Beauty salón Margret Žilina

tina.olbreitova
16. aug 2014

Niekto so skusenostami s tymto salonom;konkretne s tetovanim obocia?

anitra11
6. sep 2014

hm, tiez som bola zvedava na prispevky, lebo aj ja mam zaujem navstivit tento salon a tiez konkretne na tetovanie obocia, ale pozeram ze ziaden prispevok... ☹
Uz mi to tu na MK tak pripada, ze pokial nie je tema o sexe, alkohole, nevere a ohovarani, alebo ako by niektore mamy zvozili ine mamy, ... tak ani sa prispevku nedockas.
Alebo tu chodia na MK len maminy, ktore nenavstevuju kozmeticke salony?, teda konkretne v tomto pripade Zilincanky?

paris1813
31. okt 2014

aj mna to zaujima .... idem tam o mesiac na obocko ...

anitra11
31. okt 2014

@paris1813 super, daj potom vediet, lebo to by ma zaujimalo, kedze aj ja by som tam chcela ist na obocko, ale este sa kojime, tak musim pockat

paris1813
1. nov 2014

urcite dam vediet,hodim aj foto ak mi pojde 🙂)))

anitra11
1. nov 2014

Oki, drzime palce, nech to mas super ...

nelinka777
14. júl 2015

Ahojte tak boli ste ? Na tento salon som ešte dobré slovo nepočula plus mám aj osobnú skúsenosť....salon je nádherný to áno nemozem poprieť luxus fakt krása ale záhadne vždy prázdno a rýchlo vás objednaju ...zákazníkov je velmi malo ...prečo asi ? Dala som si farbit vlasy a strihať, klasika nič extra som na hlave nemala cca 65€ som zaplatila a domov som išla po tvári špinavá od farby...ďalšia skúsenosť jednej známej ...kúpila woucher na tetovanie obocia a pani kozmeticka jej do telefonu povedala nech si ho doma nakresli ako to chce mať až sa s tým nezdržiava....ako si laik moze nakresliť sám obočie? To si ho moze kresliť každý deň a nemusí ho tetovat ...samozrejme si ho dopredu nenakreslila a keď prišla pani kozmeticka ju zje.... Ako malé dieťa ....tolko k tomuto salonu ...NEODPORÚČAM

pmugabriela
21. sep 2015

Baby ja tiež robím permanentný makeup, keby ste mali záujem kľudne sa mi ozvite... V salóne Margret to je nehorázne predražené... Nieje taká dobrá aby mala takéto ceny... Ja vám to viem urobiť za omnoho menej a kvalitne 🙂 Kľudne sa ozvite

anna72
25. nov 2015

@pmugabriela robíte aj linky a aká je cena ?

malicek11
22. okt 2016

Ja som bola u nej na kurze a poviem vam ze to bola totalna katastrofa.pouziva zdrobneniny aj tam kde sa to nehodi.Cely priebeh kurzu bol na nulovej urovni a neprofesionalny.Nechala nas pol hodinu same pri samotnom tetovani - odisla sa pozerat na druhy prebiehajuci kurz.Nevysvetlene zakladne veci.Zle vybrata farba na obocie a najhorsie je to ze tie farby co ona predava som nasla na inej stranke o 10xlacnejsiu ako ih predava ona.Neodporucam ju vobec.Velmi velmi velmi zla skusenost

polina1989
9. apr 2017

Ahojte. Dlho som sa chystala napisat recenziu na salon Margret v Ziline. Dovod? Moja skusenost bola katastrofalna. V minulosti som si vytrhala obocie na tenky pasik. Obocie mi prestalo rast. Tak som sa rozhodla pre tento salon. Preco? Zaujala ma cena 250€ a krasny salon. Takze som si myslela, ze je to dost na urovni. No opak je pravda. Prve sedenie bolo divne, tvar obocia mi nevedela nakreslit a zarazajuce bolo na tom, ze ziadny utlmujuci krem mi nedala. Islo sa hned na vec. Neskutocna bolest. A je samozrejme ked vam niekto zareze do koze tak krvaca a zato mi neskutocne nadavala. Bola neprijemna a davala mi to za vinu. Ked po dvoch sedeniach mi obocie nedrzalo dala som tomu sancu este tretikrat. Za cenu 125€. Farbu, ktoru mi dala mi casom zmodrala. Asi do 2 mesiacoch. Cize nic ine mi neostavalo len sa s tym zmierit. Ale nedalo mi to a isla som konzultovat do ineho salonu kde si ma zobrala kozmeticka do parady. Mile damy, slecny. Tu je dokaz. Dajte si vazne pozor, ku komu pojdete na PUM. Ale tento salon NEODPORUCAM.

malicek11
19. apr 2017

Polina1989 - pre boha to co Ti porobila s obockom(margret)??Pritom sa chvali ze tetuje 20 rokov no podla fotiek to tak nevypada..Jej kurzy stoja za velke h...to uz aj z youtubu sa viac clovek dozvie...Je to jedna velka podvodnicka..pigmenty kupuje cez cinsku stranku ani sa necudujem ze sa Ti tak sfarbilo..