Bluetooth slúchadlá za dobrú cenu

22. sep 2023

Odporučte mi dobre bluetooth slúchadlá za priaznivú cenu. Ďakujem

guudy
22. sep 2023

Nechces napisat aj to, co si pod priaznivou cenou predstavujes?

tamta
22. sep 2023

Strašne všeobecná otázka.. Ja som spokojná so Sony

ivka225
22. sep 2023

Mam Marshall a som velmi spokojna, dlho vydrzia na jedno nabitie

petulda333
22. sep 2023

A ja mam z kauflandu,boli vtedy v akcii za 11,99 a funguju stale. Mam ich 9m

autor
22. sep 2023

@guudy neviem sama .. niečo okolo 50€

janagem
22. sep 2023

Úprimne a O2 má a celkom sa dajú. Sú prekvapivo pohodlné a vydržia pár dní na nabitie

trema
22. sep 2023

Ja mam haylou

martina2ve
22. sep 2023

Ja mam do prace haylou w1, super cena( cca 30€) a kvalita, dlho vydrzia a doma Lamax, pouzivam pri treningoch a vecer v posteli a vydrzia nabite ze pol roka... a pouzivam skoro denne. Ale boli drahsie.

syslik81
22. sep 2023

sony mam jedny a samsung druhe obe su ok ..kupis na bazary lacno

nutellkaaa
25. sep 2023

ja mam sony z alzy stali 40Eur. Baterka vydrzi aj 3 dni, rychlo sa nabiju a zvuk je tiez fajn. Mam ich uz skoro pol roka

hiro
25. sep 2023

https://www.alza.sk/creative-sound-blaster-jam-...
Mam V1 a uz tie boli super - Creative robi zvukove zariadenia desiatky rokov, kvalita je zarucena. Ani neviem ci niektore ine maju nahnute sluchatka ako tieto takze ani po 8h netlacia na usi, uzasne + tlacitko pre basy, super zvuk 🙂

niekto2hy
25. sep 2023

@hiro Mal som JBL Tune 500BT,tlacili ma - su len na malu hlavu.
Prosim ta,tieto su vacsie,alebo rovnake?
Dakujem.

hiro
25. sep 2023

@niekto2hy Pozeram ze JBL Tune 500BT su dost masivnejsie ale tiez vytahovacie na podobny sposob ktore maju tie Creative. Mne to vyhovuje ze si ich vytiahnem kolko potrebujem a malu hlavu zase nemam - ak teda ide o vrch hlavy tak staci povytiahnut 5mm aby sa nedotykali a netlacia ma zhora. Ale keby som ich mal nakratko tak zhora jasne ze tlacia.

hiro
25. sep 2023

(este mam Sony SBH60 - tie som dostal zadarmo k telefonu a tie ma tlacia daleko viac ak si nedam pozor ale tiez su v pohode a este maju aj 3,5 jack takze idu aj na stare zariadenia ale su velmi dobre skladne tak ich nosim v batohu viac)