Cavalier - cena

roxy9713
1. apr 2021

Ahojte, máte tu niektorá cavaliera? Koľko stojí tento psík s PP? Z akej stanice ste si svojho cavaliera kúpili? Nikde som zatiaľ nenašla žiadne informácie a chcem mať aký taký prehľad o cene predtým ako o tom začnem seriózne uvažovať. Vopred vám ďakujem za odpovede

domi995
1. apr 2021

Ahoj, skus navštíviť stránku www.dogforum.sk tam ti určite veľmi radi poradia 🙂

sara07
1. apr 2021

bielydemon.sk pani Mikulášová
https://sk-sk.facebook.com/pages/category/Pet-B...
je to chovatelská stanica kde ti vyberie šteniatko priamo k tebe , nie na chov napr že nema dobry skus alebo niečo drobnost cca 400€ ale máš ho zaočkovaného, očipovaneho, s dekou, s papiermi, a kedykolvek môžeš zavolat
kamoška tak kupovala a ako genialne im do rodiny vybrala štena
prípadne je tu aj klub cavalierov , stanic je viac
taky vystavny rataj od 700€ ak by si chcela na vystavy chodit
u nej si môžeš aj všetky farby kupit, vyslovene tym žije a kupuju jej psiky aj do zahraniča, japonska napr, a tiež si dava pozor kto kde s kym križi ked si berie na krytie psa

slniecko_12
2. apr 2021

Dnesne ceny sa pohybuju okolo 1000 eur.

sara07
2. apr 2021

@slniecko_12 pokial máš vystavny kus alebo kus čo ide na chov, kamoške mal zly skus čiže nevhodny ani na chov ani vystavu tak 400€ platila

yellow28
2. apr 2021

@sara07 my mame od nej tiez nasho fesaka 🙂 ma podkus, tak stal 500 EUR...inak by stal 1100 EUR a fenky stoja 1200 EUR... Je to palka, ale aspon mas istotu, ze naozaj kupis cavaliera... Lebo taki ti lacni z bazosu vyzeraju v dospelosti vselijako...

sara07
2. apr 2021

@yellow28 presne pre toto aj oni kupovali u chovatela a ako skutočne chodia len na očkovanie, žiadny problem, a na tom psovi to proste aj vidno že to nie je čo by to mohlo byt a že je to z chovnej stanice ako ma byt
no stretli sme sa raz z jednym z bazoš a pani tvrdila že je to tiež cavalier sme len tak pozerali a ked boli pri seba ako to bol iny rozdiel ,
tak nejak tiež presne neviem ale 400 alebo 500 tak nejak viem že ako bolo to viac ako z množiarne a z bazoša ale to oni kategoricky nie ani len nepozerali aj ked ako jej svokra hned načo tolko preplacaju že pes ako pes, no teda rozhodne nie
aj povohavo toto je genialny pes a ten to bolo nervne také ...
zase ak nechceš na chov dalej a potom kasirovat za krytie a vystavy stači ti aj so zlym skusom , ono to ani nevidiet keby nepovedia ani neviem

roxy9713
autor
2. apr 2021

@yellow28 áno máte pravdu, som toho názoru že radšej šteniatko s pp ale s istotou že je to to čo má byť ako skúšať šťastie na bazoši...

roxy9713
autor
2. apr 2021

@sara07 áno, majú úžasnú povahu aj k deťom to sa mi veľmi páči. Chceme ho k nám do rodinky, určite nemusí byť výstavný kúsok. Len si naozaj chcem byť istá, že sa k nám dostane cavalierik. Ďakujem vám dievčatá za všetky informácie veľmi ste mi pomohli. Ešte by som sa chcela spýtať že aké bývajú čakacie doby na šteniatko.. Niekde som čítala že sa čaká aj rok.

sara07
2. apr 2021

maju stranku aj bielydemon.sk alebo ma skupinu na fb
Cavalier King Charles Spaniel Biely démon

ak nezmá už zazmluvnené tak máš rychlo teraz mala vrh takže budeš čakat kym len odrastu
zavolaj alebo napíš , neviem stranku mi nevie načitat ale predtym je fungovala, bohvie čo mám ja zase zapnute

sara07
2. apr 2021

bielydemon@gmail.com
alebo sa ozvi cez fb stranku
ona má viac psov čo chodí na vystavy a máva dosť často šteniatka, ona si aj vedie evidenciu rodu a tak

yellow28
2. apr 2021

@roxy9713 my sme mali stastie, zavolala som jej a nahodou sa uvolnil nas milacik, pretoze pani, ktora ho chcela vodit po vystavach, sa ho zriekla kvoli tomu podkusu. Isli sme sa na neho pozriet a bola to laska na prvy pohlad 🙂 ma uzasnu povahu, strasny maznak...vsetci ho zboznujeme

kuriatko84
26. okt 2021

@yellow28 dobrý večer. Prosím vás dned sme volali s pani Mikuladovou z B. Demona kvoli steniatku a tiez ma jedno také aké chceme ale vraj má podkus. Aj váš má podkus, nemá problémy s papaním?

