Bonprix - čas dodania

17. dec 2021

Objednávali ste teraz niečo z bonprixu? Zaujímalo by ma ako rýchlo príde zásielka teraz pred Vianocami.

emalka
17. dec 2021

Je to vsetko v rukach posty, mne zasielka ide uz vyse 2 tyzdnov, baby tu pisali ze uz maju doma objednavky z minuleho tyzdna 🤷‍♀️

hipuska
17. dec 2021

Dlhoooo, aj cez 7 dni a to ešte bolo mimo tento zhon.

@emalka nemusí to byť len pošta. Oni si vytvoria štítok na firme a čakajú na zvoz alebo to idú odviesť. No a od vytvorenia štítku až po odovzdanie kuriérovi ti svieti odoslané...takže sa zásielka tvari, že je na pošte

ghostsgirl
17. dec 2021

Ja som si v lete objednala 3 tyzdne pred akciou saty...nestihli prist :D

natalis1998
17. dec 2021

Ja so objednala vo štvrtok a prišla mi zásielka včera takze tých 5 pracovných dni 🙂

emalka
17. dec 2021

@hipuska po rokoch objednavania z eshopov snad viem citat informacie v track&trace 😅, fakt to uz trva dva tyzdne a posta si prehadzuje zasielku medzi obvodmi 🤦‍♀️

mpg
17. dec 2021

@natalis1998 Ja som objednávala v nedeľu večer a dnes (piatok) mi má prísť, mám oznámenie z pošty.

spadnutaslivka
17. dec 2021

z bonprixu bežne cez rok čakám na tovar 3 týždne. Teraz pred sviatkami hocijaké balíky idú aj týždeň/dva, takže bonprix by som neriskovala

autor
17. dec 2021

Oki ďakujem vám, idem zrušiť objednávku 😁 nemám nervy čakať do poslednej chvíle, nejako som si neuvedomila že aj z iného eshopu mi išlo dva týždne 🤨

fajnova
17. dec 2021

Ja som objednala v nedeľu večer a prišlo včera doobeda. Všetko, kompletná objednávka.

lejllamt
17. dec 2021

Mne cca 9 dní od objednania...v utorok dorazilo