Bučkovci - Štefan z Hriňovej

25. jún 2022

Viete o nich niečo nové, čo Števo? Poznáte ho niekto osobne, som počula že zomrel. Kto sa o nich nezaujíma poprosím nereagovať.

vifoncitta
25. jún 2022

Riadna komédia 😃 idem si to asi zapnúť 😂

janka_23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dilino
25. jún 2022

@janka_23 to vážne zomrel

mama004
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_23
25. jún 2022

@dilino áno, a zomrela už aj ta ich starká aspoň tak som čítala

liusa82
25. jún 2022

Náhodou ja som ich rada pozerala aspoň sa človek dobre zasmial.Mohlo by byť aj pokračovanie.O starkej som počula aj ja že zomrela.To je náhodička že akurát dneska som na toho Pištu myslela lebo na youtubečku som pozerala dajaké videa a vyskočili mi aj nejaké s nim.Video ruska baranica skoro mi cvrklo😀 škoda ho

janka9997
1. aug 2022

Števo nezomrel, žije stále v Hriňovej s tou Marianou.

janka9997
1. aug 2022

@janka_23 Nezomrel žije v Hriňovej s Marianou.

janka_23
3. aug 2022

@janka9997 neviem, čítala som to niekde na nete,ale môže byť. Popravde ich nesledujem 😄

sickynickyobsadene
3. aug 2022

A čo tá romka? Prišla späť ? Či už aj usla? O deti sa nestara? No hej mohlo byť aspoň jedna časť ako žijú.Sranda bola 🙂

vifoncitta
3. aug 2022

@sickynickyobsadene potom v habovreskoch si našiel Jano druhu romku a už aj bola tehotná...😃😃

liusa82
3. aug 2022

Ja inak nechápem čo má Jano stále s tými cigánkami.Keby sú to aspoň nejaké slušné ženské ale to sú všetko tie osadnice negramotné.Rodičia z neho musia mať velkú radosť čo im nosí do domu

vanda323
3. aug 2022

@liusa82 Nooo ja by som zas takého zaťa ako je on ten Jano teda nechcela....
Rovný rovného si hľadá.....

janka9997
3. aug 2022

@vifoncitta Jano s tou druhou (Erikou) býva v Brezne a majú už spolu dve deti .Pred dvoma mesiacmi sa im narodilo dievčatko....a Erika stále variť nevie(pani Anka mi povedala, že...citujem🤣"ani za boha sa nechce naučiť variť,stále to nevie 🤣"