Cena denného menu

23. feb 2022

Bola som zhrozená ked som zistila ze v mojej obľúbenej reštaurácií išlo denne menu behom 1 mesiaca vyššie o 2€. Jasne, všade sa dvíhajú ceny ale prinútilo ma to zamyslieť sa ci este “mam” na stravovanie sa v reštaurácií. Akú najvyššiu cenu ste ochotný zaplatit za 1 denne obedové menu z reštaurácie, ktoré zahŕňa klasicky polievku a hlavné jedlo? Napíšte aj lokalitu. Do ceny jedla nepočítajte donášku. A tiež nebavíme sa samozrejme o sushi sete alebo iných fancy jedlách.

lienka175
23. feb 2022

u nás v Žiline už pod 6€ aj začína byť ťažké zohnať... bratranec, ktorý varí denné menu v Trenčíne, zvýšil teraz zo 4,50€ na 5€

falbala132
23. feb 2022

ja odkedy je korona, som si zvykla varit si sama, jednak som sa v tom na stare kolena vdaka tomu zlepsila 🙈, jednak usetrim, ale raz do tyzdna idem na obedove menu, nech mam zmenu, tu v takmer centre BA sa najes od 5 do 7 €, tolko raz do tyzdna kludne dam 🙂

nelca84
23. feb 2022

no ono to neni len o cene... ak mam dostat "vyvar" za ktorym sa skryva mrazena zelenina zaliata bujonom, tak co by stal obed aj 4e, tak si ho nedam...

katuska19
23. feb 2022

v BA priemerna cena denneho menu je min 6-7 Eur, niekedy platim aj 8, co sa aj mne zda uz dost. Zavisi jasne aj od jedla, ktore si das ale ano za posledny rok isla cena min o 2 E vyssie.

renka30
23. feb 2022

Uprimne povedane, snazim sa vyberat lacnejsie jedla (tam kam chodim maju na vyber zo 6 druhov) ale vzdy je to minimalne tych 6€, drahsie su aj za 8-9€) - centrum BA

fiafia
23. feb 2022

Stredné Slovensko, okolie Ziar Nad Hronom 4,50€

kingstonka
23. feb 2022

U nás, malé okresné mesto na východe, momentálne ceny or 5,20€ do 6,50€, ako kde. Cena denného menu išla hore, viac ako cena sa mi nepáči, že išli (podľa man) s kvalitou dole. Radšej si už varím, lebo mi tie jedla nechutia.

nafka0483
23. feb 2022

Netreba sa cudovat ze ceny v restauraciach isli hore ked idu hore ceny potravin, energii - ved oni si to tiez musia premietnut do cien.

V Kosiciach denne menu cca 6-8-10€

cukricek4
23. feb 2022

podla mna okolo tych 6 eur je taka bezna cena za menu. ale neviem si predstavit, ze by som sa denno denne mala takto stravovat.

kvetinka75
23. feb 2022

u nás je to 4-4,50 a lepšie reštiky aj 7 eur. Ja si neobjednávam každý deň ale tých 4,50 ešte dám. Každý deň určite nie. Doma varím, takže radšej si z domu prinesiem. Väčšinou si objednám to, čo doma nevarím, lebo inému to nechutí. Alebo keď nemám čas.

kinderzwillinge
23. feb 2022

Bratislava - 8-9€ ☹

alexandra197
23. feb 2022

Dedina okres Piešťany 4.80e

tanickalab
23. feb 2022

No ako kde, ceny sú rôzne a teda už to začali robiť tak, že majú v ponuke 5 jedál a každé má inú cenu a vyber si. Človek si to v dnešnej dobe myslím, že veľmi rýchlo rozmyslí. Kedysi ti stačila stravenka a evríčko na menu a dnes ani zďaleka.

julka29
23. feb 2022

Banská Štiavnica išla tiež hore s cenami...od 4,80€ do 6€. Myslím si, že veľa ľudí si radšej donesie obed z domu. Všade majú na výber z viacerých jedál ale akože za granadir či 4ks obyčajných palaciniek vyhodiť také peniaze je choré

marcellka32
23. feb 2022

Okres Galanta- 5,50 - 7 eur, záleží či bezmäsité alebo 7 eur je kačica, losos..ja varím už doma denne, obcas objednáme, ale výnimočne

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibrunova
23. feb 2022

My máme lístky v robote za 4,20. Najlacnejšie menu za 4,50- ale to naozaj taký základ, väčšinou 4,90-5,50€- LM

euka210
23. feb 2022

U nas este 3,7e-4e krajny vychod

jasminet
23. feb 2022

V centre BA od 5,50 po 11€. Išli hore, striedame s kolegyňami restiky, chodíme stále - dobre mi padne keď mi niekto navarí každý deň iné.

halci
23. feb 2022

bezna restika na sidlisku BA cena menu 6e - 8,50e.

lopka1313
23. feb 2022

Tiez som v BA, menu cca 6-8 eur. Chodim len 1-2x mesacne a vtedy som ochotna dat aj 10 eur, vyslovene idem len ak chcem ochutnat nieco ine, zabudnem alebo nevezmem si obed, vytiahne ma kolegyna alebo mam chut na nieco specialne (cina, india alebo tak) :D ale je to prilis, u nas v praci je 'gastrac' 3,83€.
Teraz som bola v KE a rozmyslala som nad donaskou z oblubenej restiky. Nakoniec som to presvihla, ale potom som pozerala ceny a za pol roka/rok co som tam bola naposledy, tak zdrazeli tiez minimalne o 1 euro.
Moje byvale kolegyne, kym boli gastrace, chodili na menu denne, ved doplatili len nieco malo k listku. Potom dostali gastro karty a zrazu zacali chodit len cca do 20.teho v mesiaci, kym tam mali peniaze :D potom si nosili. Mali psycho zabranu platit obed "zo svojeho", aj ked sa cena vtedy nemenila. Tym, ze ja som vzdy brala peniaze z gastracov/karty ako svoje peniaze, minala ich v obchodoch, kym boli a potom kludne aj ten obed, na ktory som sla raz za cas, zaplatila klasickou kartou, tak som ten efekt v hlave nemala...

limoncino
23. feb 2022

V Trnave menu 9,90€

17alexis
23. feb 2022

ZA- malokedy sa najem pod 7€, niekedy si idem aj na drahsie, napr. za 12. Nechodievam vsak denne lebo doma varime, ale tak 2x tyzdenne idem. Manzel chodi vzdy, ak nerobi z domu lebo moj obed ma on ako na ranajky, dnes napr. Sme mali zemlovku, pre mna obed, pre neho su to ranajky 😄 cize minie viac. Nevadi nam to.

mogaa
23. feb 2022

no u nás sú jedlá za menu od cca 4,7-6,5 , teraz sme objavili jednu donáškovú službu za 3,5🙂a to je cena aj s dopravou😉

medeaa
23. feb 2022

Popravde, nechodim uz do restauracii. Vsetko ide hore, nie len denne menu. Chapem, ze gastro utrpelo obrovske straty, ale nie len gastro...