Často sa budím o 4-5 ráno

sida456
11. sep 2018

Dobre ranko. Som tehotná v 10 týždni a často sa budím medzi 4-5 ráno. Normálne vyspata doruzova. Aj teraz som od 4 hore a už je pól 6 a ja stále nespím. Podotýkam, že som bola spachtos stále by som len spala. A teraz sa deje niečo takéto 😏 stavalo sa to niektorej z vás ? Ďakujem.

arcticcode
11. sep 2018

@sida456 a o ktorej ides spat? Spis aj cez den?

sida456
autor
11. sep 2018

@arcticcode nespím cez deň a chodím spat niekedy o 21:00 a inokedy o 23:00

jumama
11. sep 2018

Ja som bola vzdy ranne vtaca, no ked som bola tehotna, hlavne uz s vacsim bruskom, tak som vzdy vecer odkvecla pri telke a zaspala. Mala mazacala vzdy o stvrtej rano kopkat. A nepotesim ta, potom prve dva roky tak vstavala. Keb dola mimino, dalo sa, napapala sa pol hodku bola hore, pokopkala nozkami a zase zaspinkala. Ked bola vacsia tak ja mam taku blbu vlastnost ze som titalne ohladuplna k opoliu, nechcela som, aby budila susedov ( ked by sa premavala napr. na odrazadle...), aleebo aj muza sme nechavali spat, on dlho spaval... takze sme sa rano donemoty hravali, a na siedmu sup do obchodu... No a este to malo nesmiernu vyhodu, videla som vsetky vychody slnka, nadherne cervene, oranzove nebo nad nasou mestskou castou 🙂

galioska
11. sep 2018

@sida456 pri malej som spala vsade mozne tej to sj ostalo, pri malom nekludny spanok, nervozita a tak mu to aj ostalo🤐

arasidka123
11. sep 2018

@sida456 aj ja som to tak mala prvé mesiace a sem tam ešte aj teraz sa mi tak podarí...včera som odkvecla už o pol deviatej a o tretej čerstvá ako rybička..a keď trebalo ráno vstávať tak samozrejme že sa mi nechcelo..

sasesoe
11. sep 2018

@sida456 skus viac zatemnit izbu, my mame vonkajsie zaluzie a dokazem sa v poho vyspat aj cez den. A ked si aj tak vysoata, tak ten cas vyuzi efektivne

liligreg
11. sep 2018

Ja Som sa v tehu budila medzi 2-3. Spomenula som to Raz mame a ona. Nie si tehotná? Ja Som sa celé tehu budila medzi 2-3..! Ja som vtedy už sipila tehotenstvo. Ale časom ma to dobehlo a potom, keď muž si šiel pred nočnou ľahnúť o stvrtej poobede, tak ja som spala do rana do piatej 😂

wikisara
11. sep 2018

Nebudí ťa niečo čo nevnímaš? Nevstáva tak napríklad sused a nerobí niečo také čo počuješ keď spíš ale keď sa zobudíš si to neuvedomíš?

pribinak
11. sep 2018

@liligreg pise ze je v 10tt

liligreg
11. sep 2018

@pribinak nikde nepise, že sa tak budí len v 10tt. Ja som sa tak budila od začiatku tehu (ešte som ani nevedela, že som) do nejakého 16tt. Potom sa to otočila a už som taka plna energie nebola. Neviem, čo bolo na mojom príspevku mimo, keď si potrebovala upozorniť na jej tt.

lubik87
11. sep 2018

@liligreg podľa mňa to pochopila že sa jej /autorky pýtaš či nieje tehotná....preto tá odveci odpoveď.... Rýchle čítanie bez porozumenia

misiacik31
11. sep 2018

@sida456 Ja som tiež mala jedným časom takéto obdobie asi 2 alebo 3 týždne a už som bola zúfala z toho, že už sa asi nikdy nevyspím poriadne 😂 a môže byť, že to bolo asi 10-12tt, bolo jedno kedy som zaspala proste o 4 hore a nie a nie zaspať (skúšala som aj televízor pozerať aj som bola na mobile aby sa mi unavili oči ale nič nezaberalo), potom mi už bolo zle z toho, že som hladná tak som o 5 /pol6 chodila na skoré raňajky a potom sa mi ešte na nejakú hodinku, dve podarilo zaspať. Už ma to prešlo a akurát včera som hovorila mužovi, že už dobre spím a dnes som sa zobudila o polnoci na to, že som hladná :D tak som zajedla pár piškot, umyla si zuby a potom som spala až do rána. Tak držím prsty nech je to len dočasné a čoskoro to prejde a vychutnáš si ešte spánok 😉