Bolesť hlavy z cigariet

nanynou
24. jan 2019

Ahojte máte niekto skúsenosť?☺️ Fajčila som cigarety cca 11rokov každý druhý deň niekedy aj každý hneď ako som sa zobudila ma bolievala hlava ale to bolo fakt neskutočné až na odpadnutie ani len rozmýšlať som nevedela, lekárka si myslela že to je s tlaku lebo mi ho raz odmerala a hneď nasadila tabletky, ja som si ho poctivo meriavala a bol ok tak som ich vysadila😁 teraz už cca mesiac fajčím IQOS a bolesť hlavy je preč, máte s tým niekto skúsenosť? Že Vás bolievala s cigariet hlava? Len sa chcem uistiť či to bolo naozaj s toho nie že ma zase bude bolievať😁 ďakujem😘

caelley
24. jan 2019

Ja uz sice nefajcim, fajcila som len sporadicky, asi krabicku za mesiac, ale niekedy ked som mala nizky tlak tak sa mi po cigarete velmi tocila hlava a zacala ma boliet, v ten den som uz potom radsej nefajcila. Iqos nemozem, ani tie najslabsie, z toho je mi na zvracanie a raz som po nom aj zvracala. Prestala som fajcit uplne, je mi lepsie.

nanynou
autor
24. jan 2019

@caelley ďakujem 🙂 presne ja som na to prešla iba kvôli tomu lebo som videla že dosť ľudí vďaka tomu prestalo fajčiť tak dúfam že sa to aj mne podarí😍

caelley
24. jan 2019

@nanynou Drzim Ti palce, ja som sa nikdy nestala zavislou na cigaretach, ani ked som fajcila davnejsie vela, takze ked chcem prestat proste prestanem a uz si nezapalim. Moj priatel si kupil iqos, ale stale fajci aj cervene marlborky, na striedacku, prestal fajcit na dva tyzdne a zas zacal:(

eko22
24. jan 2019

@nanynou Keď som bola mladšia tak som fajčievala tiež len tak občasne, väčšinou keď sme niekam šli večer, sem tam som mala chuť si zapáliť napríklad ráno pri káva. Často sa mi ale stávalo, že mi zostalo úplne zle na vracanie, začala sa mi hrozne točiť, takže som nakoniec prestala aj s tým občasným fajčením, takže myslím, že to môže byť tým. Prestaň úplne, veď čo ti to dáva

nanynou
autor
24. jan 2019

@caelley ďakujem😘 ja našťastie iba iqos skúšala som cigaretu a je mi s nej na zvracanie až teraz som si uvedomila aký bordel som do seba dávala🤢 nehovorím že iqos je zdravý ale je aspoň o niečo zdravší🙈

nanynou
autor
24. jan 2019

@eko22 skúšala som úplne prestať ešte skôr ako som si kúpila iqos a vydržalo mi to 2 dni takže žiadna sláva, nedáva mi to nič ale proste keď som v strese tak mi ten nikotín chýba alebo si to aspoň myslím😁

nanynou
autor
24. jan 2019

Inak baby taká otázka myslíte že cigy mohli ovplyvňovať aj menštruáciu? Lebo som ju mávala tak sporadicky raz za 4 mesiace a tak , teraz mi prišla normálne🙈

ufatess
24. jan 2019

To si teda nemyslím, že by mohli mať na menštruáciu nejaký vplyv. Možno si len dávaš dokopy veci tak, aby ti to pasovalo :D

lilka5566
24. jan 2019

Mňa bolievala hlava z fajčenia, ale z toho dôvodu ze som bola v robote, a namiesto toho aby som sa normlane najedla som si dala kávu a veľa fajčila... Takže nejak sa ten "zdravý" životný štýl musel prejaviť. 🙄

lsimo
24. jan 2019

to je super, že ti to takto prešlo keď si prestala fajčiť!! 🙂

ifava
24. jan 2019

Jasne, ze ta z toho moze boliet hlava. Aj zle ti moze byt, az na odpadnutie. Ak mas z toho take pocity preco teda neprestanes? Ved ti to telo dava samo najavo, ze mu to nerobi dobre 🙂

v3rca11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
odesi
25. jan 2019

Vidis, este ze si prestala fajcit 🙂 🙂

maria8383
14. aug 2023
Používateľ maria8383 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maria8383.

tiez som mala tento problem ze ma bolievala hlava, teraz mam elek a v pohode zatial som, mam konkretne od vitariana, wiz hybridny Vapo, daju sa tam kombinovat byliny a e-liquid,