yellow28
26. okt 2021

@kuriatko84 dobry vecer, nema ziadny problem...je to krasny psik, vsetci v okoli ho obdivuju a nikto si podkus doteraz nevsimol 🙂

lolita555
26. okt 2021

@kuriatko84 pokus je len estetická vada,vôbec psovi nevadí,keď je mierny dokonca by ste si ho ani ako lajk nevšimli 😉ak ho chcete len ako člena rodiny vôbec to nevadí,je nevhodný pre výstavy a na ďalšie potencionálne papierové krytie

kuriatko84
27. okt 2021

@lolita555 @yellow28 ďakujem pekne za vysvetlenie ste zlaté baby teším sa na nového člena rodiny

ivanag321
10. nov 2021

@kuriatko84 dobrý deň, môžem vás poprosiť informáciu aká bola cena psíka?

kuriatko84
11. nov 2021

@ivanag321 ešte ho nemáme, cenu neviem.

ivanag321
11. nov 2021

@kuriatko84 aha, ďakujem

83sonia83
8. dec 2021

@ivanag321 my mame odtial steniatko, dcerke kupil tatino, mame ho necely tyzden doma. Stal 1500

ivanag321
12. dec 2021

@83sonia83 ďakujem za info. Prajem vám nech vám robí len radosť 🙂

83sonia83
12. dec 2021

@ivanag321 ďakujeme 😊 je to naozaj zlatíčko

lucibka
30. apr 2024

Dobry den, mate prosim vas teraz niekto prehlad, co sa tyka tohto psika, kde by sme ho mohli kupit? Uvazujeme nad kupou pre deti, inzeraty su na bazosi rozne, ale najlepsie by mi bolo poradit konkretne, ak mate aktualne skusenosti...nemusi to byt psik s PP, chceme to len do rodiny a netusim s akou cenou ratat. Dakujem

kuriatko84
1. máj 2024

@lucibka prosim nekupujte psika z bazosu podporite tym mnoziaren🙏🏻 radsej si vezmite psika z utulku, pomozete malej dusicke. Ak vam je vela dat tolko penazi za cistokrvne stena s PP (cca 2000€) tak oslovte nejaku ch.s. niekedy maju aj steniatka s podkusom a tie su za polovicnu cenu. A verte mi cavalier z bazosu nikdy nebude vyzerat ako cavalier! My mame z chovnej stanice s PP a co tu v okoli maju ludia bez PP tak vobec nevyzeraju ako cavalier 🙈 to skor ako koker x springer x cavalier 🤣 a za druhe maju uz v mladom veku kopec zdravotnych problemov kvoli pribuzenskym krizeniam. A hlavne problemy so srdieckom. Mojej kolegine tak odisiel po 7 rokoch a neskutocne trpel aj on aj cela rodina😞 mali ho z bazosu.
Na stranke www.cavalier.sk mate zoznam chovnych stanic aj krytia kde sa ocakavaju steniatka a aj steniatka na predaj.
Ale neodporucam ch. s. Biely demon🙈 my mame odtial nasu, bola s podkusom, ale aj tak je nadherna vsetci ju obdivuju, ze aky krasny psik. Bude mat 3 roky. Vtedy nas vysla na 1000€.
Je to nasa laska♥️
A hlavne pri cavalierovi sa treba pripravit na koooopec chlpov vsade🙈 denne vysavanie, bez susicky sa nezaobidete a chlpy, chlpy a chlpy😆
Pozor ak mate doma alergikov radsej vybrat ine vhodnejsie plemeno.
Vela stastia pri vybere.
Ps: nedajte sa na bazosi oklamat na ”cistokrvne stena” dalej maju take praktiky, ze napisu s papiermi a myslia tym ockovaci preukaz🤦🏼‍♀️ alebo “registrovany chov” nieje to iste ako chovna stanica, ktora musi predavat stena s PP👆🏻

