Business dress code

miska_mysicka
15. apr 2023

Ahoj žienky,
vzali ma do práce, kde sa treba obliekať trošku “reprezentatívne”. No ja mám otrasný vkus a obliekam sa do toho čo mi príde pod ruku = musím vymeniť šatník. Odporučte prosím kde nakupujete kvalitné oblečenie do kancelárie, poprípade poraďte čo sa tak nosí teraz. Bola som na materskej 6 rokov a som out 🙈 ďakujem za každú radu ❤️❤️❤️

petamich
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika23t
15. apr 2023

@miska_mysicka ja som si nakupovala v reserved, mohito, orsay, stradivarius, celkovo máš obrovský výber takéhoto oblečenia. Saty puzdrove napr aj Bonprix, hlavne som kupovala sukne tesne pod kolená, úzke, blúzky, topy s rukávmi, alebo body ci topy bez rukávov, ale na to sako, nohavice uzke a k tomu voľnejší vrch, široké nohavice a k tomu úzky vrch, nemusí to byť výlučne kancelárska móda. Je toho neskutočne veľa, čo si môžeš obliecť. Milovala som to, takto sa obliekať 😊 Topánky na opätku, alebo aj bez, ale nie tenisky ani botasky. To sme nosili len v piatok, keď sme nemali najvyššieho šéfa v práci. Juuj, teším sa do prace po RD už len kvôli tomu, že vymením tepláky za šaty a makeup 😁

zenulkaaa
15. apr 2023

Kdekolvek dnes kupis. Suknicky, saka - reserved, Hm, Zara, Mango, Mohito, Lindex. Fakt akekolvek obchody.

kiki68
15. apr 2023

Podla mna Zara, Zalando, Asos, Mango. Potom mas Este ten lepsi segment: Hugo Boss, Joop, Van Laack, Escada, Ralph Lauren, Aigner, Hallhuber, Gant

janka_266
15. apr 2023

@miska_mysicka pozrite profil reknianostylu. Tam je kopa príkladov, a aj v rôznych farbách, nie len čierna/biela/sivá. 😃

ada_alica
15. apr 2023

@miska_mysicka ak máš Instagram pozri si účet fashionspy tam sa môžeš inšpirovať a nezabudni,že dress code má svoje pravidlá 🙂v každej firme to môžu mať trošičku inak