Bolesť hrčky v prsníku

rinka123
25. máj 2018

Baby potrebujem pomoc. Neviem čo si mám myslieť. Bolia ma prsia už od skončení menštruácie ktorá mo prišla skôr ako očakávaná . Bolievaju ma vždy aj pred ale tentokrát neprestali a uz je to druhý týždeň. Skôr ma ako keby boleli hrčky v prsníkoch najmä v pravom. Spravila som si test a je negatívny. Mate nejaké skúsenosti? :(

karamellova
25. máj 2018

Ano mam skusenosti. Spomnula som to vramci preventivky na gynde a lekar ma poslal na sono. Objavili mi zhluk cyst ktore vyzeraju zatial neskodne ale lekarka povedala ze je potrebne to sledovat. Nepodcen to. Nemusi sa jednat o banalitu. Daj sa vysetrit a mozes kludne spavat

rinka123
autor
25. máj 2018

@karamellova ja mam v prsníkoch tie hrčky už veľmi dávno avšak myslela, že to cítim žľazy keďže mam veľmi maličké prsia

karamellova
25. máj 2018

ano tiez som na tom podobne s velkostou. resp. malostou :/ Na sono chodis pravidelne? Lekarka ta neinfomovala o nejakych abnormalitach ? Bolest alebo skor citlivost pre MS je normalna ale po MS nie. Ak chodis pravidelne kazddy rok na sono prsnikov a netrva to niekolko mesiacov tak by som sa az tak nebala. ak si dlhsie nebola na sone a bolesti mas viac mesiacov po sebe isto chod.ak to bude "blbost" tak ta v najhorsom pripade poslu domov s dobrym pocitom 🙂

rinka123
autor
25. máj 2018

@karamellova mam 18 na sono som ešte nebola ale moja doktokrka moc nerieši problémy aj ked som za ňou bola že mi vždy meškáva menštruácia neriešila to

andyka321
27. máj 2018

@rinka123 podla mna su to hormonalne zmeny, tiez sme to.mali v rodine. Netreba sa preto stresovat.😊

majka238
27. máj 2018

Netreba sa stresovat ale urcite zajst za dr. a pytat sa na sono prsnikov.

rinka123
autor
30. máj 2018

@majka238 bola som u doktorky vôbec ma neprezrela ani nepovedala čo by to mohlo byt a na sono mam ísť až 3.júla :(

majka238
30. máj 2018

@rinka123 ked sa objednavas na sono, treba hned spomenut, ze to nieje len preventiva ale mas aktualne nejaky problem a oni by ta mali vziat hned, prip. objednat cim skor

melania1
30. máj 2018

treba samozrejme ist na sono, ale tiez si myslim, ze to je hormonalne. i u mna to byva. skus si kupit Mastodynon, prip. Pupalku. A este by mohlo pomoct nahrievanie Soluxom

rinka123
autor
30. máj 2018

@majka238 no to ma nenapadlo skúsim to ešte nejako vyriešiť