Budem mať 33 rokov a cítim sa staro

5. apr 2022

Ahojte, budem mať 33 rokov. Cítim sa strašne staro. Staro na ďalšie dieťa, na kariéru, na nový dom... Proste už nevidím zmysel začínať niečo nové (napr.štúdium).
Som unavená, bolia ma kĺby, už nevládzem toľko športovať, mám stresovú inkontinenciu.. všetko zle. A do dôchodku tak ďaleko 😭
Potrebovala by som nakopnúť, nejaký životabudič.

kittykat22
5. apr 2022

kedy si bola naposledy na dovolenke? Alebo niekam na vikend bez dietata a muza? Ja mam tieto marnive pocity ked som unavena.

luccija
5. apr 2022

Tak už len sadnúť a odratavat dni🙂
To boli moje najkrajšie roky, možno si len unavená fyzicky, psychicky...nemáš nadváhu, anemiu, depresiu?
Neblázni čo by som za to dala mať zase 33r
S kĺbmi chod k lekárovi a všetko ostatné čo si vymenovala by Ťa niekam posunulo

luccija
5. apr 2022

@kittykat22 alebo pred menzesom

mooonika1975
5. apr 2022

ja zľahčim trocha, neber to osobne, nový chlap 😂

lukina20
5. apr 2022

Ako prva pomoc pokec s kamoskami pri vine
Potom vyhladat lekarsku pomoc kvoli tym klbom, mozno by pomohli aj krvne testy, kup si v lekarni nejake vitaminiky, alebo skus jest viac ovocia a zeleniny, to niekedy uplne postaci tak odlahcit a kvazi detoxikovag organizmus
Za druhe smer kadernicka, kozmeticka, manikura, pedikura, obocko
Za dalsie poriadna dovolenka!

pinkgirl
5. apr 2022

Zmeň účes, obnov si šatník, zajdi na koncert/kultúru, začni x nejakým novým koníčkom, čítaj knihy... Je to len obdobie, prejde to😘

janula12345
5. apr 2022

Booze ja mat 33 🤣🤣🍹🍹 .. hm mozno iba potrrbijes ozaj nejaky rozptyl. Vyhodenie sa zo stereotypu. Damska jazda vecer a par drinkov? Welness vikend? Dovolenka.. dobra masaz, kozmetika, mani-pedi... cokolvek co ta ako zenu rozveseli, nakopne, okrasli, omladi. Alebo hoc aj jemny flirt 🤷‍♀️

loliki
5. apr 2022

No, povedzme si úprimne, mladšia už nebudeš. 🙂 Či ešte budeš krajšia, závisí od kaderníčky, vizážistky. A ako sa budeš cítiť? Skús ženšen, Koenzým Q 10, Magnézium, vitamíny, kávu, vínko, je toľko dobrých vecí na svete. 😉

mabenn
5. apr 2022

a to co si doteraz take prezila ze si tak zostarla?

petkasaurus
5. apr 2022

Najlepšie roky.. Ja mam 35 a beriem to tak, ze co uzasne ma este caka..

andreakg
5. apr 2022

Bože môj,ja som v 33 ešte ani vydatá nebola, bezdetná som bola, úplne som sa cítila na vrchole síl.Skus brať nejaké vitamíny,choď si niekde oddýchnuť,lebo to je úplne super vek, určite nie si stará,tak o 40 rokov si to môžeš povedať 😀

marcellka32
5. apr 2022

U mňa je stará žena asi 80 rokov (toľko sa chcem dožiť), ty máš 33, sa preber, uprav stravu, na kĺby si kľudne kúp kolagén v lekárni, po ceste sa objednaj kadernícke a kozmeticke, šaty robia človeka kúp si niečo pekné na seba, venuj sa tomu čo ťa baví (niečo to musí byť), a inak celé nastavenie a choroby a bolesti sú v hlave, ja budem mať 42 a teda cítim sa na 30

loliki
5. apr 2022

😅 Ináč srandovná téma. Máš vlastne 32, do dôchodku ďaleko a vraj stará. Veď nešportuj toľko, spomaľ. Kúp si el. kolobežku alebo 🏍, 🚗 .

snazilka_bio_mamka
6. apr 2022

ja mam 32 rokov a teraz som otehotnela s 1. bábätkom, ak vsetko pojde dobre, budem rodit v 33ke. Tiez musim makať, na takom mieste kde ti mozog musi fugovat na 110% chodim domov znicena unavena ale taketo myslienky ma ani len nenapadli. co budes robit v 40? pojdes si vybrat rakvu?

autor
6. apr 2022

@snazilka_bio_mamka možno budem dovtedy mŕtva...
Ktovie? Čo príde po covide, vojne? 🤷🏻‍♀️...

