Brada - áno alebo nie

tonystark
9. jún 2022

Ahojte všetci,
nikdy nekončiaca téma. Priťahujú vás dievčatá chlapi so zarastenou tvárou alebo skôr dohladka oholení muži ? Skúste aj zdôvodniť prečo 🙂
Všetkým vďaka za odpoveď.

dzulli1980
9. jún 2022

Mňa zarastení ... príde mi to strašne sexy ... také mužné😇

77daniela77
9. jún 2022

Mne sa ta brada zda velmi nehygienicka(sliny,sople,jedlo,ani na vzhlad ma to nijako nepritahuje....brrrrr.....

fodorka
9. jún 2022

@tonystark jednoznacne brada resp minimalne aspon strnisko....do hladka nieeee

nikdenikto
9. jún 2022

Niekoľkodňové strnisko áno, brada nie 😂

vilma7
9. jún 2022

Mnebud strnisko alebo bez. Zarastení má nikdy nepritahovali a ani si neviem predstaviť, že by som sa s nejakým bradacom mala bozkávať. A hlavne keď vidím teraz tie dlhé brady, pomaly dedkovské do pol hrudníka a hlavne na mladých ľuďoch...rada by som pochopila, čo sa im na tom páči.
Hlavne keď na hlave ani chlp.

deedol
9. jún 2022

strnisko.

lindusss2016
9. jún 2022

@tonystark brada! Je to sexi! Ziadne chlapciatka, ale poriadny chlap ♥️ aj moj je bradaty a nie nema plesatu hlavu, ale krasnu hustu hrivu

dollyzv
9. jún 2022

Holá hlava a strnisko 🤗

travelllerka
9. jún 2022

Brada je pre mňa neskutočne odpudzujuca, pôsobí to na mňa špinavo, no na vracanie by mi bolo, keby mam dat pusu mužovi s bradou. Ak má muž len fúzy, to mi je zas smiešne. Strnisko môže byť, nevadí mi ani oholeny chlap, aspoň neskriabe, mam citlivú pleť 🙂

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zirafienka
9. jún 2022

Pekne oholený, poprìpafe strnisko, čistý, s pekným pánskym parfumom. Muži s dlhými zapletenými cipíkmi sa mi hnusia

medina20
9. jún 2022

Urcite brada.. ako tu uz baby spominaju tak je to sexi😍..

sissy27
9. jún 2022

@tonystark tak ako každej žene pristane niečo iné, tak je to aj u mužov. Niekto lepšie vyzerá s bradou, niekomu sa nehodí vôbec. Ale ak brada (alebo akýkoľvek iný porast na tvári), tak upravená, čistá a nie ako nejaký stroskotanec.

travelllerka
10. jún 2022

Ze vraj preferencia žien závisí aj od fazy podľa cyklu 🙂
https://dennikn.sk/217084/sa-zenam-pacia-chlpat...

michalka4193
10. jún 2022

Určite brada😍😍😍😍 je to extrémne sexy taka dlhšia ale upravená len ma zaráža v akom storočí tu žijú ženy ked si myslia ake je to extrémne nehygienicke a co vsetko sa v nej skrýva. Mile dámy aby ste sa necudovali ze taky chlapi sa lepšie starajú o bradu a zaroven aj o pleť ako taky čo sa holia a hlavne taky mladší okolo 25+.

marth16
10. jún 2022

@michalka4193 presne aj mňa to napadlo. Môj má bradu a češe si ju viac x dňa ako ja vlasy. Po každom jedle ju skontroluje a upraví 😁

h2
10. jún 2022

Pre mňa brada určite nie. Niekoľkodňové strnisko je v pohode. Nemyslím si, že brada je nehygienická, či neupravená. Viem, že imidžoví bradáči si na svoje brady potrpia a starajú sa o nich. Ale proste sa mi to nepáči. Hlavne v kombinácii s úplne holou hlavou. Som fakt rada, že ten môj má aj po päťdesiatke ešte všetky vlasy.

jallka11
10. jún 2022

Vies co take jemne strnisko 🙂 Nie uplne do hladka 🙂

elizabet173
10. jún 2022

@tonystark mňa brada odpudzuje, fúzy by som ešte predýchala, ale bradu nie, našťastie partner ju nikdy nemal ani nebude mať, lebo sa mu to nepáči. Vadilo by mi to pri pritúlení, bozkávaní.

lenkakravcova
10. jún 2022

@tonystark Môj muž má takú "koziu" bradku. Nerastie ku po celej tvári, iba fakt na brade, 1-2cm pod perou.

Mne osobne sa také brady páčia. Nepáčia sa mi tie, kde ide brada úplne okolo úst (to je trochu nepraktické) a nepáčia sa mi fúzy nad hornou perou.
Brada fakt na brade je okej. 🙂 príde mi to príťažlivé (oveľa viac než vyholeny dohola ako nejaký 15 ročný pubertiak).

0silvia0
10. jún 2022

ja preferenciu nemam, niekomu svedci brada, niekomu strnisko, niekomu fuzy, niekomu nahladko. Moj otec ma momentalne dlhu bradu a nosi cop...
Ale aj preferencie sa daju vyjadrit slusne, zas take tie preexponovane reakcie typu fuj, grcanie z toho a tak, to fakt niektore musite az takto? Ak by sa takto vyjadroval niekto na vasu adresu? 🤔

oli18
10. jún 2022

@travelllerka tato tema je tiez urcite do zenskeho casopisu 😁

selu11
10. jún 2022

@michalka4193 Konečne toto niekto napísal 😉 Jasné zvyšky štedrej večere tam bežne mávajú, aj v lete. 😅

@tonystark Upravená brada alebo strnisko. Ja ani neviem, ako môj manžel bez toho vyzerá 😁

elizabet173
10. jún 2022

@travelllerka dobrá blbosť, buď sa mi brada páči alebo nie, je fuk, v ktorej časti cyklu som, ja s Mirenou vlastne ani netuším a brady som neznášala vždy. Jemné strnisko je sexi, ale bradu nie

yoo_saerom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deginko
10. jún 2022

Určite strnisko je sexi....brada dlhá už nie

travelllerka
10. jún 2022

@oli18 áno, aj mne to napadlo :D

gertys
10. jún 2022

Moj manzel ma bradu. Nie dlhu taku normalnu a hustu. Je to sexy. Treba sa o to samozrejme starat. Olejovat cesat zastrihavat. Riedka presusena brada je naozaj hnus to radsej ziadna. Kazdy chlap vyzera velmi muzne s bradou tak chlapsky. A ti co ju nemaju ktoryvh ja poznam to su stale ako deti vyzeraju. Nechcela by som ja osobne muza ktory v 40 vyzera ako decko a ma 50 kg. Mocne velke telo a husta brada to je ono 😀

retatka
10. jún 2022

Brada je pre mňa doslova antisexi a odpudzujúca.Pridáva na veku.A to musí byt nepríjemné takého bozkávať aj .Nehygienické.

mandzula
10. jún 2022

Mne sa paci brada, no nie take tie hipsterske metrosske sragory, ale taka naturalna mierne upravena. A nazor, ze v brade je spina, je od veci. Ak je clovek celkovo cistotny, ma cistu aj bradu.