sara07
1. máj 2024

@lucibka nie vystavný ale s papiermi čo je cena menšia 400€ napr chovatelka Mikulášová adresu nájdeš na bielydemon.sk
na bazoši máš všetko z podivných chovov , a sk je normálne nazvyme to združenie kde seriozni chovatelia sú
cez bazoš by som nešla, neušetríš pretože nevieš čo kupuješ , potom dáš viac penazi na veterinara , máme susedu čo sa vkuse stažuje tak jej treba ked kupovala z bazoša ušetrila 100 € pri nákupe
pri tejto chovatelke máš aj kedykolvek poradenstvo zavolaš poradí ... povedz že nechceš vystaveného , vždy je z vrhu nejaký taký psík že nemá spravne rozloženie flakov alebo kozmetická vada, z bazoši nevieš či si nekupiš so srdcovou vadou alebo s problémovymi nohami

sara07
1. máj 2024

@kuriatko84 kamoška má psa od demona a su max spokojny ,tiež má podkus ale neplatili tolko kolko ty teda za neho asi zaleží aj na inom

sara07
1. máj 2024

@lucibka ohladne čo tu píše kuriatko ohladne ceny nie je pravda, však zavolaj alebo napíš lebo za 1000€ ona nepredava ani na výstavné nie to čo su vyradené z chovu
a ked je jedno suka alebo pes vyradený z chovu tak je vyradený preto má aj podstatne nižšiu cenu
biely demon ked sa spoznaš s chovatelkou je to jej život doslova a má vela ocenení aj v zahraniči

kuriatko84
1. máj 2024

@sara07 tak asi mate zle info! My sme u nej kupili v r. 2021 fenku blenheim s podkusom za 1000€. A to bola vraj za polovicnu cenu. Inak idu fenky blenheim za 2000 - 2500€. Samozrejme psi su lacnejsi a tiez zalezi na farbe. Kazda farba ina cena a tiez pohlavie. A este velmi zavisi od toho akych uspesnych ma to dane stena rodicov. Cim viac titulov z vystav tym vyssia cena.

sara07
1. máj 2024

@kuriatko84 maju psa, vystavny ani na chov nie je , platili 400
oni si brali štena tiež len domov ,nikdy na žiadnej vystave neboli
tak ked chce niekto uspešných rodičov je normálne že cena je vyššia
ten podkus ani mu to nevidno, možno niekto ano ale ja som sa musela dlhšie pozerat z boku že aha ano
mám dobré info , ty tu zavádzaš v podstate , keby si sa nerozpísala teraz človek ti aj uverí
pes je užasný , pritulny ,hravy, a nádherný ako .. nemá žiadne choroby ani vady aj ked je dospelák
a hlavne ona má tolko šteniat že myslím u nej nevybrat si farbu prípadne či pes fenka je snád nemožné , oni rovno povedali že chcu psíka ,nie vystavny a tento im aj nejak sadol ,ked tam boli vyberali si z troch volných
dostalo štena hračku, deku, granule ,školenie a viem že volali ked niečo mali .. myslim že niet čo dodat,
ja ked budem na dôchodku tak rozhodne si tiež kupim , zrejme vnučka bude pokračovat, ale mne sa páčia čierne najviac ..

kuriatko84
1. máj 2024

@sara07 ja pisem osobnu skusenost, ty to mas sprostredkovane od znamych, tak neviem kto zavadza. kupovali sme ju z BD v r. 2021 ako maznaka do rodiny, nie na vystavy, chovatelka o tom vedela vopred, preto nam vybrala s podkusom teda nevhodne na vystavy a platili sme 1000€ co mame aj na tej uchvatnej zmluve a sama nam povedala, ze to je polovicna cena. Dostali sme tiez granule na prvy mesiac, deku, hracku a kopyto na hryzenie.
Po case sme zistili, ze ine ch. s. poskytuju za tie prachy iny servis.
No aj tak sme za nu vdacni a dufame, ze tu bude s nami veleeemi dlho.

kuriatko84
1. máj 2024

@lucibka moja kolegyna volala minuly rok do jednej nemenovanej chovnej stanice tiez za fenku blenheim, tak jej povedali sumu 2500€. A to uz sa aj mne zdala prestrelena suma. Ale po zlej skusenosti co mali s tym psikom z Bazosu co im po 6 rokoch zomrel na srdcovu vadu a nenormalne trpel, tak povedala, ze radsej psa nechce.
Mozno by bolo dobre sa popozerat po chovnych staniciach v Cechach, tam maju mozno nizsie ceny.