Cez bazár som kúpila telefón za 550 EUR a je pokazený

22. dec 2023

Doma zistila že sa prehrieva ma displeji sa robia čiary.
Predávajúci nekomunikuje.
Kúpi sme na bazári.
Prišla som o peniaze alebo je možné podať trestné oznámenie ?

veronikaszabova
22. dec 2023

Z bazaru za 550€? 🤦🤦🤦

bloger
22. dec 2023

Ako si za ten telefon zaplatila?

zmrzlinka2021
22. dec 2023

Môžeš dať oznámenie, ale asi musia preukázať, že ten nedostatok už bol prítomný v čase kupy

rozalia2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. dec 2023

@rozalia2 iPhone ano

tykat
22. dec 2023

...na bazari iPhone pred vianocami za 550€ 🙈 sak to priamo krici pruserom.

aeruginosa
22. dec 2023

Obavam sa, ze tu si nepomozes, nakolko sa predavajuci moze ohradit, ze mobilny telefon v case predaja taku vadu nemal a sposobila si si ju sama… Ale nie som pravnicka, mozno skus FB stranku „Spytaj sa pravnika”, tam sa snad najde niekto erudovanejsi, skusenejsi.

iwesska
22. dec 2023

Preco si to nekupila cez Swappie ale cez nejakeho niemanda? No uz nic teraz, uz len oci pre plac. On ti povie,ze to tak nebolo a predal ti ho v poriadku. Ako mu to dokazes?

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
23. dec 2023

Máš poučenie za 500 eur. Nič s tým nespravíš, nemáš ako dokázať, že nefunguje od začiatku.

gta5man
24. dec 2023

Dig a predstavte si čo sa stalo mne. Ja nechápem ako to vedia tí podvodníci spraviť ale kúpil som 2x telefón od dvoch rôznych ľudí. Keď sme sa stretli na parkovisku tak ich zapol, ja som vyskúšal a fungovali. Ešte deň dva fungovali a presne po dvoch dňoch sa pokazili. Jednému odchádzal postupne dotyk a druhý prestal čítať simkartu. Ako vedia tak presne nastaviť elektroniku že aby vtedy keď to predvedú funguje a potom sa vám to doma pokazí?