Cane corso

ki_ki2
23. okt 2020

Ahojte baby mate tu niektorá cane corso? 🙂 mame 5 mesačne šteniatko a rada by som s niekým pokecala o tomto plemene 🙂

lussinda2
23. okt 2020

@ki_ki2 ahoj my mame tuto obludku 😍 kludne sa pytaj co potrebujes vediet

tana2308
23. okt 2020

@lussinda2 krásny

lussinda2
23. okt 2020

@tana2308 dakujem

ki_ki2
autor
24. okt 2020

@tana2308 ahoooj super, vieme sa skontaktovať na fb? 🙂

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussinda2
24. okt 2020

@taskataska hm pretoze sme to tak chceli, na SK to este stale nieje zakazane. Plno CHS dava psom kupirovat usi! Nie vzdy je vyhra nechat psom, ktory mali odjakziva tie usi kupirovane ich nechat dlhe, vznikaju rozne zapaly a infekcie

ki_ki2
autor
24. okt 2020

@lussinda2 my sme nedali.. A uz banujeme v 5 mesiacoch prekonané už 2 zápaly.. Tak nariekalo to malé šteňa úbohé že aj ja som revala.. S nim.. 😪

lussinda2
24. okt 2020

@ki_ki2 tak to mi je luto teda, nas ich ma a svaty pokoj a to som mu ich cistila iba 2x ked bol v narkoze lebo nedovoli so sebou manipulovat co sa tyka strihania nechtov a usi. Tak vzdy iba ako sa mi da s antibakterialnou utierkou....natiahnem na prst a popri skrabkani pocistim 😂

ddd333
8. nov 2020

@ki_ki2 aj my mame

balintovaveronika
17. okt 2023

Dobrý deň prajem ,my máme tiež cane corso má 3 mesiace ...máme dve deti 6 a 4 ročné...dnes keď si dcéra 6 ročná ku mne sadla na gauč tak pes vrčal, chcem sa opýtať či sú nejaké skúsenosti s niečím takým ...deti obhryza ako aj nás, tak sa ho kus boja . Ale to sa len chce hrať jasné len či sa nemám niečoho obávať ... vopred ďakujem 🙂