Červené melóny v Kauflande

junovka
1. aug 2014

Mozno pre niekoho troska pritiahnute za vlay, ale mne uz dosla maximalna trpezlivost!! 😠 😠 Kolkokrat som kupovala v Kauflande melony, tak stale boli hnusne, prezrete, alebo naopak, nedozrete, proste neboli dobre.Najviac ma stve, ze su obrovske, maju velku hmotnost......ano, pre 2 osoby je to velky melon. Ale,co majviac stve, preco v Kaufande nepredavaju aj stvrtky ci polky melonov??Preco v inych supermarketoch sa to da???Alebo je to len v Kosiacach??Ake mate skusenosti s melonmi v Kauflande vy?

barbora59
1. aug 2014

ja som si kupila zlty melon a tiez nebol dobry uplne bez chuti. Inak som s kauflandom spokojna prema urcite lepsie ako Billa( slovenska) a Tesco.

mummy01
1. aug 2014

Preco si proste melon nekupis v inom obchode alebo na trhu? Ja tiez v kauflande nekupujem tie obrovske melony ale ked mam chut na melon tak si s detmi zbehneme napr.do lidlu a tam kupim maly a chutny...a tie prepolene zasadne nekupujem,pride mi to nechutne.

zita19
1. aug 2014

Mas nejaky prikaz zhora na nakup melonov v Kauflande? Ja nechapem co riesis. Nie som spokojna s obchodom idem dalej. Vsak v KE nie je len tento jeden obchod.
Inac obidva kosicke Kauflandy sa mi pacia viac ako hociktory iny supermarket. Dokonca mam pocit, ze hlavne teraz v sezone maju asi najlepsiu zeleninu aj ovocie.

dorotka2013
1. aug 2014

ak melon nie je dobry da sa vratit a vratia ti peniaze... ja som takto vracala uplne nezrely...

adri266
2. aug 2014

@junovka sestra pracuje v K. A vravi, ze kvoli hygienickym dovodom.