Bojové umenie pre ženy

23. máj 2024

Ahojte, poraďte nejaké bojové umenie pre ženy 🙂

ssimusska
23. máj 2024

v kľude zájdi na box/mma, tam nájdeš veľa žien

bennn
23. máj 2024

Judo, box, sebeobrana... napr. vo fitnescentrach zvyknu byť treneri ktori poskytuju osobne hodiny ...

kiki68
24. máj 2024

Vsetky su aj pre zeny, podla mna taky balet v ramci bojovych umeni je aikido. Aspon mne sa najviac paci, kedze vychadza z umenia meca, ale bez neho. A nemas tam povolene kumite ( Lebo inak by to velmi zle dopadlo), cize to nejde spravit uplne naostro. V ramci toho mozes pribrat cvicenie koanov s bokken ( mec z dreva), to je podla mna pre zeny ako stvorene. Tam mas presne zostavy podla rocnych obdobi. Ale ak mas rada zase si love a dynamicke tak je dobre taekwondo, karate ( to uz su rozne styly), thaibox, kickbox. Zalezi skor ci mas rada naozaj kontaktny ten sport, alebo skor ides sama.

autor
24. máj 2024

@kiki68 to práve neviem, či sama alebo kontaktný 🙂 skôr sa prikláňam k tomu boxu ale neviem ci sa chcem s niekym mlatit 😀😀

joja101
24. máj 2024

Mňa osobne neskutočne láka box. Potrebujem si na to ale vyhradiť viac času, nájsť niekoho, kto poskytuje takéto hodiny, no proste pre mňa je to dokonalá predstava vybitia sa po celom dni v práci 😀

kiki68
24. máj 2024

Tak chod do napr taekwondo, to je taky kompromis, ked to ma byt aj aj 😃 Ja viem, ze pre mna Box nie je.

tomasisa
24. máj 2024

@bennn za mna Judo, je v tom sebaobrana, fyzicka kondicia,uvolnenie mysle...za mna vseobecne najkrajsi sport...

dzina007
24. máj 2024

thajsky box, tam clovek vyuziva nielen ruky ale aj nohy... a netreba si to predstavovat ze sa velmi mlatis.. viac menej sa pouzivaju na treningy hlavne v zaciatkoch vrecia a lapy na rukach... ak sa sparuje tak jemne ziadna bitka do krvi...