Brat mi zakazuje prispievať na charitu

19. okt 2021

povedal, že ked prispejem, uradne vybavi zakaz manipulovania s peniazmi.

sisa_s
19. okt 2021

A ty si nesvojpravna?

antoniatonka
19. okt 2021

zasa ty?

deti95060810
19. okt 2021

s akými peniazmi...

1katus1
19. okt 2021

A to máš koľko rokov ? Ako by ti to brať mohol zakázať. Peniaze si snáď sama zarobis a jemu môže byť jedno čo s nimi urobíš. A za prispievame na charitu ťa nikto nemôže obmedzovať . A ako vôbec môže vedieť že si prispela veď pošli z účtu a jemu to nehovor.

haley7897
19. okt 2021

Nerozumiem prečo by mal tvoj brat vidieť do toho ako narabas s financiami a kam idú...

lilope
19. okt 2021

Lenka? 🤪

autor
19. okt 2021

su to moje peniaze, dochodok. dávam mame na stravu a vychadza mi aj na charitu. a hneva sa že som kamarátom kupila kalendáre.
@lilope ja som Elly. nie Lenka. čo máte stále s tou Lenkou?

autor
19. okt 2021

@deti95060810 môj invalidný dôchodok,

autor
19. okt 2021

@antoniatonka neutoč stále na mňa. najprv na mna utočiš na háčkovaní a teraz aj tu.

autor
19. okt 2021

@sisa_s chce ma urobiť nesvojprávnou, zakazať úradne manipulovať s peniazmi či čo.

sisa_s
19. okt 2021

No davas mame na stravu a zvysok ta zivi ona? Najom, elektrina, voda, internet, atd?

autor
19. okt 2021

@1katus1 on videl moj ucet.

autor
19. okt 2021

@sisa_s ziví nas druhý brat. aj on prispieva na charitu.

lilope
19. okt 2021

Je to človek ktorý neustále pridáva nezmyselné diskusie v ktorých si evidentne vymýšľa. Tvoj príspevok vyznieva rovnako keďže brat nemá právo siahať na tvoje peniaze a nesvojprávnou ťa urobiť určite len tak nemôže.

autor
19. okt 2021

@sisa_s a ten čo mi to zakazal ma svoju rodinu u nas len niekedy prespí.

autor
19. okt 2021

@lilope ved som mu to hovorila. a rozculil sa

1katus1
19. okt 2021

Tak mu nedávaj prístup na účet. Je to taký problém. Prípadne výpis sek zaplať na poste v hotovosti a nebude o Tom vedieť brat a máš pokoj keď sa necháva kontrolovať

autor
19. okt 2021

@lilope mas link na taku diskusiu? ja vravim pravdu a nie som lenka. Volám sa Maťka, ale volajú ma Elly- mam ukazať OP?

antoniatonka
19. okt 2021

a druhy ti zakazuju dzusiky🙂 pozri slnieckoelias zakazdym ti hovorime, ze mas vyhladat odbornu pomoc a takmer denne pridavas nezmyselne diskusie. Evidentne tvoj brat vidi, ze nezmyselne minas peniaze a chce aby si to nerobila, preco neprispiet viac mame? strava je vsetko?

0adka0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
19. okt 2021

@0adka0 kde som písala že je v kome? a mam dvoch bratov.

autor
19. okt 2021

@0adka0 písala som že mal nehodu a je v nemocnici.... o kome som pisala, že to je v mojej hlave taký príbeh, že ja som v kome a kamaráti sa o mna staraju.

autor
19. okt 2021

@antoniatonka nemozem ist k doktorovi. mama nepočuje a ja musim prekladať čo brat hovorí mame. nemozem ich nechať samých. brat je už doma z nemocnice a musí len ležať.

sisa_s
19. okt 2021

Tak ked si odkazana na to, aby ta niekto zivil (mama/brat), tak nerozhadzuj na charitu, ked na to nemas...

antoniatonka
19. okt 2021

dalsi brat vas zivi a ty namiesto toho, aby si viac prispela, vyuzivas brata a minas inde.. Prosim ta, uz prestan s tymi rozpravkami, ty jedina ovladas posunkovu rec a brat sa cely zivot nevedel s mamou dohovorit, ano?

autor
19. okt 2021

druhý chodí do roboty a nebyva s nami, len chodí na navštevu a niekedy prespí.
@antoniatonka takže musim vyčkať kym mu nebude lepšie, alebo kym neporide kamarátka zo zahraničia, aby išla so mnou . mama rozumie ked hovorime nahlas a brat asi ze teraz nemoze kričať. a inak nas to oboch unavuje, ale čo narobíme. sú aj horšie pripady.

autor
19. okt 2021

ma zranenu chrbticu a aj hovorenie ho bolí.

autor
19. okt 2021

@antoniatonka je to všetko pravda.

autor
19. okt 2021

@sisa_s mam dochodok a mozem minat naco chcem.

sisa_s
19. okt 2021

Tak si zaplat najom, energie, lieky, stravu, a potom si minaj, na co chces 😉 neviem, preco to tu riesis vobec, nevies rozpravat pred bratom? Ci mame ist my za nim?