Bolesti mandlí pri prehĺtaní a rast zubov múdrosti

pupetko263
13. júl 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či od zuba múdrosti ktorý mi rastie na ľavé hornej strane už je trošku prerezany mám problém pri prehltani ako keby ma bolela mandla máte niekto s tím skúsenosti?

simca06022011
13. júl 2020

samozrejme, mozes cakat taketo prijemne veci az kym nevyrastie... moze to trvat aj dlhsie. Osmicky su hnusoby... (ja som mala nielen mandle bolave ale pol hlavy ma bolelo... uzliny napuchnute detto)

trendyy
13. júl 2020

@pupetko263 mose ra z toho boliet aj ucho aj krk aj vsetko..moze to byt spojene zo zapalom...idealne ist k zubarovi

pupetko263
autor
13. júl 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@simca06022011 no už skoro dva roky mi rastie a len kúsok je prerezany a vždy keď prehltam má zabolí na tej strane ako je zub ja si myslím že to zabolí mandla naboku a pri tom rastie na hornej strane dúfam že mi už nebude ďalší rásť lebo je to strašné som rada že je tu niekto podobný čo má takýto problém

simca06022011
13. júl 2020

@pupetko263 no ja som sa na to vykaslala a dala som si ju vybrat chirurgicky, este sa neprerezala a ani by sa nakoniec neprerezela uplne a cakala by som s boelstami neviem do kedy, kedze bola zachytena pod sedmickou.

pupetko263
autor
13. júl 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@simca06022011 musím sa aj ja opýtať zubára čo stým keď som mu povedala že mi rastie zub iba ho pozrel a nič

pupetko263
autor
13. júl 2020
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@pupetko263 lebo už som po nete čítala strašne scenáre až som sa zľakla

melanie9
5. dec 2021

@pupetko263 čo vám na to nakoniec pomohlo?

denisaaairdacova
30. júl 2023

@pupetko263 prosím vás čo vám nakoniec pomohlo?