autor
6. apr 2022

márnosť nad márnosť, všetko je márnosť

melanta
6. apr 2022

No moja zlatá, tak tebe asi len odborná pomoc pomôže. Všetko je márnosť, dovtedy budem mŕtva. Ty brďo, ľúto mi je ťa, úprimne. Ja som mala 38 rokov, keď som urobila veľkú zmenu v profesnom živote, stavba domu po 40, svadba v 44, teraz v 44 som si dala prihlášky na 3 VŠ. Od 30 žijem veľmi aktívny život. Ako tu bolo napísané, stará budeš, keď budeš mať 80. Teraz si v najproduktívnejšom veku, teraz máš žiť najaktívnejší život. Vyhľadaj pomoc, ak chceš naozaj začať žiť. Nepremýšľaj, či máš alebo nemáš. Proste to urob, hneď dnes oslov pár odborníkov a dohodni si termín. Ak teda naozaj chceš. Ak to neurobíš, znamená to, že ti toto vyplakávanie vyhovuje.

tomikejt
6. apr 2022

Ja mam 33, dve deti a cítim sa na 17 😄 máš nejaké záľuby, chodíš von? Treba si užívať každý deň, musíš objaviť dieťa v sebe 🦄

beronsche
6. apr 2022

Tak sa lutuj, ako je vsetko na nic, marnost nad marnost, este mozno pocas dalsich 50r... Premrhaj cely zivot, lebo uz teraz si stara a potom, ked budes uz naozaj stara, si povies, ze si zila naplno... Aha, ci vlastne vobec nie..

Alebo s tym nieco rob, trebarz aj smer psycholog.
Tvoj zivot, tvoje rozhodnutie.

andrejka1974
6. apr 2022

Prosím ťa si v najkrajších rokoch ja mať 33 je super ja mám 48 a som stále mladá užívam si život skús ísť niekam na dovolenku wellnes proste oddýchnuť si a nabrať silu na ďalšie si užívanie

autor
6. apr 2022

@tomikejt Ked pozriem do zrkadla a vidim tie vrásky, nemôžem byť mladá... Telo už starne.. bohužiaľ, prírodu neoklameš. Dnes ľudia žijú dlho vďaka zdravotnej starostlivosti
@andrejka1974 nemôžem chodiť na wellness ani dovolenky.. musím sa starať o choré dieťa a peniaze idú na jeho terapie a pobyty.
Moja mama má 52 a cíti sa ako dôchodkyňa a nemôže sa dôchodku dočkať.

lucka_ke
6. apr 2022

môj kamoš by ti povedal, že ľahnúť v záhrade a trénovať hlinu na hruď 😉 kokso sa spamätaj, čo máme povedať my oveľa starší od teba

marcellka32
6. apr 2022

Je to v tvojej hlave len, telo je tak staré ako sa oň staráš, aj pleť, tvoja mama ma 52-mladica, ktorá má mať ešte energiu,...moja má 70 a dnes vyrazila sama vlakom do Podhájskej (vlak zdarma, vstupné a obed si kúpi), po ceste už vo vlaku vždy s niekým zoznámi (prekecaju cestu), potom sa tam vždy v bazéne zoznámi s nejakou pani (veľmi veľa ich chodí samých), a strávia spolu celý deň 🙂

barborachors
6. apr 2022

Mas jarnú depku.
To, ze je na svete teraz zle, covid a vojna, absolútne neovplyvnís. Nič s tym neurobis. Musi sa to prečkat, ako vsetky prusery v histórii. Bud rada, ze nie si v Ua niekde v pivnici a nemucia teba alebo tvoje dieta.
Zacni športovať, hyb sa, nech sa ti v tele vytvaraju dobré hormony, pripadne davaj aj vitaminy. Vezmi kamosku, zbalte sa a choďte k moru. Obklopuj sa dobrými vecami, ludmi, dobrou energiou, vypni telku a choď radsej do divadla alebo na koncert.

andrejka1974
6. apr 2022

A nemôže ti dieťa postrážiť na chvíľu mama ja mám tiež postihnuté dieťa ,ale raz za čas mi ju postrážia

h2
6. apr 2022

Počkaj 10 rokov. Budeš sa cítiť mlado. 😁

luccija
6. apr 2022

Telo starne každému a kazdym dňom, ale čo teraz plakat?Asi si psychicky vyčerpaná z chorého dieťaťa máš jedno čo mu je?
Je to aj nastavením možno máš negatívne myslenie po mame 52 r človek ozaj nie je starý.Ved v tom veku bude mať veľa ľudí len 10_12 r deti ako sa vek rodenia posúva
Čo Ti robí radosť?aj mama chorého dieťaťa musí mať čas pre seba aspoň na chvíľu práveže ho musí mať nutné, lebo jej práca je narocna

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denkatn
6. apr 2022

to preto sa tak mozes citit, lebo si asi vyhoreta, ked nemozes robit vela co ta bavi...tak aspon citaj knihy, chod na prachadzky ak sa da...pis si cez internet s niekym..

7miriam77
6. apr 2022

Ja si myslim, ze ty to mas tak nadstavene v hlave, ..a mozno geneticky zdedene, kedze tvoja mamina ma 52 a tiez sa tak citi. 33 -ka je krasna a relativne mlady vek. Ja som do 36 tky cestovala po svete...v 37 porodila svoje prve dieta...teraz mam 44 a citim sa na 30🙂 a to vobec nenavstevujem kadernicky ani kozmeticky...no vediem aktivny zivot, a vobec ale vobec sa nezaoberam tym, kolko mam rokov...Clovek je tak stary na kolko sa citi. Dobi baterky niecim, co ta bavi a naplna