CCC Klub

kiqusiq
30. mar 2018

Pekný deň prajem,
prosím vás, neviete niektorá, ako funguje CCC Klub? Mám vernostnú kartu, dlho nebola používaná a teda neviem aký je jej zmysel a ako funguje ☹ Neviem sa o tom nejak nikde dočítať 😒 Ďakujem.

bibistec
30. mar 2018

Niekedy su zlavy pre drzitelov karty ale ja som.tiez este nevyuzila.tie topanky mi pridu strasne nekvalitne, suseda uz niekolkokrat bola reklamovat. Ja som len v obchode pozerala a teda nic moc

kiqusiq
autor
30. mar 2018

@bibistec Ďakujem 🙂 ...topánky veľmi nenakupujem v CCC ani ja, kúpila som naposledy asi pred dvoma rokmi letné sandálky a tie sú ok 🙂 Skôr ma zaujala jedna kabelka z tohtoročnej letnej sezôny a teda, že či náhodou by nepadla nejaká zľava 😂

flimelka
30. mar 2018

Mam ju tiez a po pravde som ju tiez este nikdy nevyuzila ☹ Ale nosim ju v penazenke aby som ju nahodou nemala moc lahku :D :D

jeennyv
30. mar 2018

@kiqusiq mas zlavu tusim 10 percent vsedne a viac percent ak maju akciu mi ule sme vyuzili a cca zlava na karte a plus na predajni cxa 6e

baboobchod
30. mar 2018

Bežne na ňu zľava nebyva, iba ak majú nejakú akciu pre jej držiteľov. Vtedy posielajú o akcii informačne SMS. Napríklad ´do nedele 20% zľava na vsetko ´

hettinka
30. mar 2018

@kiqusiq zľava úvodná 25% už bola a teraz treba čakať na koniec sezóny. Chodia ti SMS od nich?

lolilata
6. apr 2018

ma od nich sms chodí

le27
19. nov 2018

Je tu niekto z BA?

tinka0000
19. nov 2018

Ak máš kartu tak teraz je zľava 20% na tovar 😊

tinka0000
19. nov 2018

Ale len do nedele 😊

mimi1900
3. mar 2020

Ja nemam vernostnu kartu.. Ale teraz maju zlavy.. Najde sa dobra dusa co mi napise cislo karty? Dakujem