Čakajú ma skúšky z autoškoly

nm218
1. apr 2022

Ahojte, idem si k vam po nejaké tipy a rady. Za ani nie dva týždne ma cakaju skusky z autoskoly. Mozno sem ani táto téma nepatrí, neviem 🤷🏼‍♀️ Máte nejaké tipy a rady čo sa vám osvedčilo pri skúškach, prípadne čo vám fakt pomohlo? Myslíte že je lepšie ísť jazdiť prvá alebo radšej až posledná?😄Jazdiť viem, to nie je problém, len som z toho trosku vystresovaná už teraz. Tak len zisťujem. Kľudne napíšte aj nejaké príhody čo sa vam stali😄 Ďakujem 🥰

baska_t
1. apr 2022

@nm218 ja som tiež bola hotová ale zvládla som to na pohodu. Na cvičisku hlavne pomaly, času je dosť. Ta jazda je tiež pohoda pokial máš v hlavne to na čo si máš dávať pozor. Nikam sa hlavne neponahlaj, na tom veľa ľudí zlyhá. Držím palce určite to dáš. Myslím že 99% ma z toho čo i len maly stres, je to prirodzene 🙂

matovicova
1. apr 2022

@nm218 ja som robila skúšky v zime, takže to bol stres so snehom a poľadovicou. Teba toto nečaká.
U nás brali vzdy 3 ludi do auta. Prvý ide z parkoviska, druhý sa vymieňa kade tade a tretí sa vracia na parkovisko. Toho prvého vždy policajt poslal peši domov, lebo sa nechcel s nim vzadu tlačiť 😀 Kľúčová vec nastavenie zrkadiel, keď toto nespravis letis hneď. Druhá vec, za pomalú jazdu ešte nikdy nikoho nevyhodili, choď podľa svojích zručnosti kľudne 40km/h 🍀🍀🍀

nataly233
1. apr 2022

@nm218 hlavne sa snaž byť v kľude (áno hovorí sa to ľahko) ale naozaj, pretože keď budeš v príliš veľkom strese budeš robiť chyby, cvičisko kľud hlavne pomalšie aj keď viem že sa musíš časovo zmestiť ale nevšímaj si ako keby máš len skúšobné jazdy..neupieraj sa veľmi nato nevšímaj si nikoho, že sa na teba pozerá len sa sústreď a vypusti všetko z hlavy ja som spravila LTT cvičisko😃😃 a jazdy no môj názor ak sa bude dať choď prvá ja som šla tiež tak lebo ak dakto pred tebou nahnevá policajta zvezeš sa už 🙃 no samozrejme je to len môj pohľad na vec a názor 😊 každopádne držím palce nech ti to dobre dopadne potom daj vedieť 😊 ( ja už by som do togo druhykrát nešla viem čo je to 🤣) 🍀🍀❤

dori92
1. apr 2022

Ahoj, ja som robila vodičak asi pred 2 mesiacmi 😁 moja príhoda bola len 1,na začiatku som presla kuzele so zatiahnuť ou ručnou 😂 keď už som chcela cuvat a parkovať a začula som taký podivný zvuk, až mi zle prišlo. V tom momente som bola v tom ze ma vyhodi 🤦‍♀️ tak som ju odbrzdila a ostatné som už dokončila úplne s ľahkosťou, že však aj tak poletim 😁 a nakoniec ma nechal prejsť, že len tak tak som sa zbadala 😁
Jazdu som robila prvá, inštruktorka ma zavolala ze mam ísť, a úplná pohoda.
Držím ti palce 😊

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nm218
autor
12. apr 2022

Ďakujem moc všetkým za odpoveď ☺️