Cestovanie z Anglicka na Slovensko s kočíkom v lietadle

eskymacik17
9. dec 2011

ahojte prosim vas je tu niekto kto lieta spoločnostou EASY JET alebo nejakou inou z UK na slovensko alebo do Krakowa ?? chem sa spytat ako ste riesili prepravu kocika . ja mam cely travel system 3 kombinaciu a chcela by som cestovat s celou .. neviete prosim Vas ako to je s bookovanim ci sa to musi vopred zabookovat pri letenke alebo netreba a kolko sa plati za kocik a ci mi zoberu celu trojkombinaciu ?? dakujem moc krat za vase prispevky 🙂

wewus1234
9. dec 2011

ahoj..ja som letela s Ryanairom do Bratislavy..tiez som mala travel system..kocik si mozes zobrat so sebou az za check-in .ale musis im povedat,ze sa sklada z viacerych casti..my sme im dali autosedacku(vajce) bookovali sme hned s letenkou za 20 libier,to je ako ich batozina..dufam,ze som aspon trosku pomohla 🙂

eskymacik17
autor
9. dec 2011

@wewus1234 ahoj no lebo ja mam hlboku cast aj športovu amusim brat aj auto sedačku . tak neviem ci im mozem dat tu hlboku cast a športovu pri checkine a s vajičkom ist ku lietadlu .. a to ste bookovali ako batozinu naviac alebo nadrozmernu batozinu ?? take ako ked beries lyze alebo snouboard ?? dakujem za odpoved urcite si pomohla

wewus1234
9. dec 2011

myslim,ze by nemal byt problem,pretoze nas sa pytali z kolkych casti sa sklada kocik,kvoli tomu aby vedeli dat na vsetko nalepky,aby sa ti vratil cely 🙂 a s tym bookovanim som si nie ista,ale akonahle uvedies dieta pod 2 roky tak automaticky by ti mali zapocitat kocik..a tiez si myslim,ze to najdes medzi lyzami a atd..skus vyhladat kocik..a platili sme zato 20libier..ale to bol ryanair,neviem ake maju podmienky ine spolocnosti..ja som si zvykla tak overit akoze si bookujem letenku a pokukala som co vsetko treba..a ked bolo treba platit,tak som zatvorila stranku 😀 skus aj tak 🙂

eskymacik17
autor
10. dec 2011

@wewus1234 ja ot tiez tayk robim ked zistujem kolko bude stat cela letenka aj s poplatkami 😀 😀 😀 .. dakujem moc krat za tvoju radu ... skusim to kuknut este .. ahoj

wewus1234
10. dec 2011

nemas zac 🙂 🙂 🙂