Balíky z Anglicka

ivankaberrynka
21. máj 2012

Ahojte..potrebujem poradiť. 28.4 sme si s kamarátkami objednali topánky z jednej angl. stránky. 8 párov. Transakcia cez pay pal bola vykonaná/zaúčtovaná myslím že 3.5. a v pondelok 7.5 som obdržala mail o odoslaní balíka. Doteraz však neprišiel. Sú to 2 týždne. Písala som firme minulý týždeň mail, lebo som čítala na nete, že by to nemalo tak dlho trvať, no zatiaľ sa neozvali. Nemáte niekto skúsenosti s takýmto niečím? Ď

zabka88
21. máj 2012

@ivankaberrynka ahoj a na stránke mali dobu dodania? ja som si objednávala knihu z anglicka a došla mi o tri týždne , z balíka som vyčítala že balík išiel "skratkou" cez Frankfurt nad Mohanom 😕 😀

ivankaberrynka
autor
21. máj 2012

aha. no, na stránke píšu, že dodajú v krátkom čase 😖 . Ale super, ďakujem za odpoveď. Som rada, že mám ešte nádej. Počkám teda etšte týždeň.. Vďaka

ivankaberrynka
autor
21. máj 2012

@zabka88 Práve sa mi ozvali s podacím číslom. Tak 19.5 dorazila zásielka na SVK. 🙂 🙂 🙂

zabka88
21. máj 2012

@ivankaberrynka supéééér, ešte nech príde v poriadku 🙂 inak z anglicka pošta ide divne, som raz objednávala šaty z americkej stránky a o necelé tri dni mi volal kuriér že má pre mňa zásielku z Číny 😕 som ho päť minút presviedčala že ja som si z číny nič neobjednávala 😀 😀 ale tá zásielka z Číny mi prišla za tri dni a v super stave.. no briti sa majú čo učiť 😉 😀 😀 😀

ivankaberrynka
autor
21. máj 2012

@zabka88 Kamarátka čakala na zásielku z "Ameriky" celý mesiac. A prišlo to tiež z Číny ako GIFT, no musela ísť do BA na clo, lebo jej otvorili balíček a tovar sa im zdal byť drahý, takže niesla so sebou potvrdenie o úhrade a ešte vraj vysvetlovala, že je to proste z výpredaju..Strašné. Dúfam, že nás to tiež nečaká, lebo tie topky boli fakt za facku..

zabka88
21. máj 2012

@ivankaberrynka sa lepšie oplatí objednávku "rozložiť" ak sa dá samozrejme na menšie aby sa vyhla clu, sa to podla mna oplatí aj ked zaplatíš poštovné viac krát však veci sú tam fakt lacné to poštovné to až tak nenavýši ale clo by mohlo..

boom_nika
16. jún 2014

Ahojte mám taký menší problém. Chcela by som si objednať nejaké veci zo zahraničnej stránky crazy-factory.com len neviem sa dopátrať ako mi to príde domov. Kuriérom alebo si to mám vyzdvihnúť na pošte. Jediné čo tam je napísané je že tento tovar vám príde na túto adressu.. Som s toho trošku dopletená. Niekto dáku radu? Dakujem

zuska_bluzka
16. jún 2014

@boom_nika dole máš general terms http://www.crazy-factory.com/shop_content.php?c... delivery: dodanie bude realizované treťou stranou, ktorá bude bližšie špecifikovaná objednávkou (zrejme v objednávacom procese dostaneš na výber spôsob dodanie, pošta, dhl, ups...), pričom tovar bude odoslaný do 2 dní (v prípade ak ho majú na sklade) ak nie, tak do 2 týždňov. btw nemyslím, že shippinguju z UK bude to švajc...

janka994
21. jún 2018
Používateľ janka994 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka994.

nakupujem v anglicku často a nejlepší a najlacenjší spôsob dopravy je cez nejakú firmu, čo posiela balíky z anglicka na slovensko, najčastejši epoužívam túto https://matkoakubko.com funguje to tak že si veci objednám, pošlem na ich sklad. väčšinou nakupujeme viaceré baby, čiže oni ito tam všetko dajú dokopy a pošlú na slovensko, a my si potom už rozdelím peniaze za dopravu