Bývalý priateľ sa ozýva po troch rokoch

7. júl 2022

ahojte,bude to trošku dlhšie 😂 s ex partnerom sme sa dali dokopy keď sme mali cca 18rokov po roku a pol vztah skončil už je to dobrých 5rokov čo niesme spolu a stále neviem úplne nanho zabudnúť dlhsiu dobu asi 3roky sa neozyval no teraz mi z času na čas napiše mam priateľa aj on priatelku samozrejme že priatel vie otom že mi niekedy piše.Podla Vas čo tymto sleduje? Zvykne ma volat von(samozrejme slušne odmietnem) ďakujem za prečitanie a vyčistenia svojej dlhodobej tažby🙂🤗😊

pukina
7. júl 2022

Nestretli ste sa niekde po case nahodou? Ja tieto myslienkove pochody inak velmi nechapem. Mam tiez jedneho ex, uz to bolo viac ako 10 rokov co sme sa rozisli (chodili sme spolu polroka), raz som ho zo slusnosti poprosila, ci mi nevybavi pokutu za parkovanie a odvtedy som sa ho nevedela zbavit, musela som si ho nakoniec zablokovat pretoze bol nechutne doterny a odvtedy si davam pozor na to aby to bolo parkovne riadne zaplatene 😂 Preco na neho nedokazes uplne zabudnut? To nie je uplne ok. Mala by si ho zo zivota uplne odstrihnut, ak si nechces nastrbit aktualny vztah.

autor
7. júl 2022

@pukina práveže nie,pracuje v Nemecku odvtedy sme sa vobec nevideli teraz posledne 2mesiace su fakt take ze mi pise ak sa ho opytam čo ho vedie ktomu mi napisat odpoved je ze chce vediet ako sa mam😀 nieje dotieravy ale uz ked pise odveci stopnem to a neodpisem😂 neviiem preco ho neviem odstrihnut zo zivota

kandelabra
7. júl 2022

že sa necháš takto naťahovať. Obaja máte partnerov a on ti bude len tak vypisovať lebo chce vedieť ako sa máš... No určite! Chlapec sa nudí a potrebuje si dokazovať, že je ešte žiadaný. A ešte ťa volá von, no o čo mu asi ide, hviezdičky asi s tebou počítať nebude. Blokni a zabudni naňho.

mirkava
7. júl 2022

Väčšinou ak napíše ex chce sex 😉😊

standusina
8. júl 2022

Mozno len tak ze zo slusnosti neviem ci by som za tym hladala alebo chcela hladat viac ked ste obaja zadani.

petricka22
8. júl 2022

Tak hadam mas v tom jasno aj ty po 5 rokoch. Ja by som to ignorovala. Ak to stale nieco s tebou robi a ak myslis na to, co tym sleduje a preco ti pise, tak to nemas v sebe uzavrete. Podla mna sa absolutne nehodi, aby si sa s nim stretla a teda vobec si s nim vypisovala…

schauma123
21. júl 2024

Vypisuje lebo sa nudi keď má voľno. Nedaj sa vnútorne rozhádzať. Nestojí ti zato