Bojím sa skúšok v autoškole

30. aug 2023

Ľudia, chcela by som sa iba vyrozprávať... Dnes som mala poslednú jazdu. Teraz už budem čakať iba na dátum skúšok. Ale mám pocit, že nie som vôbec pripravená. Ešte dnes som robila chyby, ako napr. som zabudla znova obnoviť smerovku, keď už som stála v križovatke a čakala na zaradenie, zle sa postavila na ceste pri odbočovaní (do ľava- do stredu, ale ževraj som zavadzala autam čo chceli ísť doprava)a také veci. Ja si proste neverím, že tu skúšku dám. Dala som za to kopu peňazí a nič z toho. Čo sa týka samotného riadenia, tak to je ok, rozjazd, podraďovanie atď... Ale stále ma aj dnes na niečo inštruktor upozorňoval a vravel, že takto tú skúšku nespravím a že už by bol koniec atď... Najhoršie, že teraz budem čakať mesiac kým mi oznámia kedy vôbec mám termín testu a potom jazdy. Čiže aj zabudnem vôbec šoférovať... Ľutujem, že som sa na to dala úprimne. Mal niekto tiež takéto pocity pri robení vodičského ?

pribinak
30. aug 2023

Kondične jazdy?

patka06
30. aug 2023

Hlavne sa upokoj, máš možnosť do skúšok si ešte priplatiť jazdy, aby si si bola istejšia.
Ak by si náhodou aj nespravila na 1.krát, nič vážne sa nestalo, máš opravné pokusy.

avonladyba
30. aug 2023

Ja si robim vodičák druhýkrát keď Ti to pomôže. 😅

marcellka32
30. aug 2023

Kondičné jazdy a dobrého inštruktora

bennn
30. aug 2023

Jasne väčšina je na tom podobne... cesty kade ste chodili zrejme pôjdete aj na jazde po meste. Väčšinou je to na tej skúške o tom aby si proste rešpektovala značky tak ako sa má, dala prednosť, nešla do zákazu, a proste poznala pravidlá. To je prvoradé, počuval som kedysi storky ako niektori policajti rozkázali vodičovi urobiť niečo ako zastaviť odbočiť doprava ... a to bola tiež skúška toho ako sa rozhodne a či môže... Inak to je dosť zakerne lebo v zasade ťa policajt naviguje. Našťastie mne taketo nerobil a mal som pomerne ľahkú a krátku jazdu. Možno preto že sme šli 5 v aute a bol som posledný v poradí. tak dokopy to bolo dlho :D Ale ostatní vraj išli aj skoro 30 minut :D

Inak nemáš sa prečo stresovať, proste sa sústreď a urob to čo najlepšie vieš. Potom nebudeš mať výčitky. Viacerí robili vodičák na viackrát. Absolutne si to neber k srdcu.

mimikarol
2. sep 2023

Šoféruj najviac koľko sa dá do skúšok. Ja som chodila ešte mesiac 2x týždenne kondičné s inštruktorom. Skúšky sú aj o šťastí. Môžeš celé jazdy šoférovat ako pani a na skúške zo stresu robiť jednu chybu za druhou