Bol júnový dm box na predaj?

antija
30. jún 2019

Neviete mi niekto povedať či bol k zakúpeniu júnový dm box?

barborka291
30. jún 2019

@antija ano bol v utorok rano, nejaky manikurovo pedikurovy

antija
autor
30. jún 2019

@barborka291
a to bolo aj niekde uverejnene? ...lebo vždy to davali na fb aj instagram a teraz tam nič nevidim

reiterka
30. jún 2019

V piatok ráno po 9 ho dali a nie nikde to neuverejnili

domculik
30. jún 2019

@antija ano v piatok ca 9:20 vraj, ja som tam zavitala nahodou 9:26 stastna ze som natrafila alr pred dokoncenim objednavky mi ho vyhodilo z kosika 🙂. Pekna krabicka, skoda 🙂

klarissa25
30. jún 2019

Bol v piatok ráno 😉na stranke je určite, samozrejme už nedostupný

klarissa25
30. jún 2019

@barborka291 ale isto nie na slovensku 😉

veronikaszabova
30. jún 2019

@antija v piatok. Tema summer

sisa_s
30. jún 2019

Bol box, ale nedavali ho nikde asi preto, aby sa zenske nehasterili ako stale 🙂 kto bol na stranke, stihol

barborka291
30. jún 2019

@klarissa25 a kedy? V piatok? Stracam prehlad o case, mam ine starosti teraz.. je mozne ze som sa sekla..

klarissa25
30. jún 2019

@barborka291 áno v piatok. Letný box

dankavass
30. jún 2019

Bol dostupný v piatok medzi 9.20 a 9.27. Žiaden oznam nebol. Zajtra príde, hodím foto obsahu 🙂

domculik
30. jún 2019

Mna zarazilo, ze bol do 7 minut vypredany napriek tomu, ze nebila dana ziadna ofiacialna info. To znamena, ze je strasne vela ludi, ktori cele dni travia obnovovanim dm stranky ocividne :O. Tak taki si naozaj ten box zasluzia.

zeytin
30. jún 2019

Prosim vas a aky je vyznam tychto DM boxov? Je to nejaka zvýhodnená cena?

domculik
30. jún 2019

@zeytin ano kazdy mesiac uvolnuju nejakych vraj 500 boxov, ktore su vzdy do 5 min. vypredane. Vzdy je nejaka ina tema, ktoru sa vsak dozvies az ked ten box uvolnia, pricom presny obsah vsak nevies. Box stoji 5E (+doprava 2E), ale deklaruju min. hodnotu vyrobkov 20 Eur. Co je myslim pravda, mne sa podarilo vychytat ten Beauty Box a hodnota bola ca 60E dokonca...

zeytin
30. jún 2019

@domculik aha, dakujem velmi pekne za vysvetlenie.

dankavass
1. júl 2019

@domculik skupina tu na mk : dm box - nákup, predaj, výmena, potešenie má 1012 členov, info o boxe je tam ihneď a vďaka tej skupinke ho väčšina ľudí má...

domculik
1. júl 2019

@dankavass super dakujem za info, vies ale stale to znamena ze to musis pozerat nonstop bo za 4-5 min. je to vypredane 🙂. je to zavislost, mne sa tiez raz podarilo nahodou ale zas nemam cas byt nonstop online a sledovat to, cize koniec zavislosti a vela stastia ostatnym 🙂

antija
autor
1. júl 2019

@dankavass
to je ale zaujímavé, prečo je info o boxe v skupine na modrom koníku ihneď a na socosialnych sieťach kam chodia takmer všetci žiadne info nedali.......alebo to funguje tak, že na modrom koníku na to upozorní niekto kto si všimol, že už je nový dm box?

antija
autor
1. júl 2019

@domculik
tiež súhlasím, niektoré ženy asi nerobia nič iné len sledujú kedy bude dm box :D ....ja sa nesťažujem mne sa podarilo zakúpiť niekoľko boxov, dokonca som mohla mať ďalšie 4, ale nepáčil sa mi ich obsah tak som si ich nekupovala a nevypisovala som primitívne komentáre na dm facebook keď sa mi nejaký neušiel. Ale to čo ma rozčuluje je to, že to dajú doobeda keď je väčšina ľudí v práci. a pracujúci ľudia naozaj nemajú čas vysedávať s mobilom v ruke

dankavass
1. júl 2019

@antija presne tak. Niekto zo skupiny sa nachádzal na eshope dm a všimol si, že je nový box, tak dal príspevok. Drvivá väčšina členov má nastavené upozornenie na nový príspevok v skupine, presne pre tento prípad, teda hlavne v čase, keď sa box očakáva. Pokiaľ ide o júnový, bolo úplne jasné, že v piatok byť musí, keďže dovtedy nebol a bol to posledný pracovný deň, preto prezeral ľudia eshop od rána častejšie 🙂

sisa_s
1. júl 2019

@antija no vacsinou je balik poobede, ale nikdy nevyhovies vsetkym... Ked je rano, pracujuci sa stazuju, ked na obed, tak mamicky varia, nie su pri pc, ked poobede, su ludia von a podobne 🙂

antija
autor
1. júl 2019

@dankavass
ďakujem za info

dankavass
1. júl 2019
miriammirka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dankavass
4. júl 2019

@miriammirka odpisujeme. Prešla som VŠETKY správy a žiadnu od vás nemám.

miriammirka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz