Bezdôvodne po mne zazerá

24. jún 2022

Ahojte prosím akoby ste reagovali keby ste stretávali istého muža a ten strašne zazeral po vás a potom neskôr išiel aj s manželkou asi a aj tej niečo vravel a aj ona zazerala 🤦prosim čo to je ?
A nakoniec je to nejaký poslanec mesta 🙈nič som neurobila nikomu . To som až tak nesympaticka?mám sa pozdraviť usmiať ? Lebo ja vždy nechápavo pozerám

lilyianka
24. jún 2022

Sa ho/ich spýtaj

0silvia0
24. jún 2022

Isteho muza stretavas casto?

hope87
24. jún 2022

Ak je to tak zretelne, ze naozaj zazera, je to caste a tebe to vadi, tak ked ho nabuduce stretnes, tak sa ho spytaj. Normalne sa mu pozdrav, ze: Dobry den. Viete co, stretavame sa relativne casto a uz dlhsiu dobu mam pocit, ako keby ste mi chceli nieco povedat, alebo ste ma poznali. Lebo tak uprene na mna pozerate a ja neviem, co si mam o tom mysliet. Ze nech sa nehneva ale ze ti to aj vadi, lebo nevies, co je vo veci.

melanta
24. jún 2022

A nezazerá preto, že ty na neho stále pozeráš?

jaskolka
24. jún 2022

Co znamená, že zazera? Akože škaredo na teba hľadí, alebo uprene ziza alebo hádže dáke grimasy?
Nemôže to byť, že proste len pozerá "do prázdna" a vyzerá to ze uprene civi na teba? A pritom vlastne nepozerá nikde?

casavina
24. jún 2022

A čo tak spýtať sa jeho?

liusa82
24. jún 2022

Tipujem že táto téma sa objavi bud dnes alebo v blizkej dobe aj na modrom komikovi na instagrame😀 Radšej rýchlo zmazať😀

oli18
24. jún 2022

Niektoré témy ozaj ako z materskej školy🙉

mikadooo
24. jún 2022

Čo ja viem, však nech zazerá... Niečo sa mu na tebe nepáči, čo ja viem, farba vlasov alebo čo... Alebo mu niekoho pripomínaš a chudák si za svet nemôže spomenúť že koho... 😄. Ja by som to neriešila😁.

asocial
24. jún 2022

A nevola sa to nahodou paranoja?

autor
24. jún 2022

@melanta 😅🤣🤣jasné ja pozrem a on ma už dávno rengenuje

autor
24. jún 2022

@0silvia0 už dlhšiu dobu nie a odľahlo mi