Čas Vianoc - komunita ľudí na Modrom koníku mi veľmi pomohla

hugger
12. dec 2023

Blíži sa koniec roka a asi ako každý aj ja trochu rekapitulujem. A musím priznať že komunita ľudí na MK mi veľmi pomohla za čo by som sa chcel poďakovať, možno trochu konkrétnejšie a osobnejšie.

Ak máte obľúbené nicky s ktorých názormi sa stotožňujete, alebo vás donútia sa zamyslieť, alebo len pobavia, poďakujte im, v tejto téme alebo inde.

A ešte zábavnejšie by bolo keby každý kto dostane poďakovanie poďakuje dvom ďalším. Je to jednoduché: Stačí vedieť komu a za čo.😊

hugger
autor
12. dec 2023

@grof_monte_christo

Nikdy nesklameš svojou empatiou a láskavosťou. To neznamená že nevieš aj naložiť ale vždy sa za tým dá vycítiť dobrý úmysel.

Ďakujem 😌

hugger
autor
12. dec 2023

@lienka.7
Si otvorená zmeniť názor na ľudí. Je to vzácna vlastnosť, väčšina z nás sa kŕčovito drží prvého dojmu ktorý môže ale nemusí byť správny.

Ďakujem

hugger
autor
12. dec 2023

@bbshop

Ďakujem Ti za odvahu zastávať názory ktoré idú proti prúdu a za trpezlivosť s ľuďmi ktorí si ju snáď ani nezaslúžia.😊

hugger
autor
12. dec 2023

@viestta
Neprestávaš ma udivovať rozsahom tém ku ktorým vieš vecne vyjadriť. Kopec ľudí to štve a nechcú vidieť, že tvoje komentáre sú trefné, pragmatické a často vtipné.

Ďakujem

hugger
autor
12. dec 2023

@karolinakr
Tvoje odkazy na filmy a hercov sú božské. 😊

Ďakujem

hugger
autor
12. dec 2023

@madeincssr

Si "rising star" mužskej populácie na MK

hugger
autor
12. dec 2023

@admin

Ďakujem adminom MK. Škoda tej zmeny názvu témy, nabudúce sa isto podarí lepšie.

madeincssr
12. dec 2023

@hugger to Covid spôsobil (vyše týždňová PNka). Všetko zlé je na niečo dobré... Podľa mňa sa (napriek niektorým extrémom, predčasným súdom, či až útokom) na tomto fóre riešia ľudské, hlbšie veci a veľa sa tu dá dozvedieť a rozširovať si obzor.

viestta
12. dec 2023

@hugger prajem ti aby si zazil vela krasnych chvil aby si nasiel svoje stastie

hugger
autor
12. dec 2023

@andreatytler

Cením si Tvoju zásadovosť a zhovievavosť. A láska k mačkám je veľmi sympatická.

lienka.7
12. dec 2023

@hugger ze wau 😄 vďaka, za tvoj koment😉 to je ako dostat predvianočný 🎁 😊 drz sa, nech sa ti darí 👌😘

hugger
autor
12. dec 2023

@goodidea

Zasmejem sa vždy keď vidím Tvoje odporúčanie "ROZVOD!" 😂

grof_monte_christo
12. dec 2023

@hugger Cením si prvenstvo v zozname 😁. To nalozenie asi nebolo tak zle, keď nepotrebujes terapeuta, ty už vieš za čo 🙂. Rovnako prajem príjemný a kludny dojazd roka, ja ho ešte nemám.

777januska777
12. dec 2023

A ze muži nemajú čo robiť na modrom koniku. Konečne jedna pekná téma a založená mužom. 🙂

la_dolce_vita
12. dec 2023

@777januska777 suhlasim...nieco take je tu vzacne a doslova zahriala na duši 🙂 Bohuzial ovela castejsie tu zazivam presne opacne pocity..

mirage
12. dec 2023

milé 🙂

estellas
12. dec 2023

To je milá téma.

bloger
12. dec 2023

@janetinka27, @misel0806, @zeminka29, @valeria_h Veľmi si vážim vašu pomoc baby.

bbshop
12. dec 2023

@hugger ďakujem 😊 si typ muža vďaka ktoremu som ešte viac presvedčená o niektorých svojich názoroch a hlavne o názore, že muzi sú citlivé bytosti, ktoré potrebujú iný pristup od žien, než aký reálne dostávajú

deedol
12. dec 2023

@andreatytler dakujem za prispevky, ktore su plne respektujucej vychovy, casto v mori uplne protichodnych. je to pre mna vzdy take svetielko nadeje.

@petamich ty tak casto napises presne to, co by som napisala ja, takze ja uz nemusim 🙂

@viestta ty vies naozaj vsetko - a to myslim uprimne. a naozaj sa vyznas v medziludskych vztahoch.

@hugger dakujem za super temu 🙂

madeincssr
12. dec 2023

Na tejto téme je fajn tá súnáležitosť MKáčov bez ohľadu na pohlavie (a svrbí ma napísať aj sexuálnu orientáciu, ale obávam sa preplesku od inak zmýšľajúcich, ktorých tiež rešpektujem, hoci súhlasiť nemusím 😉).

mladena
12. dec 2023

@hugger Chápem, že si teraz obklopený zástupmi svojich pochlebovačov, ale nie je to trápne zaoberať sa reputáciou nejakých osôb na nejakom internete? Nuž gratulujem, že nemáš iné problémy.

hugger
autor
12. dec 2023

@bloger 👏

pkgirl30
12. dec 2023

nie som na MK tak dlho aby som mohla poďakovať niekomu konkrétnemu skôr by som chcela poďakovať každému, ktorý nejakým komentom prispeje, niekedy sa zasmejem, niekedy si poplačem, ale vždy sa nad komentom zamyslím a vždy sa niečo nové dozviem buď o ľuďoch alebo sa o sebe niečo nové naučím. takže ďakujem, verím že všetko má svoj dôvod a na MK som sa dostala v čase keď som to najviac potrebovala ♥️

hugger
autor
12. dec 2023

@bbshop moje ❤️sa prave roztopilo😌

hugger
autor
12. dec 2023

@deedol 👏

miskakyska
12. dec 2023

@mladena samonasratá, že nie si v rekapitulácii?🤭🙃
Ináč skoro nikoho tu nepoznám,jak to?👀🙄😆

domkakvet
12. dec 2023

@hugger zatial som sa tu nenasla, ale som na konovi cca rok 😀

karolinakr
12. dec 2023

A prvé miesto vyhráva... :

petamich
12. dec 2023

ja sem naozaj chodim rada, je tu velmi vela uzivateliek, krorych nazor a prispevky si rada precitam, nechcem ale menovat, mam ich viac a nerada by som na niekoho "zabudla"

spomeniem ale aspon styroch tych, ktorych si myslim, ze si to extra zasluzia @zalka, @alenah31, @lienka.7 a @draik - za vsetky rady, ktore ste vo forach napisali a dovolim si tvrdit, ze vela uzivatelkam/om MK pomohli 🙂