Bývanie s priateľom po 2 mesiacoch vzťahu

48domka
5. aug 2020

Ahojte žienky , pisala som Vám davnejsie ohladom muza . Momentalne uz je moj partner vsetko nakoniec funguje ako ma je to super. Trávím u neho na byte viac času ako u seba v podnajme kde mam len jednu izbu on velky byt kde sa citim dobre uz ako doma . Premyslali sme uz ze od septembra by som mohla prist uplne k nemu byvat kedze som tam stale on by bol uz najradsej teraz . Neni to skoro po 2 mesiacoch ? Niekto pise ze pohode ze ak to tak clovek citi..niekto ze pockat. Ja uz mam 26 on 36 a predsa uz mame vek ze vieme co chceme ci to natahovat alebo fakt iat byvat spolu aspon zistime ci fakt nam tk bude aj po tej stranke klapat 🙂 čo vy na to ?

danielahamar
5. aug 2020

Nie je to skoro, aspoň skôr zbadas, či to má budúcnosť, alebo nie

sense
5. aug 2020

Ked sa na to citite skuste a uvidite... pristelova mama sa vydala za muza ktoreho poznala polroka...a su spolu 24r uz.

diana999
5. aug 2020

Ja si myslím ze takto najskôr zistíte ci k sebe kvázi patríte, keď spolu budete bývať, spoznáte sa najlepšie a narychlejsie

janinah
5. aug 2020

nechaj si zadné vrátka /podnájom ešte alebo sa dohodni s vašimi/,aby si sa mala kam príp. vrátiť

danieli
5. aug 2020

Ved vy uz spolu byvate, len este mas veci aj v podnajme, ja som sa takto pristahovala k manzelovi a preslo 14 rokov, este stale byvame spolu, len uz na inej adrese 🙂 pre mna to bola pozitivna skusenost

denden77
5. aug 2020

@48domka len do toho.. aspon skor zistis, ci to klape 😊

48domka
autor
5. aug 2020

Dakujem Vam velmi pekne ...ano uz akokeby sme byvali len si chodim po veci hore dole ... ja na zadne vratka nemyslim..myslim pozitivne 🙂 dakujem Vam za radu
Myslela som ze to je skoro

simuskaaa123
5. aug 2020

Tiež myslím, že takto najskôr uvidíte ako to bude fungovať 🙂

lauriinkaa
5. aug 2020

Ja s mojim manželom sme spolu zacali bývať po 3 mesiacoch chodenia. Najskôr sme chodili na víkendy spolu a keď sme spolu bývali, aspoň sme sa lepšie spoznali 😉

emiliamilka
5. aug 2020

My sme s priateľom (teraz už manželom) začali bývať po 5 mesiacoch..bolo by to skôr ale nevedeli sme nájsť podnájom čo by nám vyhovoval .. teraz už máme spoločný byt a 5.mesacneho syna ... Bývať spolu bolo pre mňa to naj rozhodnutie

milka1988
5. aug 2020

Začali sme spolu bývať po týždni chodenia a teraz sme spolu 7 rokov ;)

whatever1
5. aug 2020

@48domka Chod už teraz, aspoň skôr zistíš ako sa vám bude spolu žiť. Príklad-mala som frajera, po dvoch rokoch sme sa nasťahovali spolu a cca po mesiaci sme išli od seba. Premrhane 2roky zivota🙄 a stačilo par dni bývania spolu a uvedomila som si ze s nim nemôžem existovať. K manželovi som sa nastahovala po mesiaci....

terezka1947
6. aug 2020

Ja by som sa nestahovala kvoli nepohodliu a jeho vacsiemu bytu.
Ci to medzi vami bude fungovat sa da zistit aj bez spilocneho byvania,reso.nie po 2mesiacoch sa stahovat.
Este sa spoznavajte,rozpravajte,pocuvajte,mahte oci,usi otvorene. Ked nieco nebude ok,lahsie sa prestat stretavat ako sa stahovat.
Zbytocne si po 2mesiacoch ides komplikovat zivot.
Ale....viem,ze toto si citat nechcela a,ani moj nazor tu ovacie nezazijte.
Teraz sa kazdy plasi,tlaci niekde a potom place,trpi a chce rozist,len to uz tak lahko nejde.
Zena s duetatom,bez penazi hlada ubytko,lebo...lebo.
Za 2mesiace este som nevedela,ci chcem.s tym clovekom zacat chodit,nie zit.

janeninka
6. aug 2020

@48domka asi podla toho ci by to bol velky problem zohnat nove byvanie v pripade rozchodu. Ak nie a mas pocit ze by to mohlo byt ono tak preco nie.

lenuliatko84
6. aug 2020

Ja som byvala s mojim od zaciatku (robili sme v hoteli v zahraniciz.nevidim na tom nic zle,aspon uvidis ci je normalny

3009
6. aug 2020

@48domka Ja som s manželom síce nebývala, ale po 3 mesiacoch randenia sme sa vzali /a nemuseli/. Sme spolu 40 rokov. Takže to nezávisí po akom čase chcete spolu bývať z hľadiska dlhodobého vzťahu, len skôr zistíte, či to bude fungovať alebo nie.

nairia
6. aug 2020

ste obaja dospeli, preco tomu nedat sancu? ja som takto isla byvat hned od zaciatku (cca po mesiaci) a absolutne nelutujem - jednak sme spolu travili viac casu, nebolo nad to vecer zaspavat a zobudzat sa spolu... na zadne vratka by si ale mala mysliet, ak to nevyjde (nahodou), ty budes musiet riesit strechu nad hlavou, takze mysli aj na to!!!

olino17
6. aug 2020

Ja som s mm "byvala" od prveho stretnutia/rande. Po praci prisiel ku mne, travili sme spolocny cas a na druhy den isiel zas do prace a tak sa to opakovalo az kym nezistil, ze vlastne spolu byvame 😀 sme spolu 7 rokov 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henrietkatr
6. aug 2020

PRECO BY TO MALO BYT SKORO, AK TO TAK CITITE OBAJA, TAK SI MYSLIM, ZE BY TO MOHLO BYT SUPER. ASPON CO NAJSKOR ZISTITE, CI VAM TO AJ TAKTO FUNGUJE

diusqa761
6. aug 2020

@48domka my sme tiež s mojím súčasným partnerom sa spolu po 2 týždňoch nasťahovali a neviem si to vynachváliť. 👍 Takto aspoň zistíte dennú rutinu toho druhého, jeho chute, jeho zvyky, jeho názory na každodenné veci a nájdete si spoločnú cestu ako viesť vlastnú domácnosť a ako spolu fungovať 👍

viki128
6. aug 2020

Ja som sa k môjmu priateľovi nasťahovala po asi 2 mesiacoch keď som mala 18 a on 23.. Sme spolu už niekoľko rokov, stále sa ľúbime všetko klape a mame krásneho malého synčeka 🙂