Cestovanie z okresu do okresu počas lockdownu

27. nov 2021

Ahojte áno viem že lockdown ale chcela som sa spýtať či je možné cestovať z okresu do okresu ak ideme do prírody. Sme prekonaní. Samozrejme respirator by sme mali a správali by sme sa zodpovedne. Prosím blbé komenty nechajte si pre seba.

janai1
27. nov 2021

Nie je zakázané cestovanie medzi okresmi

monkasponka
27. nov 2021

Mali by ste do prirody len vo svojom okrese.. ale zas, kto to kontroluje? .. ved aj ja som dnes bola .

alexk12
27. nov 2021

Načo sa pytas na koňa sak keď chceš chod keď nie nechoď a ešte nečaká blbé komentáre

borka168
27. nov 2021

Nie je zakazane cestovať medzi okresmi, ale platí zákaz vychádzania. Čiže musíš spĺňať jednu z podmienok,prečo vychadzas a pobyt v prírode mimo okres v týchto podmienkach nie je. Viem ze je dovolené ísť na svoju chatu mimo okres.

kate_cs
27. nov 2021

My sme boli dnes tuším cez 3 okresy a žiadna kontrola. Je zakázané ísť mimo okresu, ale do zahraničia môžeš ísť. Celé na hlavu. Ja som bola za maminou a chorou babkou. Nebudem zas pol roka bez nich, mám toho už dosť

liusa82
27. nov 2021

No neviem.Ja som zas čitala že je zakázané mimo okres.Tak teraz ozaj človek nevie.Jeden povie tak iny tak

maris5
27. nov 2021

Oficialne len BA moze do prirody v celom BA kraji a Kosice maju myslim povolene aj Kosice okolie.

borka168
27. nov 2021

U nás napríklad stoja policajta na hranici okresov CA,KNM,ZA a vyžadujú zdôvodnenie cesty. Ak spĺňate výnimku nie je problém.

vellllo_70
28. nov 2021

Ja som včera išla s priatelom takmer cez celé slovensko skrz prácu a nikde nás polícia nezastavila.

lianka123
28. nov 2021

@borka168 prosim Ta, neklam. Mam znamych, tentokrat maju nariadenie vyslivene nekontrolovat. Boze kolke z Vas tu pisu len aby boli zaujimave.

borka168
28. nov 2021

@lianka123 za to ze ty máš známych neviem, neznamená ze druhí majú klamať. A nemusíš prosiť, ja som napísala ako je to u nás a robili to 2 dní po sebe,tak asi nemám halucinácie

lianka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
28. nov 2021

@admin @berenika39 čo je na tej odpovedi neslušné?