Bolesť pŕs po bokoch

majka4949
19. máj 2018

Prosím o pomoc a radu. Bolia ma prsia vzdy pred menštruáciou a tentokrát ma neprestali boliet a bolia ma tak po bokoch. Necítim ich ťažké ani opuchnuté naliate len na dotyk ma po bokoch dosť bolia. Nemáte nejaká skúsenosti? už som zúfalá čítam na nete len o tehotenstve a rakovine

ankare
19. máj 2018

Neboj sa. Aby si bola pokojná, objednaj sa na kontrolné sono, gynekolog Ta prehmata. Držím palce!

majka4949
autor
19. máj 2018

@ankare u svojej gynekologičky som pravidelne a vôbec moje problémy nerieši už mi je blbé tam chodiť ešte ked mam len 18

ankare
19. máj 2018

@majka4949 to ma mrzí, že máš zlu skúsenosť. Možno iný gynekológ by hneď riešil Tvoj stav. Porozmyslaj o zmene gynekologa.

janikovaanicka7
19. máj 2018

@majka4949 ak lekar neriesi tvoje problemy, mozno by skutocne stalo za zvazenie prejst k inemu lekarovi. Myslim, ze lekar by pacienta nemal zanedbávať. A k tvojmu problému? Je sanca, ze mozes byt tehotná? Mavala som pred MS presne rovnake priznaky ako opisujes, ibaze MS neprišla, prsia boleli ďalej a coskoro ocakavam prichod mojho prvorodeneho. Takze za mna, zmen lekara a nemysli na najhoršie. Plus, moze to byt mozno aj nejakou hormonalnou nerovnovahou v organizme.

majka4949
autor
19. máj 2018

@janikovaanicka7 no mne mesiac predtým meskala ale to mne vždy a bola slabšia ako býva zvykom a tentokrát mi prišla skôr a už bola o niečo silnejšia ale prsia ma nechcú prestať boliet

janikovaanicka7
19. máj 2018

@majka4949 tiez som mala cyklus taky vselijaky. Skus naozaj zmenit lekára a tomu novemu povedat, co ta trapi. Takto budes stale v neistote. Drzim palce, aby to nic nebolo

meca
12. nov 2019

@majka4949 ako sa maju prsniky? Absolvovali ste vysetrenie?