Bojíte sa smrti?

lovergirls
18. sep 2013

Bojíte sa smrti? Je niečo pravdy na tom, že človek čím je starší tým sa viac bojí svojho konca? Ako to podľa vás vnímajú tí ktorí prežili tzv. klinickú smrť? Veríte v existenciu života po živote? Skúste sa vyjadriť. Ďakujem.

seemani
18. sep 2013

Ja sa bojím smrti jak čert kríža, ale ne preto, že sa bojím bolesti alebo že aké to bude, to am nezaujíma. Ale tak dobre sa mi žije, že si neviem predstaviť odísť :/. Milujem život, som šťastná a chcela by som tu byť naveky

shibaba
18. sep 2013

@lovergirls Čudná téma 😨 Snažím sa na smrť nemyslieť a teším sa z každého nového dňa, pretože si myslím, že na smrť sa nedá pripraviť. Keď príde, bude tu. A život po živote? Nemôžem ho pravdaže potvrdiť, ale veru ani vyvrátiť. Však sa to raz každý dozvie 😀 , a snáď to bude čo najneskôr 😅

labelo
18. sep 2013

jej super tema,ja neviem či sa bojim smrti ja sa hlavne bojim toho,že ak umriem či uvidím čo sa deje na zemi 🙂 lebo to nechcem vidiet...

ingmiriama
18. sep 2013

Keď mi zomrela mamička už sa smrti nebojím pred tým som sa veľmi bála, ale teraz nie. Či verím život po smrti hm....veľmi chcem veriť...len preto lebo mi moja mamička veľmi chýba tak sa s tým upokojujem že po mojej smrti ju uvidím 😉

maria1989
18. sep 2013

bojím. zato pijem 😎 . pravidelne 😀 😀 😀

petraxy6
18. sep 2013

ja sa smrti nebojím. verím na život po smrti. ten existuje. jedine z čoho mám momentálne strach je kebyže sa niečo stane mojim deťom 😝

ingmiriama
18. sep 2013

@petraxy6 môžem sa spýtať na základe čoho veríte na život po smrti ??

seemani
19. sep 2013

@petraxy6 to by aj mňa azujímalo, že na základe čoho veríš

maria1989
19. sep 2013

tak asi preto petraxy verí, že by sa inak zbláznila. takéto k*k*tské témy tu dávať, do fóra pre tehule a maminy. tí chlapi sú fakt drbnutí.

barcelona94901
19. sep 2013

smrť patrí k životu ,čo je na tom?tu sa neriešia snad umrtia anjelikov,ked táto téma či otázka zrazu prekáža?
@maria1989

inak zdieľam rovnaký názor ako @petraxy6

barcelona94901
19. sep 2013

@ingmiriama ja som moju držala za ruku,ked zomierala ,viem čo sa zmenilo,čo povedala,videla a čo som zažila a to mi nikto nevyvráti a viem,že nás ochranuje 🙂

maria1989
19. sep 2013

@barcelona94901 fórum je o tom, že si tam každý povie svoj názor. ak ty máš taký ako petraxy, ja môžem mať iný. myslíš, že maminy to nevztiahnu na svojich anjelikov? vieš koľko ich tu takých je? ale ako vravím, názor ako názor.

barcelona94901
19. sep 2013

@maria1989 s tým suhlasim,ale aj troška ten zvyšok vyvraciam,mohla si to napísať aj bez tých vulgarizmov,kedže je to stránka pre maminy s deťmi 😉

petraxy6
19. sep 2013

@maria1989 nie je tomu tak. život po smrti naozaj existuje 🙂 Nebudem tu písať ako to viem, písala som do IP 🙂 čo si z toho vezme daná osoba je jej vec 🙂

maria1989
19. sep 2013

@barcelona94901 som vrcholne netolerantná voči chlapom 😀 strašne sa mi páčil film sexmisia (až na ten záver) skús si pozrieť - nič v zlom - niektoré sekcie, ako mamy nadávajú na svojich chlapov, napríklad v kategórii ach tí chlapi 😀

maria1989
19. sep 2013

@barcelona94901 a vulgárni sú pre mňa chlapi 😀 dobre odbehnem od témy, len skoro každý deň tu nejaká baba dá tému, že ten jej ju podvádza, alebo sa nestará, alebo si vypisuje s inými na pokeci či FB ... a ju má totálne ....... aj s deculom 😉 toľko k téme vulgarizmus na MK

nice202
19. sep 2013

bojim sa smrti, ale z pohladu, co bude s mojou dcerou a rodinou, ked tu uz nebudem. Neverim na zivot po zivote, peklo a raj a ani na reiky

irriss
19. sep 2013

@petraxy6 poprosim take o IP...jsem totiz stejneho nazoru s doplnenim o "reinkarnaci" 🤐
diky🙂

maria1989
19. sep 2013

@irriss jak vám fajne 😒

barcelona94901
19. sep 2013

@maria1989 nie o chlapoch,o ženách ,o svokrách ,o živote,smrti..ja myslím,že to je iba o ľudoch 🙂
nevidela som ten film 🙂

http://www.martinus.sk/knihy/autor/Raymond-A-Mo...

