Červené strie na zadku

rebekad123
5. jún 2017

Ahojte kočky ☺️ veľmi by som Vás chcela poprosiť o radu. Asi pred tromi mesiacmi som zbadala že sa mi robia nejaké červené čiary na zadku (respektíve bokoch) no nebrala som to nejak vážne no teraz to mám na oboch stranách bokov a ešte aj na zadku. Sú červené a počula som že kým nezblednú môžu zmyznúť 😊 poprosím o rady + pomohol niekomu MARK Scrub na celulitídu a strie...? Ďakujem za odpovede ❤️

mischelin89
6. jún 2017

@rebekad123 ja myslim ze ked sa raz objavia, uz nepomoze nic 🙂 proste ti popraskala koza. Ja mam vela strii este z puberty, niektore uplne vybledli, boli plytsie,takze ich ani nevidno. A tie hlbsie tiez vybledli, len vidno ryhu, ze tak su.

Mozno ti ich dobry pripravok pomoze rychlejsie vybielit, ale zmiznut pochybujem 🙂

ellca123
6. jún 2017

dcera ma 13 vysoka/176/ stihla a ma ich cerstve, z toho rychleho rastu
dedicnost

da sa odstranovat laserom

lorela
6. jún 2017

@rebekad123 Strie už nezmiznú nikdy, akurát časom sa stanú menej nápadné, menej viditeľné. Sú to trhliny v koži. Dobrá je akurát prevencia v podporovaní elasticity pokožky, takže krémovať a olejovať vhodnými prípravkami.
Laser môže pomôcť do jedného roka od vzniku strií, potrebných je viacero ošetrení, čo je aj cenovo náročný proces.

hanka1674
6. jún 2017

Strie sú dopraskaná koža takže nikdy nezmiznú, ani keď ich budeš natierať kadečím pokiaľ sú červené. Oni potom časom vyblednú a bude ich vidno menej zmiznú už nezmiznú. Sú kadejaké mastičky, olejčeky a neviem čo na to ale všetko pomáha iba čiastočne

rebekad123
autor
13. jún 2017

Ďakujem kočky 🙂 No tak to mám teda smolu ..