Bolí tetovanie?

lucia851
13. sep 2021

Máte niekto tetovanie? Bolí to moc? Dá sa zo vydržať?

ella_price
13. sep 2021

Ja mám 5 tetovaní a každé bolí inak na rôznych častiach tela. Mňa najviac bolelo tam kde sú žily a v záhyby na ruke.
Inak je super táto mapa, ktorá ti to povie plus mínus ale každý máme úplne iný prah bolesti, takže ti to nikto neopíše presne na 100%

vikinka128
13. sep 2021

@lucia851 mám ich kopu.. nie je to bolesť ako taká, skôr pálenie - ako keď sa porežeš trocha ..
ak nechceš veľké tetovanie, tak malé sa dá vydržať úplne v pohode .. a tá mapka vyššie je celkom trefná 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alzbeta44
13. sep 2021

@lucia851 Bola Som tetovana ihlou a tusom od kamaratov to ma nebolelo akonahle som isla taterovy o par rokov neskor si pretetovat na nohe tak akoze bolelo to a v tej chvili som si hovorila nech uz prestane ale stoji ta bolest zato

ella_price
13. sep 2021

@alzbeta44 Keď tak nad tym človek premýšľa, tak na druhý deň aj zabudne, aká tak bolesť vlastne bola 😃 (až nie pár minút ako opustí štúdio 😃)

alzbeta44
13. sep 2021

@ella_price Asi Tak 😁😁

tinqua
13. sep 2021

Presne tak, miesto je kľúčové, za mňa bol horor lakeť a celkovo miesta kde ihla "klope" na kosť...a potom ešte mám radšej širšiu ihlu, linkovacky rezu...inak chodím do salónu pravidelne, v podstate raz za mesiac...je to pre mňa stress free miesto a za tie roky sme už kamaráti

ella_price
13. sep 2021

Inak, zdá sa mi to, alebo biela farba bolí viac než iné? 😃😃

andula1988
13. sep 2021

@ella_price mne bolo povedane, ze ano… lebo sa dava akoby hlbsie …

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mina17
13. sep 2021

@ptmt1011 moja mama si dala prvé tetovanie keď mala 46 a druhé ked mala 49 taterka čo nas tetovala tak povedala že najstaršia čo tetovala mala 75 rokov a to si dávala prvé tetovanie

ella_price
13. sep 2021

@ptmt1011 Tetovanie má mať hodnotu pre teba a tvoje telo 🙂 Myslím, že keď budem mať 60, tak mi fakt bude jedno, čo mám a nemám na tele 😆 Okrem iného, žijeme len raz a moje tetovania majú svoj vlastný príbeh, ktoré tu budú so mnou až do konca ❤️🙌🏻

flavica
13. sep 2021

ako kde, ja napriklad mam na zapasti a tam to bolo v pohodke, mam len male takze to nebolelo, akoze prijemne to nebolo, ale tak v pohodke som to zvladla 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella_price
13. sep 2021

@ptmt1011 Kľudne choď do toho. Moja svokra z Moravy si tak dala vytetovať kus symbolu z ich tradičného kroja 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella_price
13. sep 2021

@ptmt1011 Kľudne začni henou a potom sama uvidíš ako sa s tým cítiš 🙂
Ale ak by si našla super tatéra, určite by nemal problém navrhnúť ti niečo decentné 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bozenka9532
13. sep 2021

@ptmt1011 ja som bola na prvom tetovaní v 38 rokoch s dcérou...teraz idem na druhé po roku , opäť s dcérou aj synom už...
Ale mám malé tetovanie,aj teraz si nedám nič veľké...
Keďže mám nízky prach bolestí, nič veľké by som nezvládla...
Dá sa to zvládnuť.
Ja som išla ako prvá,aj keď to bolo občas dosť bolestivé,musela som sa pred dcérou tváriť v pohode 😊,aby neutiekla....obe ťažko znášame iniekcie...
Ale po výsledku človek rýchlo zabudne na bolesť...

lucia851
autor
13. sep 2021

Koľko asi tak stojí také malé tetovanie?

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bozenka9532
13. sep 2021

@lucia851 mňa stálo 50

paulinka17
13. sep 2021

Ja mam tetovanie na vnútornej strane ruky kúsok nad laktom, tam to nebolelo vobec, druhé mam na rebrách čo je vraj jedno z bolestivejšich miest ale dalo sa to vydržať len ku koncu to uz bolo dosť nepríjemne lebo to robila dlho a zacinalo to uz palit/rezat ale ako vravím, nie je to nič čo by sa nedalo vydrzat
A obidve ma stali 60€ čo je pomerne dosť keďže sú obidve male

bozenka9532
13. sep 2021

@ptmt1011 manžel to ťažko rozdychaval,ale keď videl výsledok,tak hneď,aj tam by si si mohla niečo vytetovať,aj tu by ti pristalo 😀😀😀.
Ale ja som vždy chcela len niečo malé, symbolické a max dve,tri...
To tretie už neviem či dám...😊

brembo
22. jan 2022

ja som si na celu ruku dal vytetovat kobru,stálo ma to 270€ a urobil to všetko na jeden zátah za 5 hodín. Povedal,že mnohý mu už utiekli a to dodávam,že nešiel do krvi,ako to niektorý tatéri robia. Hrubé obrysi boleli ako keby mi rezal kožu,tienovanie zase bolo príjemné. A nakoniec biela farba,tak tu som teda riadne cítil. Ale na druhý den som už zabudol na bolest. V oblasti kostí je to obzvlášt nepríjemné,ani nie tak bolestivé,ako velmy nepríjemné. To potom cítite,ako by vám vybrovala samotná kost. Každý to tetovanie znáša inak. Kamarát si dal potetovat celu ruku full,má tam toho ozaj dost,výsledok fantastický a platil 940€-ale je to velmy zložité tetovanie