Bolel vás zub aj po vybratí nervov?

aadaa66
7. okt 2019

Ahojte mate niekto taku skusenost ze ked vam vybrali nervy zo zuba tak zub dalej bolel ?

sonnenshein
7. okt 2019

@aadaa66 Po vybrati nervov zub nema ako boliet - je mrtvy. Boliet Ta ale este moze, ak:
1. Je to menej ako tyzden po
2. Si mala zapal v tych miestach
3. Pri umrtvovani trafili injekciou nerv
4. Nevytiahli vsetky nervy (sem tam sa stane, najma pri stolickach
5. Nemas spravne spravenu kanalovu vypln
.... a asi by sa este nasli, ale toto su zo skusenosti najbeznejsie.

aadaa66
autor
7. okt 2019

@sonnenshein beriem od piatku aj antibiotika dalacin uz je bolest mensia ale mi tam sklbe sem tam a citim ho aj na poklep uz som zufala od minuleho pondelka chodim kazdy den k zubarovi

cica8
7. okt 2019

Mňa boli stále.... Mam. Tam. Korunku....A na rengene nič není vidno ze by tam niečo ešte bolo tak neviem

sonnenshein
7. okt 2019

@aadaa66 Absolvovala som to 3x a tiez ma to este nejaku dobu bolelo. Kazdy pripad je ale individualny, takze aj ked si na nervy (chapem, mne sa tiez vzdy chcelo plakat), jediny kto pomoze, je zial zubar ☹

zavana
7. okt 2019

ako nemalo by, však ak sa vytiahnu nervy, tak v podstate je ten zub mŕtvy. však ale čo zubár spraví, keď už z neho nervy vybral?

katty2012
7. okt 2019

@aadaa66 vybratie nervu nezaruci, ze zub nebude boliet. ked tam mas zapal, treba velmi poctivo vycistit zubne kanaliky

sonnenshein
7. okt 2019

@katty2012 Presne tak. A pripadne aj zapal okostnice, co sa pod zubom mohol zacat tvorit, a to je veru tazka bolest.

whatever1
7. okt 2019

@aadaa66 mas tam tu umrtvovaciu vlozku, ci uz normalne zablombovany?

aadaa66
autor
8. okt 2019

@whatever1 mam ho otvoreny

aadaa66
autor
8. okt 2019

@katty2012 beriem antibiotika od piatku bolest je mensia ale stale boli

aadaa66
autor
8. okt 2019

@katty2012 dnes som bola u zubara povedal ze vsetky nervy mam von , Ale ze ak bude dalej boliet mi ho vytrhne.

ebi88
8. okt 2019

Mna nebolel ani zakrok ani potom. Mam dobreho zubara kazdopadne, drahy jak slak ale nebolelo ma nic prisamveru.

leni1007
8. okt 2019

Bolesti môžu pretrvávať ešte pár dní ale už by nemali byť také silné. No ak to pretrváva dlhšiu dobu, asi by mal ísť zub preč 😔

katty2012
8. okt 2019

@aadaa66 ale zapal a cistenie kanalikov nesuvisi s nervom