Bipa karta a nákupy v Rakúsku

lucik194
27. aug 2012

mate niekto BIPA kartu z Rakuska? Dala sa vam vybaviť na SK adresu? Alebo treba mať adresu v Rakúsku? Zašlú ju aj na Slovensko?

vikiba
27. aug 2012

ja mam poslali mi ju na SK adresu vyplnala som v bipe prihlasku takze mala by si to vybavit bez problemov

sisaha
27. aug 2012

@lucik194 ano, poslu ti ju na SK

bierka
28. aug 2012

Ale to sa asi musi vyplnat prihlaska priamo v obchode, skoda ze sa neda objednat cez internet. V tom ich formulari je na vyber iba Rakusko

1ivanka1
28. aug 2012

@lucik194 hej pošlú ti ju aj na slovensko....ja som sa registrovala tam

grettka
28. aug 2012

ked sa zaregistrujem priamo v obchode, tak zlavu dostanem az ked dostanem kartu?
Pytam sa preto, lebo v niektorych obchodoch staci vyplnit formular a zlavu dostane aj skor nez vam vystavia kartu...

vikiba
28. aug 2012

@grettka dostanes zatial taku papierovu z prihlasky a tam zbieras body kym ti nepride plastova

grettka
29. aug 2012

@vikiba dakujem 😉

lucik194
autor
29. aug 2012

vdaka za info

trish31
30. aug 2012

@lucik194 aj ja ju mam,takisto ako viki....A ja Bipu milujem 😉

hanka0134
19. nov 2012

Baby prosím Vás ako to je s tou BIPA CARTOU ? dnes som si ju objednala,ale nemčina mi nič nehovorí :D v BIPI vždy vidím že niektoré výrobky su o niečo lacnejšie s BIPA CARTOU.To je automaticky pri pokladni, ked ju dám ? Alebo musím mať body a to odrátava ? Dajte prosím vedieť 🙂 Ďakujem !

gatmicka
12. dec 2012

Automaticky ako das Bipa kartu tak ti pripokladni odrataju zlavu. Ak mas pri vyrobkoch dve ceny a jedna je ruzova tak ta ruzova ti plati ked mas Bipa Kartu 😉

caoli
4. jan 2014

prosím vás, dá sa bipa karta zriadiť aj cez ich stránku? skúšala som to, ale nedovolí mi zmeniť prednastavený Osterreich a slovenské PSČ mi vyhadzuje preč, že je nesprávne. V niektorej diskusii tu som čítala, že to ide, ale mne teda nie. Ako je to, neviete?

j_ank_a
4. mar 2014

baby, daju mi tu kartu aj priamo u nich? plati mi uz na prvy nakup? dakujem

pg
8. dec 2014

to PSČ by aj mňa zaujímalo,kartu mám ale keď sa chcem zaregistrovať na ich stránke, tak mi to nejde-nepustí ma PSČ. Ďalej by ma zaujímalo,či ste už objednávali cez ich stránku a potom ste si nákup vyzdvihli v predajni ??? Lebo sa mi stalo, že priamo v obchode nemali,čo som chcela-prázdne regále :o))) Prosím poraďte
.O )Ďakujem

yanula
15. júl 2015

@pg ako si to poriesila s tou BIPA kartou? Bo v Rakusku som spisala prihlasovaci formular, dali mi tu papierovu kartu a dosiel mi mail, ze sa mam zaregistrovat a nechce ma to pustit cez PSC. Ci robim nieco zle?? Vdaka za odpoved.

pg
15. júl 2015

@yanula mne kartu poslali poštou.V predajni mi povedali,že formulár musím vypísať tam,lebo cez ich stránku sa nedá registrovať. Registrujú iba ich PSČ.

yanula
15. júl 2015

@pg ano, aj ja som to tak spravila, ale poslali mi confirmation mail, ktory ked nepotrvdim do konca jula, tak ma asi zrusia.. Tak teraz neviem. Asi pohladam nejaky "deutsche spreche osoba" 🙂

pg
11. sep 2015

@yanula to neviem,mne tu kartu poslali na základe registrácie tam.

naughty89
1. dec 2015

@pg a mozte nakupovat cez internet, s tym, ze tovar dorucia na Vasu adresu?

lienka378
22. apr 2016

Vzdy ked tam pridem nejsu formulare,,akoze fakt neviem kedy tam treba ist aby som si to mohla vybavit. Tiez kazdy den ma to tam nebavy chodit

manqua
18. aug 2016

ahojte prestahovala som sa s priatelom do BA uz natrvalo a byvame v Rusovciach... tak ma napadlo ze tuto lokalitu aspon trochu vyuzijem a budeme nakupovat niektore veci v Rakusku... co vsetko z kozmetiky a domacich potrieb sa teda oplati kupit? vdaka