Boli ste na koncerte Coldplay vo Viedni teraz v stredu?

23. aug 2024

Zdravim, boli ste niekto v stredu 21.8. na koncerte coldplayvo Viedni? Neviete prosim o kolkej pustali na stadion pripadne kedy uz sa tam oplati cakat aby bol clovek co ma listok na statie v predu? Dakujem

siskaafilip
23. aug 2024

Brat bol so ženou v Mníchove pred týždňom,že to bolo brutálne super

mirage
24. aug 2024

@siskaafilip dobra odpoved na otazku 🙂

naafty
24. aug 2024

Pustali od 17:00, takze cim skor vojdes, tym mas lepsie miesto. Coldplay zacali hrat o 20:50.

muchotrafka298
24. aug 2024

Ja som bola vo stvrtok, zacali pustat o 17:00 s tym, ze uz od skoreho poobedia tam stali ludia na to, aby sa dostali prvy dnu (okolo 14:00 tam uz bolo mozno okolo 100 ludi). Coldplay zacali hrat o 20:55.
Ak chces byt medzi prvymi dnu, tak to musis ist uz rano a stat/sediet pred stadionom.
Okolo 16:00 uz tam stali velke rady, mozno na niekolko sto metrov.
Ja som isla dnu okolo 18:00 lebo som mala listok na sedenie.
Niektori ludia tam su hodiny pred koncertom alebo tam aj spia pred stadionom, aby sa dostali dovnutra medzi prvymi a mohli byt pri podiu.

autor
24. aug 2024

@muchotrafka298 dakujem za info a ten merch sa da kupit az na stadione? My tam budeme uz o 1 mozno

autor
24. aug 2024

@muchotrafka298 mali tam aj nejake jedlo na stadione?

muchotrafka298
24. aug 2024

Merch maju pred stadionom, je tam niekolko velkych stanov s tym oblecenim, doplnkami a pod. Tak isto su tam stanky s jedlom, rozne veci ako burgre, zemiakove spiraly, placky, hotdogy a pod..
Na stadione na ploche bolo viacero stankov s obcerstvenim, pitim aj jedlom. Na tribune, kde som sedela ja, bol iba bufet s pitim (cola - 6 EUR za 0,5 l, soda - 5,50 EUR za 0,5 l, ice tea - 6 EUR za 0,5 litra a zaloha za pohar je 3 EUR).
Okolo stadiona su WC, na viacerych miestach.
Su tam take stanice s pitnou vodou, kde si mozes nacapovat aj do vlastnej flasky, ale iba plastova 0,5 litra a mozes si ju zobrat aj na stadion, ale nemoze mat vrchnat. Prezerali aj tasky, nemozes tam ist v velkym batohom, iba s malou taskou. Su tam uschovne batozin.

plavocka
24. aug 2024

Išli sme autobusom slovaklines o 13:00 z Bratislavy. Cca 14:30 nás vysadili na parkovisku vedľa štadióna. Vtedy sa oplatilo ísť stat do rady na plochu, bolo tam par ľudí, takže ti, co to vydrzali od vtedy boli na 100 % úplne vpredu na ploche 🙂 dnu začali púšťať až o 17:00

dadulala
24. aug 2024

Boli,jedlo bolo pred štadiónom a potom aj vo vnútri,no tam kilometrové rady,podobne aj na wc. Do vnútra Vás pustia iba s malou kabelkou,ruksak určite nie,s fľašou vody áno,no bez vrchnáku.Pustali od 17 tej,A,B sektor dlhokanske rady pred vstupom,my sme mali C a boli sme dnu za 10 min.,išlo to rýchlo.Ak sa budete vracať niekam po koncerte metrom,odporúčam odísť pred koncom koncertu,inak budete stať aj dve hodiny ,kým sa vôbec do metra dostanete.