BMW 118d

7. okt 2022

Ahojte, bmw 118d, rok vyroby 2013, 106 000 km, biela koza, automat, cena 7000€ (Kupovat sa bude od rodiny)
Ano-nie?
Strasne sa mi to auticko paci, je take zenske. Budem to mat na zaucenie kedze si robim vodicak… potom by som kupovala vyssi rocnik…
Su tu majitelky takehoto auta? Ste spokojne? Ci by ste iz do takeho nesli. Neviem sa rozhodnut 🙈 manzel to nechava na mna. Ze on by toho nesiel, lebo je to diesel. Ale konecne slovo mam ja … velmi by mi pomohli vase skusenosti…
Dakujem krasne

minenkas
7. okt 2022

Chceš kúp,ale automat na začiatok asi nie, treba získať návyk na radenie rýchlostí ,ak by si mala v budúcnosti manuál

sense
7. okt 2022

Takmer 10rocne bmw a len 106tis km? Neviem si predstaviť mat diesel a na jazdiť ročne len 10tis km, keďže diesel sa neoplatí na krátke vzdialenosti kupovať. Určite by som si jo dala v service skontrolovať ako bolo servisov âne, co tam všetko bolo pozmenené atď...

olimuc
7. okt 2022

Maly kufor, tvrdé auto, vynikajúce na športové šoférovanie (nemam ho ja ale priateľ), mne sa osobne nepáči, pretože je blbo vidieť na parkovanie (ma aj kameru aj pipaky, ale ja som stara škola), nízke a mohutnejšie autosedacky sú problem. Ak máte veľké rodinne auto, tak šofér + dieta v pohode. Do Álp/ snehu by som s ním tiež nešla, na snehu mu uteká zadok. Opravy sú relatívne drahé. Ako druhé auto len tak do mesta je to ok ak sa ti páči … je to imidzovka, ale ak € nehrajú rolu … prečo nie .

autor
7. okt 2022

@sense bolo to len druhe auto. Mali este jedno. Teraz kupili novy passat a rozhodli sa toto predat 🤷‍♀️

@minenkas automat chcem urcite 😉
@olimuc ano bolo by to len pre mna do prace, deti, skola/skolka, obchod. Zatial by som si netrufla na dlhsie trasy…
No uvidim teda. Budem este po niecom pozerat

tamarkissova
7. okt 2022

Kilometrovo a servisovo by nemal byt nejaký problém, lenže Na krátke trasy diesel asi nie, ak ideš chodiť fakt len škola skolka obchody tak ten motor zničis, pozri radšej benzín naozaj 🙂 z vlastnej skúsenosti iné ako benzínové auto by som nechcela

sense
7. okt 2022

Inak ak chceš také auto len do obchodu a deťom rozvoz tak do dieslu by som nešla... Na krátke vzdialenosti benzín...

sense
7. okt 2022

A teiz ako začiatočník by som nešla do auta ak má. Len zadný pohon,... Hlavne nie v zime,....

autor
8. okt 2022

@tamarkissova
@sense dakujem kocky, pozriem teda este nieco ine 👍

annamalaga
8. okt 2022

A servis BMW 10 ročného a ešte s automatom, to je konečná, viem o com píšem, v rodine je tiež take 10 ročne a papá riadne na servis, to nie je Škoda alebo Ford. Je to prémiové vozidlo. Len výmena oleja v automatickej prevodovke stojí kopec peňazí, skús popozerať ešte Toyotu Yaris napr. Alebo Škoda Fabia.

pragmaticka
8. okt 2022

Na krátke trasy určite benzín!!!

autor
8. okt 2022

@annamalaga ja mam v rodine 3 automechanikov, cize toto neriesim. Yaris sa mi nepaci velmi a fabiu nechcem 🤷‍♀️

autor
8. okt 2022

@annamalaga ja chcem bezpecne auto.. pre mna toto nie je otazka penazi. Len na zaciatok nechcem kupovat velmi drahe. Ako povedal moj muz:aj tak to vsade oskres 😂😂😂😂😂

autor
8. okt 2022

@pragmaticka ano to mi aj muz hovori 🤔

autor
8. okt 2022

Dakujem dievcata. Este si to premyslim. Toto som potrebovala vediet, hlavne ako sedi na ceste a jazdne vlastnosti. Inac skoda, lebo toto som vedela od koho kupujem a ze je naozaj ako nove. Nevadi. Hladam dalej 😀

minenkas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minenkas
8. okt 2022

