Cez limit pri inzerátoch

ludmilusik
7. máj 2017

Nevie mi niekto povedat co znamena ak sa mi tu na mojom bazariku ukaze pri inzerate CEZ LIMIT? Dalej mi neukazuje inzerat ostatnym. Dakujem za odpoved

natalienka12
8. máj 2017

@ludmilusik Zrejme si mala zaplatený PRO shop vtedy môžeš predávať aj nový tovar a skončilo ti predplatné, tak už sa nový tovar nezobrazuje, len používaný.

ludmilusik
autor
8. máj 2017

@natalienka12 dakujem za reakciu. Ale nemala som nic zaplatene. Ukazovalo mi inzeraty a zrazu cez limit a stopli mi ich. Moze to byt aj tym ze som ponukala v jednom inzerate viac veci naraz? Odhadujem ze to bolo asi tym. Inak fakt neviem.

natalienka12
8. máj 2017

@ludmilusik asi áno, ja neviem potom, napíš adminke

irwin
3. nov 2017

V júni ci kedy ste mi poslali že 20 veci môžem mať ako novy tovar na 28 dní, po skončení ste mi drzo zmazali tieto inzeraty...pri ktorých sa pise NAD LIMIT A ZÁKAZNÍCKY ich nevidia! Na moju otázku prečo... ste napísali ze mam dat znovu Aktualizovat ale tieto sa stále neukazuju! A nedajú sa ani aktualizovať...!!!!! Neviem co je toto za reklamný ťah ale nepáči sa mi to a odporúčam to napraviť Lebo sa budem sťažovať na vyšších miestach

irwin
3. nov 2017

10 veci pardon

irwin
3. nov 2017

@irwin čiže 50 mojich inzerátov ste mi dali nezobrazuju sa... Chcem vedieť dôvody, lebo žiadne reálne dôvody nevidím...

irwin
3. nov 2017

50 inzerátov ste určili expirovaný a nad limit a tam píšete ze budem informovaná internou poštou a neprišiel do internej pošty ani jeden ze je expirovany

beech
9. nov 2017

dobrý deň chcem sa spýtať -pridám inzerát ako použitý tovar a zmeníte mi ho ako Nový a potom mi to dá nad limit ako to je to možné ,ďakujem za odpoveď

irwin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irwin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
30. nov 2017

Platia tu urcite pravidla a tieto pravidla platia aj pre teba. Mimochom @irwin ako pozeram ty si neplatis ziadny balik sluzieb. Inzerujes zadarmo. A modry konik ti dava priestor na bezplatnu inzerciu. Tak co chces? Ak chces aby si mohla mat neobmedzene mnozstvo noveho tovaru zaplat si balik pro a mas vybavene.

irwin
30. nov 2017

ODPORÚČAM ABY STE SO MNOU KOMUNIKOVALA NA DÔSTOJNEJ ÚROVNI, INAK SA VÁM MÔŽE STAŤ ZE MOJE KROKY BUDU PODOBNE.... JA PRAVIDLÁ KONIKA REŠPEKTUJEM. Za porušovanie obchodného zákonníka a práv inzerujuceho je možnosť firmu napadnúť na súde... Uz sa veľmi veľa žien na Vás sťažuje.... Jednoducho nemente im ich inzeráty použité na Nové... Lebo ak Vás súdne napadnú môže sa stať že dobre neobídete a keď vám ženy odtiaľto odídu, čo je už teraz realita vaše plus si môžete platiť sama!

irwin
30. nov 2017

AK BUDE TOTO POKRAČOVAŤ MENÍM AJ S RODINOU AJ PRIATEĽKAMI BAZÁR....
INZEROVANIE NA BAZÁROCH MA BYT INAC ZADARMO A NIE ZARÁBANIE NA MAMIČKACH...

natalienka12
30. nov 2017

@irwin ano? A to kde ste na to prisli ze ma byt zadarmo? Ved je zadarmo a mate 10 inzeratov noveho tovaru. Mimochodom ja konik nevlastnim. Ja som obycajna mamicka. Ak nie ste spokojna mozte odist. Firma nijako obchodny zakonnik neporusuje. @xxxxxnnnnn @srdiecko4u

xxxxxnnnnn
30. nov 2017

Ahoj, pozri si Pravidlá bazára https://www.modrykonik.sk/rules-bazaar/

a viac info tu https://www.modrykonik.sk/help/#cat-howto-market

V bazári môžeš zadarmo pridať neobmedzené množstvo inzerátov na Použitý tovar, 10 inzerátov na Nový tovar a 50 inzerátov na Vlastnú výrobu.

S balíkom PRO získaš naviac neobmedzený počet inzerátov na Vlastnú výrobu aj na Nový tovar.

irwin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
8. dec 2017

@irwin neviem preco utocis na @natalienka12, to je bezna uzivatelka, nema s konikom nic spolocne, akurat ho pouziva
stazovat sa mozes tu https://www.modrykonik.sk/help/

natalienka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irwin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalienka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz