Bezkofeínové kávy a melta

kvetinka211
29. feb 2012

Akú máte skúsenosť s chuťou bezkofínových káv prípadne melty? Mne sa osvedčila bezkofeínová nescafe ale hľadala som zdravšiu variantu, takže instantná melta z dmka alebo obyčajný kavyt .. obe chutia príjemne. Teraz som však kúpila nescafe caro vitality a je to nieco strasne 😖 Vonia a chuti ako ta plastelina play-dough 😀 Tiež máte takú skúsenosť? A to klasické Caro original od nestle je tiez taky hnus alebo to chuti normalne? Dakujem za postrehy ...

annaopialova
29. feb 2012

ahoj ja som meltu pila ked som kojila vzdy som si navarila aspon na dva dni aj kvoli mliecku aby som mala dobre mliecko

katushka16
29. feb 2012

ahoj,ja pijem Caro originál( asi už 2 roky) a veľmi mi chutí a pijú ho aj moje dve malé🙂

emogeon
29. feb 2012

ja som pila Caro ta je uplne nekavova 🙂 bez kofeinu v tych bezkofeinovych neskach je nejake to % kofeinu..

kvetinka211
autor
1. mar 2012

@katushka16 @annaopialova @emogeon tak snad to caro original chuti normalne, dam nestle teda este jednu sancu a skusim ho kupit... ale to caro vitality s vlakninou sa fakt neda pit ☹ dakujem za odpovede

halienka
1. mar 2012

@kvetinka211 ja si kupujem Inku, je to rozpustná kávovinová zmes, mne teda chutí zo všetkého najlepšie, chuť je asi najlbižšia normálnej káve, Caro Original mi prišlo vcelku chutné, ale už bolo také akési prevoňané čímsi iným, sladkým, proste už to malo ďalej od tej ozajstnej kávovej chuti. Tkaže som sa predsa len vrátila ku Inke a som spokojná 🙂

freziad
21. mar 2012

Mne Caro vobec nechutilo. Ja pijem v tehotenstve bezkofeinovu kavu Ebenica pre tehotne mamicky. Je to ozajstna chut kavy. Kupujem mletu a v Tescu som si za par eur kupila taku nadobu, do ktorej si to zalejem a prefiltrujem. Mam to v praci a je to super.