako chlap...

katarinamarkova
12. dec 2017

@lily14 ja ti to otočím:
chlapec:
- vidím, že je na FB prihlásená a ani makké f. nenapíše.....má ma v.......???

prečo mu vyčítaš, to čo robíš ty? nie ste rovnakí? 🙂

lily14
autor
12. dec 2017

@katarinamarkova vystihla si to😊

tanickalab
12. dec 2017

Prečo sa mu nikdy neozveš prvá ty? Veď on to môže potom brať úplne rovnako, že to tiež máš na háku. Musíš aj ty ukázať trochu iniciatívy 🙂

sissy27
12. dec 2017

@lily14 dohodli ste sa, že sa nebudete viazať, tak prečo od neho očakávaš, že budeš uňho na prvom mieste a prvá aj posledná myšlienka dňa bude patriť tebe a že ti bude vypisovať každý deň?? si preňho len kamoška s benefitmi, ani Jožovi alebo Karolovi sa neozýva každý deň, len keď má náladu ísť s nimi na pivo. Aj tebe sa ozve len keď má chuť / potrebu.

galixx
12. dec 2017

@lily14 nemyslim ze ta ma uplne na haku, ale rozhodne to neberie tak vazne ako ty. Myslim ze on sa naozaj nechce viazat na rozdiel od teba

lily14
autor
12. dec 2017

@sissy27 ved prave ze on riesil ze dufa ze to nhie je len o sexe...a viem riesim tu uplne blbosti,ale som smutna ,,,,,

lily14
autor
12. dec 2017

@galixx ja sa nha neho urcite nechcem viazat,len sme spolu vela krasne zazili a pravda trosku som sa zamotala....ja sa totiz viazat nemozem,budem sa rozvadzat

lillystranska
12. dec 2017

@lily14 preboha spamataj sa! Ma 25 rokov je to este nevyzrete decko. Ja mam tolko co ty a zacala som si s 26 rocnym co som si myslela ze je az prezrety bol galantny mily atd. Chodil na diskoteky na ktore ja som chodit nechcela opil sa tam preplo mu a opichal tam vsetko co mu nohy roztiahlo. Ked sa somnou rozisiel este sa mi vysmieval ze stara som a ani toho chlapa si neudrzim (chudacik naivny a to nevedel,ze uz ja som ho dlhsiu dobu podvadzala s ex pretoze on problem s nastrojom nemal ako ten zajacik vsetci to okolo neho vedeli len on bol tak sprosty ze veri tomu dodnes) ty len utekaj od takeho kade lahsie

lily14
autor
12. dec 2017

@lillystranska on nechodi na diskoteky,ale pravdu mas hlupost taky mlady,ale rozkazem si ked dobre mi je

lillystranska
12. dec 2017

@lily14 moja aj ja som si to myslela lenze ma 25 taky nenahanaju od 25 a vyssie ale nizssie. Mne tiez tvrdil ze je na starsie a bum chodi lovit studentky tam mu to funguje. Ale vies co nebanujem zase som o skusenost bohatsia a viem ze moj terajsi partner je ten pravy a ma 35 😉

sissy27
12. dec 2017

@lily14 normálne sa s ním porozprávaj na rovinu, že chceš viac
a nerob zbytočne divadlo s nejakým nezáväzným vzťahom... vekový rozdiel môže a nemusí fungovať, nezistíš kým neskúsiš...

alaguema
12. dec 2017

@lily14 ja si nemyslím, že to @katarinamarkova vystihla. Muž je ten, ktorý by mal byť aktívnejší, nie aby žena uháňala chlapa. To nie je nejaký staromódny názor, je to tak dané a každá žena, ktorá chlapa naháňa a vehementne sa mu ozýva a pripomína sa, je skôr či neskôr zo strany muža vnímaná ako vterka. Také obvykle uspejú u submisívnych mužov, určite nie u dominantnejších, ktorí chcú mať pocit, že si ženu sami získali, nie že im sama skáče do náručia. Ak sa ti neozýva, tak mu v tej chvíli asi nechýbaš. Pýtaš sa, či je to normálne. Neviem. Nemala som vzťah, ktorý by bol oficiálny, kde by sa mi muž aj dva dni neozval. Podľa mňa to on neberie vážne.

janickacrazy
12. dec 2017

@lily14 No dosť si protirečíš, najskor sa dohodnete, že sa nebudete viazať, potom ťa štve, ked ti 2 dni nenapíše, potom zase, že sa nechceš viazať, ale si sa zamotala. A čo ked sa budeš rozvádzať? Ved potom teda budeš voľná a možeš sa viazať, nie? Na tvojom mieste by som tomu nechala proste voľný priebeh a uvidíš, ako sa to vyvinie. Pokiaľ sa s niekým stretávaš a tráviš s ním čas, spíte spolu, atd. je veľmi ťažké sa na neho nenaviazať, hlavne pre ženu. Chlapi to berú trochu inak. Takže si to rozmysli, čo vlastne chceš.

rdi
12. dec 2017

Skus sa zacat ozyvat aj ty jemu prva a potom uvidis, ci sa nieco zmeni alebo to bude stale na tej istej vlne, ze ti nebude pisat. Proste niektori chalani chcu vidiet, ze aj baba ma o neho zaujem. Keby som vsetko nechavala len na svojho muza na zaciatku nasho vztahu tak uz sme ani my neni spolu. Vzdy je vztah zalozeny na dvoch ludoch, ktory robia kroky a nie len na jednom!

lily14
autor
12. dec 2017

Pravdu mate,ale ja som mu stale vravela ze som v uvodzovkach stara skola nech sa ozyva on....asi sa daco stalo...tak to asi maloí byt...a co vlastne chcem,som este vydata,,,on mlady,,otazka je akop teraz zabudnut

janickacrazy
12. dec 2017

@lily14 No tak počkaj, ved sa s tebou nerozišiel, tak čo 2 dni sa neozval. Ved to hádam nie je taká tragédia či ano? Zase ten vek by som až tak neriešila, ja mám tiež mladšieho muža a klape nám to veľmi dobre. Ak máte byť spolu, tak budete, ak nie, tak nie. Uvidíš, ono sa to nejak vykryštalizuje aj samo. 😉

petranelkova
12. dec 2017

Heh, takze ty si este vydata?! No odpadla som. A to co ta napadlo takyto ulet. Vies na co ta asi mal?! Len na to jedno. Takze byt tebou uplne ho vypustim z hlavy. Radsej sa staraj o svoju rodinu

janickacrazy
12. dec 2017

@petranelkova písala, že sa ide rozvádzať

rucka77
12. dec 2017

Ja sa už nestíham čudovať, najprv nájdem príspevok, ktorý vyzerá, že je písaný 15 ročným dievčaťom, potom vysvitne, že je to 30 ročná žena a mladší muž a ešte je aj vydatá. A ideš sa rozvádzať kvôli nemu alebo máš iné dôvody? Ale úprimne

libawet
12. dec 2017

@janickacrazy ...a to už by ale mohla mať trochu rozum...pane jo, to čo je toto??

janickacrazy
12. dec 2017

@libawet No aj 30tka sa može bláznivo zamilovať, ja nesúdim nikoho.

libawet
12. dec 2017

@janickacrazy ...hej...no...môže....