Čakám na rozhodnutie z Bratislavy ohľadom predĺženia rodičovského príspevku

sana611
27. apr 2020

Dobrý deň,mamičky chcela by som sa spýtať??dávala som o prešetrenie zdravotného stavu malej dlhodobo stále chorá od narodenia aj predčasné narodená 2 krat 1 raz novych zámkoch neschválili druhy raz Bratislava uz vyse mesiaca a nic čakám na rozhodnutie a stale nic myslíte ze mi to schválili niekde som sa dočítala ze komu neschválili prislo o 3 tyzdne a komu schválili trva dlhšie tak teraz neviem dakujem

3petka
27. apr 2020

@sana611 A má mala určenú nejakú diagnózu či len na základe návštev Dr dávaš žiadosť. Lebo ak nemá nič tak to vidím len na to že majú čas na to. Mne volali asi za tri týždne že je to schválené a aby som prisla popodpisovat papiere

dadinka75
27. apr 2020

@sana611 určite by som sa na to nespoliehala...teraz fungujuv obmedzenom režime. Mne az po mesiaci prišlo že zamietajú.podavala som v Považskej Bystrici

deti95060810
27. apr 2020

mne ani po mesiaci neprišlo...musela som ich naháňať...a to nebol žiadny obm. režim

sana611
autor
27. apr 2020

@3petka mala od doktorky aj od alergokogicky plus orl juni jej maju vybrat madle z nosa plus napisane od kazdeho neodporujucuju kolektiv nakolko sa to moze zhorsit takto