Boli ste v reality show?

diaszoky
24. mar 2022

Ake mate skusenosti?? Je pravda, ze vsetko je scenar?

karelova
24. mar 2022

Scenár v zmysle toho co maju hovoriť určite nie. Ale scenár ma každý program aby sa islo podla poradia co potrebujú. A samozrejme televízia vytvorí takú skladbu účastníkov s takymi charaktermi, príbehmi, atd, ako potrebuje aby v konečnom dôsledku dosiahla šou aku potrebuje.

diaszoky
autor
24. mar 2022

@karelova a teda bola si v nieakej?

karelova
24. mar 2022

@diaszoky nie, nie som exhibicionista a mam rozum 😀

lienka.7
24. mar 2022

@diaszoky nebola som, ale známy robi pre jednu tv a keď nám rozpraval ako to v skutočnosti je... ked viazla rec, dostali pokyn aby sa bavili o sexe.

diaszoky
autor
24. mar 2022

@lienka.7 pokyn?🤦🏼😀😀

pribinak
24. mar 2022

@diaszoky nie nebola, ale poznám osobu ktorá bola v 2 show. Okrem toho že je extrovert, exhibicionista, je aj sexuálne veľmi odviazany, konfliktny a da sa o nom povedať, že je pravduvraviaci len keď sa mu zo hodi

V tých “komisiách” ktoré vyberajú účastníkov sú aj psychológovia ktorí majú za úlohu nájsť ľudí ktorí vyslovene vytrcaju z radu - teda sú problém sami pre seba

A áno, často majú scenár, sú vopred rozdelení do tímov, majú presnú úlohu kto co robí a co nerobí, kto je proti komu

Nikdy by som do žiadnej show nešla, je to hanba na 100 rokov a tie prachy nestoja za to

gladys_07
24. mar 2022

Nebola, ale Arpad Soltesz v jednom podcaste (tusim Luzifcak) vravel ako sa to vyraba. Volaju ich „zvieratka“ a ked nemali dost dobreho materialu, proste im dali chlast. Viac si nepamatam

Inak nie je to „neaka“ ani „nieaka“, ale „nejaka“

ha_space
24. mar 2022

@diaszoky Moje spolužiačka zo základnej bola v jednej CZ reality show. Dávajú tam pokyny čo robiť. Zvyšok je na tebe.

diaszoky
autor
24. mar 2022

@pribinak no tak myslela som si ze je to trosku autentickejsie.. vzdy ma zaujimalo napr ako prebiehaju castingy napr na farmu a tak

x_mery_x
24. mar 2022

My sme boli len ako divaci v javisko ale len na petra marciba neskoro vecer co sa vysiala na stv1

pribinak
24. mar 2022

@diaszoky možno niektoré sú, ale aj tam je riadený scenár a riadený vyber účastníkov
Tam nezoberú obyčajného človeka, keď sa pozrieš, tak sú to väčšinou vulgárni promiskuitni exhibicionisti
Mnohí majú kriminálnu minulost, ženy ktoré prišli o deti, mnohí sa liečili z rôznych závislosti, majú rôzne psychiatrické dgn. , ….

Takýto ľudia priťahujú pozornosť, robia sledovanosť

diaszoky
autor
24. mar 2022

@pribinak fuu a to som si myslela ze napr ludia s psch.problemami nemozu ist do reaity show co keby si siahli na zivot??

pribinak
24. mar 2022

@diaszoky tak psych. dgn. je veľmi veľa a nie pri každej si chceš siahnuť na život
To zas nemôžeš tak brat

diaszoky
autor
24. mar 2022

@pribinak ano ale furt je to risk tam su ludia pod tlakom

marca12
24. mar 2022

@diaszoky im je tak jedno,co je s tym clovekom. Ich zaujima zisk a sledovanost a cim vacsie hovado najdu,tym tucnejsie konto. Kazdemu ide len o peniaze a kaslu na to,aky to bude mat dopad na ucinkujuceho.

pribinak
24. mar 2022

@diaszoky neboj, určite to majú dobre ošetrené, podpisuješ účasť na vlastne rozhodnutie

Pozri nikoho tam zas nezoberú kto je v ťažkej depresii, alebo schizofrenik, ale take jemne psychipatie či sociopatie sú priam žiadané

7lenka11
24. mar 2022

reality show je show, ktorá má zarábať peniaze, zaujať ľudí a vzbudiť záujem v médiách... a podľa toho vyberajú účastníkov.. tí, samozrejme, podpisujú zmluvy s televíziami, väčšinou je ich obsahom mlčanlivosť.. ja som nikdy nebola v žiadnej reality show, ani by som do žiadnej nešla, ale kúsok od mojej rodiny sa natáčal jeden ročník Farmy a vraj ľudia z ich dediny bežne videli súťažiacich aj mimo Farmy, priamo v dedine, resp. na večeri v miestnom podniku...

beata_k
24. mar 2022

@diaszoky Iba v 5 proti 5 🤣 Ale aj tam bol potlesk koordinovany.

20erika07
24. mar 2022

Kamos bol v bez servitky a povedal ze z toho co vidi divak je 5% real

sarah2304
24. mar 2022

@diaszoky ja som hrala v Rodinnych pripadoch a vsetko nam dopredu povedali co mame hovorit aj ako sa mame tvarit.Znamy bol v relacii nikto nie je dokonaly a povedal ze v hladisku uz boli dopredu vybrati ludia,co odpovedaju na otazky a publikum sa smialo nasilo...takze vsetko zmanipulovane.

terry2003
25. mar 2022

@sarah2304 tie Rodinné prípady chápem, keďže je to seriál a to Nikto nie je dokonalý to je fakt sila.

danica2711
25. mar 2022

@diaszoky veď sa do "nieakej" prihlás a uvidíš

diaszoky
autor
25. mar 2022

@7lenka11 to fakt?? A hraju sa ze hladuju

diaszoky
autor
25. mar 2022

@sarah2304 vau a v rodinnych pripadoch tie prinehy su podla skutocnosti??

diaszoky
autor
25. mar 2022

@danica2711 no ked tu citam
Toto tak sa iz neprihlasim🤦🏼

mladenca
25. mar 2022

Vies co ako osobne som nebola ale ved vela takych co boli v telke neskor priznalo ze hej mali nejaky scenra ktoreho sa mali drzat aspon okrajovo aby bola sledovanost. Tak potom neviem o com to je. Aj co chodi bez servitky na jojke. Podla mna ti ludia maju scenar lebo neverim ze taki vykvet spolocnosti by tam bol kazdy tyzden vazne.

januska20
25. mar 2022

@diaszoky ja som bola na natáčanie relácie Kaviareň Slávia. No tak to bola trapošina, presne ako píšu vyššie. Všetko bolo strojené- potlesk, úsmev. Ak sa účinkujpci zle postavil, ihneď zrušili nahrávanie, všetko stopli. A znova - taká blbosť

sarah2304
25. mar 2022

@diaszoky ako ktore...niektore sa zakladaju aj podla skutocnosti a niektore su aj vymyslene...ale ako som uz napisala...my sme mali scenar,Andy Kraus nam ho pisal...ale co sa tyka penazi tak zaplatia, v tomto "neoďubávajú".

diaszoky
autor
25. mar 2022

@sarah2304 tak apson to