Boli ste už niekto na dovolenke pri mori v Poľsku?

vivilauri
15. jún 2019

Zdravím. Chcem sa opýtať, či niekto už bol v Poľsku pri mori na dovolenke. Chystáme sa s rodinkou v polovici júla, či sa oplatí na blink. Buď Gdansko alebo Wladyslawow. Približne ceny a vaša spokojnosť. Za každú odpoveď, krásne ďakujem. Vivilauri. (ANETA)

basska_b
15. jún 2019

@vivilauri Bola som. Ale bola to iná dovolenka, bol to zájazd s českou cestovnou kanceláriou - Veľký okruh Poľskom, pár dní sme však strávili v spomínanej oblasti... bola som nadšená. Hlavne mesto Leba. To je úplný raj nádherný. Veľmi sa mi tam páčilo. Určite odporúčam... pôjdeme tam aj s deťmi, keď budú trochu väčšie.

dzulik_
15. jún 2019

Pripnem sa, tiež ma zaujíma 😊📌

rado02
15. jún 2019

@vivilauri Boli sme v Sopotoch pred dvoma rokmi. Trocha dlhsia cesta, ale v pohode. Poliaci maju plno novych ciest a vtedy sa na nich neplatilo, platili sme iba za dva kratsie useky dialnice, inac boli zadarmo. Nesli sme na blink, mali sme ubytko cez booking. More bolo trocha chladnejsie, predsa len je to Balticke more, ale dalo sa kupat v pohode. Po jednej veternej noci bolo dost meduz, a potom sa uz deckam velmi nechcelo do vody 🙂 Plaze su pieskove a pomerne ciste. Sopoty su pekne mesto s kupelnou atmosferou. Vseobecne je to bohatsia cast Polska, navyse turisticka oblast, takze ceny o nieco vyssie, ale nic extremne. Zhruba ako u nas, nakupovali sme v Biedronke, nieco ako nasa Samoska. Najviac penazi sme asi minuli na wafle 😀😀
Vlakom cca 20 minut odtial je Gdansk a prave v tom case sa v nom konal nejaky jarmok, ale bolo to obrovske, zilo tym cele mesto. Tato oblast je krasna a boli sme nadseni. Historicke budovy a ciste ulice.

vivilauri
autor
15. jún 2019

@basska_b ďakujem

vivilauri
autor
15. jún 2019

@rado02 veľmi pekne ďakujem

brita
15. jún 2019

My sme boli v mestečku Leba,ale v kempe,mame karavan.pozname komplet celé pobrežie Poľská,mame to tam prebrazdene.ciste pláže,bielucky piesok,more úžasné.nieco podobné je v Litve na Kurzskej kose,tam sme boli viackrát.odporucam.Ziadne komerčné pláže typu Chorvátsk,Taliansko.Klud,pokoj,nadhera

vivilauri
autor
16. jún 2019

@brita ďakujem krásne. My sme tiež za pokoj a kľud, nemusíme preplnené plaze.

winni
15. júl 2019

Boli sme v r.2016 s trojročnou dcérkou v Lebe, užili sme si to tam, more teplé na konci augusta menej ľudí, pieskové duny, dino park aj vodný park. Boli sme 10 dní, cestou späť sme navštívili polostrov Hel, more nebolo také kludne, pláž piesok kamienky a veľa ľudí.V r.2017 sme boli v Malborku a odtiaľto sme chodili do Krynice Morskej, to sme boli tri dni a presunuli sme sa do Palangy, Litvy a odtiaľ sme si urobili výlet do Rigy, Lotyšsko - krásna dovolenka! Milujem pobaltské štáty 😏 ak chceš pridam foto.

gelifil
23. jan 2022

@winni fuha, vy ste dobriiiii, foto potesi

winni
16. jan 2023

@gelifil Baltické more sme stihli preskúmať už aj z Dánska, Švédska, Nemecka a hlavne Poľska, od môjho predošlého príspevku sme boli na rôznych miestach v Poľsku pri mori, v rôznych ročných obdobiach. Má, čo to ponúknuť v každom ročnom období. Naposledy teraz v zime, kde som si aj sen splnila - zamrznuté more ❄️

basska_b
16. jan 2023

@winni Uau, krasa. Aj my sa uz konecne chystame, nadchadzajuce leto 👍

winni
16. jan 2023

@basska_b už aj viete kam pôjdete?

basska_b
16. jan 2023

@winni Este 100% nie, ale rada by som do tej Łeby, co spominam aj v uvode tohto fora 🙂

winni
17. jan 2023

@basska_b tam si to užijete, je tam nádherné ♥️ taký malý raj pre deti, my sme tam už ako doma 😄

basska_b
17. jan 2023

@winni Krasa 🥰 moc sa tesime uz teraz 😃

angelous1991
17. jan 2023

My minulý rok v Lebe … bolo super ale už sa asi nevrátime . Mali sme horúco aj nás opalilo ale nevedeli sme si tak užiť to more … zima nám bolo . Ale vyžitie inak perfektne . Poľsko máme radi. Kuchyňa je fantastická a tie ceny bezkonkurenčne …
Neobíst v lebe piesočné duny - widmy… potom dinopark , seapark - fantastická tulenia show každé dve hodiny a mnoho ďalšieho … to sú také výlety na celý deň . Keby bolo bližšie šli by sme ale tak 7 hod je dost .

teleskop
17. jan 2023

@vivilauri gdansko e nádherné s úžasnou energiou hneď by som sa vrátila more skarede

@angelous1991 Môžem sa spýtať, my by sme chceli ísť začiatkom júla na sever Poľska, vlakom alebo lietadlom. Nemáme auto. Zvažujem bývať v Gdaňsku. Neviem ale nájsť aké sú možnosti dopravy vlakom z Gdaňsk do Leby alebo do dinoparku či na tie duny Slowinsky park narodny. Neviete dať nejakú radu? Vďaka

angelous1991
14. dec 2023

@miroslavafrombratislava no ale ja mám pocit ze tam už vlaky ale nechodia . Tam busy jedine už .