https://www.youtube.com/watch?v=TKLhoNm9K-Y

v našich životoch sa deju veci,ktoré možno nikdy nepochopíme

irriss
19. sep 2013

@maria1989
kazdy mame jine krizovatky zivota...kazdy se rozhodneme jit jinou cestou..nekdo trpelive ceka na semafor, nekdo ne..a nekomu sviti uz od narozenini jen "zlute" svetlo..je to na kazdem z nas...jak riskujeme pri nasich cestach nebo s nasimi myskenkami 😉
Casto nevime, jak jsme k vysledku a zaveru dosly...jen to, ze je to soucasti nas samych.. 😉
Proto neni vhodne odsuzovat a nebo ptat se na "Recepty"...
Prijde to ci odejde samo, samozrejme po zkusenostech a rozhodnutich na "krizovatce" 😉
p.s."Zachran se a utec" 😉
nejsem verici🙂

barcelona94901
19. sep 2013

@maria1989 áno máš pravdu ,aj na mk vidieť v akej dobe to žijeme

maria1989
19. sep 2013

@irriss nie je vhodné pýtať sa na recepty? hmmm... veď o tom to tu je celé,nie? niekto má problém, tak napíše do fóra o pomoc... no možno som to zle pochopila.... odsudzovanie chápem. som netolerantná krava. čo už. 😉

maria1989
19. sep 2013

@irriss nemám sa pýtať, ale nedá mi: kam mám utiecť? načo? veď život si ma raz aj tak dobehne 😀 😀 😀

terezka1947
19. sep 2013

moja mamka prezila klinicku smrt....keby som uz kvoli nicomu inemu neverila(co verim),tak uz len na zaklade jej zazitku by som sa musela minimalne zamysliet nad tym,ze "nieco" existuje.....a este jeden neopisatelny zazitok,ked zomierala...a ta atmosfera okolo,to vsetko,co vtedy povedala...skratka....aj keby som nechcela verit.....musim...su veci,kt.sa naozaj opisat nedaju...nie vsetko sa da logicky vysvetlit a podlozit milionmi dokazov...a aj keby tie dokazy existovali,stale by sa naslo vela ludi,kt.by potrebovali stale dalsie a dalsie....

malinkaaninka
19. sep 2013

tí,čo prežili klinickú smrť vravia,že tam na druhej strane je krásne,ovela krajšie ako tu.ale boli poslaní späť,lebo tu mali ešte nejaké poslanie..je život po živote,verím,ale rovnako som presvedčená,že o tom koluje kopec bludov,dohadov a je veľmi ťažké vyznať sa čo je pravda a čo nie.a hlavne nedokázatelná..

irriss
19. sep 2013

@maria1989 Nebylo to myslene zle..a uz vubec ne osobne na "TEBE" 😉 !!!!!!
Promin, zda to tak vyznelo 🙂
Receptama bylo myslene to, ze neexistuje zadny recept (podle mne) na to, aby nekdo zvolil stejnou cestu druheho, za stejnym cilem, v tomto pripade, "v ceste za virou" v posmrtny zivot... 😉
Neexistuje "recept" ani mapa na tuto cestu 😉 ci poznani... 🙂

irriss
19. sep 2013

@terezka1947
Mne osobne se stalo, ze kdyz muj pritel farar umiral, nikdo mi nedal vedet..i kdyz prosil...
V noci mne neco "silneho " v me posteli otocilo a ja se ocitla s nohama na polstari a s hlavou "v nohach". Otoceni melo svuj smysl, videla jsem z te pozice na hodiny, doslova jsem se stala sekundovou rucickou po dobu nekolika nocnich hodin....mela jsem silne brisni bolesti, krece, az okolo pate hodiny se mi ulevilo..muj pritel farar "na veky" odesel 😉
Vysvetleni meho nocniho otacerni jsem dostala az druhy den po obede, kdyz mi jeho "kostelni rodina" popsala posledni mazani 😔 a volani ...bohuzel jsem volani nepochopila spravne a vcas..odesel "beze mne" i kdyz se snazil o mou pritomnost..
Telepatie? sila telepatie?

maria1989
19. sep 2013

@irriss v pohode, to ja som nejak mimo... škoda že nie je ten recept 😒 no nevadí, treba ísť ďalej

irriss
19. sep 2013

doplneni a ujasneni: ---....neco "silneho" mne donutilo se otocit... 😉