Čakám balík z Rakúska

ticko
30. jan 2021

Ahojte prosím mate niekto skúsenosť s posielaní balíka do zahraničia alebo zo zahraničia? Ja čakám balík z Rakúska a dva týždne ukazuje že je v Ivanke pri Dunaji takže putuje 3tyzden

11mirka22
30. jan 2021

@ticko akože dva týždne je v tej ivanke na pošte? Dobre som pochopila? Zrejme zlé PSČ uviedli na balík, zavolaj tam na poštu, nech ti ho preposlu...

ticko
autor
30. jan 2021

@11mirka22 áno 2tyzdne je v Ivanke ale neviem prečo keď to posielala dcéra do BA a adresa je dobré písaná

11mirka22
30. jan 2021

@ticko ktovie, kde sa stala chyba. Za zavolanie na tú poštu nič nedáš, zrejme ani nevedia, že tam majú balík, ktorý im nepatrí. Podacie číslo máš. Nech ho pohladaju a do pošlú.

ticko
autor
30. jan 2021

@11mirka22 áno jasne zavolám v pondelok a vďaka

karelova
31. jan 2021

Mne zasielky z SK do AT chodia za 3 dni, posielam doporučene 🤷‍♀️

11mirka22
1. feb 2021

@ticko ahoj, aj si niečo vyriešila?

ticko
autor
1. feb 2021

@11mirka22 ahoj áno vyriešila volala som na postu no tam mi povedali nech si nájdem číslo na slovak parcel a veru majú to tam len nemali na mňa tel číslo takže preto to tam držia.. Aspoň že to neposlali naspäť 😀

11mirka22
1. feb 2021

@ticko tak super.... Takže to neprepravovala Slovenská pošta?

ticko
autor
2. feb 2021

@11mirka22 povedali mi že je toho veľa tak sa to takto rozdeľuje... Mne to je tiež čudné

kiwi3
2. feb 2021

@ticko presne toto sa nam stalo minuly tyzden. akurat som chcela pisat, preco to asi je, ale vidim, ze uz si vyriesila. rakusania neriesia telefonne cisla pri odosielani, nedavaju to na balik. a ivanka pri dunaji je sps

ticko
autor
2. feb 2021

@kiwi3 áno je to tak Rakúšania neriešia t.c.. Dnes kuriér doniesol