A ja si myslím ,že zadný náhon a diesel vôbec nevadí,mám BMW a mala som Mini Cooper a zadný náhon je úžasný,v práci mám diesel predny náhon,chodím po kopcoch a aj v zime a nevidím rozdiel

autor
8. okt 2022

@minenkas a s mini si bola spokojna? Aj tie som pozerala. Ale vzhladom na to, ze tam potrebujem dat dve autosedacky, tak sok ho zavrhla

minenkas
8. okt 2022

Veľmi ,milujem Mini Cooper aj si dúfam budúci rok kúpim ďalšieho a Mini Cooper je aj väčší kde sa dajú aj dve autosedačky stačí len popozerať,v dnešnej dobe auta sú už len o tom čo chceš a koľko máš peňazí

autor
8. okt 2022

@minenkas dakujem. Tak to popozeram 🙏

autor
8. okt 2022

@minenkas jeej ten je chutny. Dakujem 🙏

joannita
8. okt 2022

Ja nepoznam to auto, ale ked je od rodiny a tebe sa paci, isla by som urcite do toho. Kupivat ojazdene auto od rodiny /znameho, cize vies co bolo s tym autom, je asi najvacsia vyhoda. O to viac ze ma malicko km.
Ojazdene z bazaru je velky risk

autor
8. okt 2022

@joannita ved totok. Aj mna odradza ten diesel trosku. To je pravda. Ale tak este popozeram a rozhodnem sa 🙂
Velmi mi tu dievcata pomohli. Pojdeme si skusit do neho aj sadnut 😄

tamarkissova
8. okt 2022

A Fiat 500 si nekukalá? Podľa sú to pekne autíčka, novšie ročníky a za dobrý peniaz, pre ženu autíčko jak vyšité 😊 a hlavne benzínové

autor
8. okt 2022

@tamarkissova ano pozerala. Ale tam dve autosedavky nenatrepem. Inac sa mi velmi pacia

tamarkissova
8. okt 2022

Tak keď chceš spoľahlivé auto tak si pozri Audi a4 alebo BMW rady 3, my mame cely život s mužom iba BMW 3 a teraz si chceme kúpiť rady 7 síce servis vždy hotovo z peňazí ale tak spoľahlivé a dobre a pokial budeš jazdiť iba ako píšeš tak nejaký veľký servis by si nemala mat.. do koľko peňazí si schopná kúpiť autko?

autor
8. okt 2022

@tamarkissova no na zaciatok max 15 tis by som chcela. To viem dat cash. Kedze drahsie auto velmi zatial nechcem. Nebudem hned fitipaldy 😂
A potom uvidime ako mi to pojde 🤷‍♀️
A pozriem aj to audi. Sestra maju cela rodina audi. Oni vlastne ine ani nekupuju. A vravi mi, ze urcite mam pozriet audi. Aj ked 10 rocne 🤷‍♀️ Vies ako to je. Kazdy odporuci to svoje 😂
Tak uz mam hlavu ako melon. A nechcem sa pomylit a kupit hlupost

tamarkissova
8. okt 2022

Čo ti ja môžem povedať tak Audi a BMW sú najspoľahlivejšie auta, teda ešte Mercedes ale to by neviem kto servisoval keď máš rodinu a deti 😂 môj muž mal vždy A6 audinu, lenže mne sa to autko nepáči zvnútra, tak ja som len za BMW , mame teraz staršie BMW rady 3 neni ten servis až taký strašný a to mame vyše 200 000 už najazdené.. mame rovného syna a dala som do neho kočík vsrtko 😂a viem že aj keď budeme mat druhé sa pohode zmestime, lenže ideme kupovať rady 7, akože sama som zvedava aký bude tam servis, poistka síce väčšia ale mame ju štvrťročne platiť tak to až tak neucitis, keby to bolo na mne odporúčam ti všetkými desiatimi BMW ale fakt do dieslu nikdy nechod.. nooo a svokra má Peugeot 308, 2017 rok benzín skús si ešte toto kuknúť, celkom má ohúrilo keď som ho videla

autor
8. okt 2022

@tamarkissova dakujem pozriem 🙂