Blbé sny s členmi rodiny

24. máj 2021

Ahojte, ja uz neviem co si o tom mysliet, poslednu dobu sa mi snivaju take sny , napriklad ze som bola u svagriny, bol jej chlap doma , ona mala vypite a ja som sa zacala bozkavat s jej chlapom , pital sa ma ci skusime nieco zakazane a ja ze mozme a v tom nas svavrina videla, na dnes na rano sa mi zasa snivalo , ze ma zviedol svokor , vyspala som sa s nim , chlap sa to dozvedel , tak vyrobil cirkus , potom svokra zastrelil.. mne uz asi hrabe, neviem co si o tom mysliet , nemam sa komu zdôverit

777januska777
24. máj 2021

Cez sny sa nám môžu premietať naše potlačené problémy a tie sa skombinuju s udalosťami v našej hlave preto vznikne taky mix. Myslím si, ze to znamená, že máš malo sexu alebo nejaký problém s manželom.

autor
24. máj 2021

@777januska777 praveze ani nie , sex mame kazdy deň vecer , ja tomu nerozumiem , stale mam v hlave svokra a svagra ...

all29
24. máj 2021

Ja by som tomu žiaden špeciálny význam nepripisovala, proste šialené sny.

petka3012
24. máj 2021

Tie sny nemajú nič spoločné so sexuálnym životom reálne. Ide o tvoju energiu. Máš ju v sebe nahromadenu - či už dobru alebo tu negatívnu a tým pádom to ide do snov a to s kýmkolvek.

eko22
24. máj 2021

Zaujímavé sny veru. No možno je to len stres alebo ste s nimi dosť často, tak sa vnárajú aj do snov