Čarodejnica pri českých hraniciach

25. jún 2024

Neviem, či práve táto téma sem patrí. Ak tomu neveríte nekomentujte to. Ja verím a videla som výsledky. Chcem sa spýtať, či nemá niekto z vás skúsenosť s čarodejnicou. Má sa vraj nachádzať niekde pri českých hraniciach. Poznám človeka čo tam bol a veľmi jej pomohol. Nemám však teraz cestu ísť za ním sa porozprávať. Neviete mi prosím poradiť ako sa pani volá a kde sa nachádza?

taynee
25. jún 2024

On bol za čarodejnicou a veľmi jej pomohol?

babulkomale
25. jún 2024

Však mu zavolaj a vsetko ti povie, ako my vieme u ktorej bol?

pribinak
25. jún 2024

A potom sa čudujeme, že voľby výhra Fico a spol.
Tu je názorná ukážka ako ľuďom hrabe v palici

Inak, kto komu pomohol? Trosku chaoticky text

stanulienkat
25. jún 2024

Pani ráči byt volicka socialnej demokracie?🙄🤔

fajnova
25. jún 2024

Traduje sa, že v Starom Hrozenkove sú bosorky. Neviem, nemám vyskúšané 😁 ani neviem, kde to je.

alickapusinka
25. jún 2024

A ja viem čarovať tak ťa začarujem že sa týždeň nevysereš.

fajnova
25. jún 2024

@pribinak
@stanulienkat
Vám dvom by bol vyvalilo, keby ste v každom príspevku niekoho neurazili? Ty kks toto je už posadnutosť, dievčatá, ale už ozaj je to strašne trápne.

stanulienkat
25. jún 2024

@fajnova takouto otazkou sa clovek uraza sam.

viestta
25. jún 2024

@fajnova tu niet co urazit, a to myslim vazne. Tu je oznacenie naivny velka lichotka

pribinak
25. jún 2024

@fajnova akože čo je na mojej veľmi logickej úvahe urážlivé?

Je rok 2024 a niekto verí na čarodejnícu, ktorej niekto veľmi pomohol. 🤣🤣🤣🤣🤣 podľa mna toto je jasný dôkaz ako sa Fico dostal zas do kresla premiéra 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

fajnova
25. jún 2024

@pribinak zas Fico ..
Autorka, pozerala som, kde je Hrozenkov a je to na Morave, na hraniciach. Fakt je, že sa tam ženy venovali bosoractvu a čiernej mágii ,siaha to hlboko do histórie a čudujem sa, že vysmievacky konikovske o tom nevedia a radšej ťa zosmiesnia a zakomponuju sem Fica. Nazvime ich radšej bylinkarky.

autor
25. jún 2024

@fajnova ďakujem vám 😊aj za normálny názor😄

babulkomale
25. jún 2024

@fajnova to vies, nečítajú kvalitných autorov, len mudrujú na MK 🤭

autor
25. jún 2024

Volička fica a podobných strán,len pre informáciu nie som😃takze miešať politiku môžete ísť inam😀

evcagabi
25. jún 2024

@fajnova ano, vravi sa to, byvam kusok odtial 😅😅😅

autor
25. jún 2024

@evcagabi nepoznáte prosím?

doriiis
25. jún 2024

To je tak typicky modrokonikovske trápne.Este aj do témy o čarodejnici budú niektoré pliesť politiku.
Dievčatá by už ste fakt posadnuté.Chcelo by to nejaký detox

ekira1
25. jún 2024
fajnova
25. jún 2024

Čítala som si teraz o tom a je to veľmi zaujímavé čítanie.

evcagabi
25. jún 2024

Autorka, bohuzial. Mne o tom len rozpravali babky a tie uz umreli a ja som to vtedy vobec vazne nebrala.

hopsas
25. jún 2024

Nezahrávaj sa s ohňom, neexistuje že čarodejnica niekomu pomôže, následky prídu ..možno neskôr ale prídu, radšej sa.modli k Bohu ak máš.problem

autor
25. jún 2024

@evcagabi ďakujem. Ten pán z rodiny tam bol možno aj 10 rokov dozadu.

mariadurakova33
25. jún 2024

@fajnova áno máš pravdu už ako dieťa som vedela o bosorkach(bylinkarkach )z Hrozenkova ľudia ich vyhľadávali ich povesť bola známa aj v zahraničí....a niečo pre zaujímavosť počas druhej svetovej tam bol vyslaný tím Himmlera ktorý skúmal ich liečenie a rituály

syslik81
25. jún 2024

posmievate sa ze ludia veria na carodejnice(kartarky, bylinkarky ..) ale ze 3/4 ludstva veri v boha najvacsie klamstvo ake kedy bolo vymyslene to je v poriadku? preco by tomu nemohla verit? ak jej to spravi dobre.. nech ludia veria v hoha , alaha,budhu,anjelov, posmrny zivot .. je to ich vec .. viac ako ona ste sa strapnili vy tymito komentami a ze vzdy sa tu zbehne svata trojica ze ano?? stale tie iste premudrele strigy 😝

doriiis
25. jún 2024

@syslik81 ...bacha! Na boha nesahat! Je to najdlhšie fungujúci biznis sveta😅

autor
25. jún 2024

@syslik81 toto máte pravdu😂a na to nereaguje niekto.

zojazoja
25. jún 2024

@fajnova Žítkovske bohyne tam "čarovali". Boli sme tam párkrát. Ma to tam svoju dušu a dá sa ísť pozrieť aj s výkladom do domu, v ktorom najväčšia zitkovska bohyňa tzv.bohovala.

zojazoja
25. jún 2024

Poznám. Boli sme tam viackrát. Ale už sa nebohuje. Môžeš tam ísť na exkurziu. Robia prehliadky.pozri si to na webe.

fajnova
25. jún 2024

@zojazoja normálne ma to začalo baviť a zaujímať. Ďakujem za tip na výlet 🧙

zojazoja
25. jún 2024

@fajnova chod! Nebudeš ľutovať. Naozaj odporúčam. A po absolvovani prehliadky doporučujem kúpiť si tie 2 knihy o ktorých bude hovorí ten pan a prečítať si ich. Ale až po prehliadke. Inak nebudeš chápať súvislosti. Ja som tie knihy za 2 dní prečítala.