Balík v Alzaboxe - nemám kód na vyzdvihnutie

uradnikova
16. dec 2023

Neviete poradit,ci sa nejak dostanem k baliku od dpd. Podla cisla zasielky vidim,ze je na odbernom mieste,alzabox,ale kod mi neposlali. Ani sms,ani mail,ani spam. Tel kontakt som nenasla, mail nereaguju. Vdaka

valeria_h
16. dec 2023

Kontaktuj DPD.

deti95060810
16. dec 2023

len čakať ma kód, alebo zavolať na infolinku ak má dpd

marca12
16. dec 2023

@uradnikova Poradit neviem,ale na alzu mam aj ja nervy. Minuly rok som sa zaprisahala,ze cez alzu uz nikdy nic neobjednam. A tento rok som spravila zase tu istu chybu. Objednavala som s predstihom a uz druhy tyzden mi vypisuju,ze balik sa omeska....zase nervy,ci to stihne prist do Vianoc. Ale je to aj chyba ludi,lebo si nevyberaju z alzaboxu. Ja vzdy hned v ten den utekam vybrat,aby som neblokovala zbytocne miesto a niektori maju v pazi,vyberaju v posledny mozny den.

uradnikova
autor
16. dec 2023

@deti95060810 praveze nemaju. Balik tam uz je 3 dni. Mozno uz aj nie...kedze treba vybrat do 2 dni

luccija
16. dec 2023

@marca12 ak by nebolo miesto dajú to do najbližšieho to má skôr odosielateľ problém nie?výberna lehota sa práveže u každej firmy skrátila

euie
16. dec 2023

Ahoj, mne dosiel v takomto pripade mail s hlavickou

Informácia o uložení zásielky v odbernom mieste Pickup

A pri cisle balika v danom maile je aj kod na vyzdvihnutie

uradnikova
autor
16. dec 2023

@euie mne praveze nie,preto nemam ani kod

zuzanaete
16. dec 2023

@marca12 Objednavala si vec, co bola skladom? Bola vec priamo u Alzy alebo Alza je len sprostredkovatel? Teraz sme Alzu vyuzili viacej raz a vzdy vsetko ok. Jedine 1 vec, ale to som objednavala s vedomim, ze nemaju na sklade a dodanie jen otazne.

beata_k
16. dec 2023

@uradnikova cakas zbytocne. Ak bol plny, tak ti to dorucili niekde inde. Pride ti kod, ale na uplne inu adresu.

vanilkovazmrzka
16. dec 2023

Na alzaboxoch nie je nejaky telefonicky kontakt? Vidim ze to mas cez dpd a teda nemusimto byt nakup z alzy, ale mozno nejaka sprava tych boxov bude mas sposob, ako sa dostat k obsahu ich boxu

emma12345
16. dec 2023

Toto sa nam stalo uz 2x a iba u DPD. Nikde ziadny kontakt na nich iba mail, na ten nereaguju. Kod vobec neprisiel. DPD to bez vahania vezmu do ich skladov a museli sme ist po to cca 20 km. Bezne nam do Alza boxov chodi vela zasielok, ale len s DPD je problem.

beata_k
16. dec 2023

@luccija Nevyberu najblizsie. Mne vybrali ich expedicne stredisko x km dalej. Odberne miesto bolo o 100 metrov dalej. A ani preposlat ho nechceli.

13uzivatelka11
16. dec 2023

Možno skus kontaktovať eshop kde si objednavala, ak budú ochotní, tak sa vedia skontaktovať s dpd a zistiť či čo je s balíkom

chichua
16. dec 2023

@uradnikova a nemáš ho na dobierku? V tomto pridané treba najprv zaplatiť dobierku a potom ti pošlú pin

emma12345
16. dec 2023

My zasa mame v tom expedicnom sklade, balik sa nevmestil do boxu, nie ze by zavolali ( bola som doma ), zaviezli do skladu. A znovu ho nedovezu, to som skusala vybavit na vsetkych moznych kontaktoch od nich.

uradnikova
autor
16. dec 2023

@emma12345 ano uz som to raz s nimi mala,ale vtedy aspon reagovali na mail a poslali kod

uradnikova
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uradnikova
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka.7
16. dec 2023

@uradnikova pokial sa balík vráti, pride ti o tom mail. A peniaze vrátia na ucet automaticky (ak si platila vopred). Objednaj ešte raz.

minesasubu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uradnikova
autor
16. dec 2023

@minesasubu ano urobila som.len neodpisuju. Tel neni na nich.a balik tam drzia len 2 dni,tak asi uz nic z toho

emma12345
16. dec 2023

Presne aj u nas tak, bol vikend, oni odpisuju len v pracovnej dobe, a v sobotu o polnoci balik DPD vyzdvihol a stiahol do depa. Pride ti info, ze ho mas tam a tam si ho mozes prevziat.

marca12
16. dec 2023

@luccija nie,nedavaju na ine miesto.

marca12
16. dec 2023

@zuzanaete maju ju na sklade. Keby nebola na sklade,tak by som tam ani neobjednavala.

lindus_esterka
16. dec 2023

@marca12 presne pre toto sa alze snazim vyhybat. Vzdy ked som kvoli rýchlosti dodania uprednostnila alzu ("vecer objednas, rano vyzdvihnes") tak mi to dalsie 3razy posunuli a do alzaboxu to prislo o 2 dni. Nehovoriac, ze na vyzdvihnutie som mala dobre ze nie 15minut

jessx
16. dec 2023

@uradnikova aj mne sa stalo toto iste, tu však nejde o eshop ale o prepravnú spoločnosť akou ste si to dali ( Packeta, dpd ..) takze treba zavolat tam. eshop keď balík odovzdá prepravnej spoločnosti tak už je to v ich rukách a eshop už nevie tu niečo urobiť. Ja som si zavolala do packety a zistila som že mala som tam chybne telefónne číslo, jedna číslica bola inak než mala byt čiže preto mi neprišla žiadna sms. Hneď mi to zmenili a behom chvíľky mi prišla sms s kódom 😊 aj v minulosti sa mi toto stalo že neprišla sms tak už aspoň budem vedieť ako postupovať, snáď som pomohla

nevenka
16. dec 2023

@beata_k aj mne sa to stalo, ziadny kod, nic, ale to.bolo GLS a ulozili to vo svojom boxe. Ale az po urgovani, ze kde je kod, tak az potom dohladavali. A zasielka inde. A ani mu, ani buuu...🙄

nevenka
16. dec 2023

@lindus_esterka mne zas packeta stratila zasielku a ani sa nenajde podla mna...😑

emma12345
16. dec 2023

@jessx Ide o to, ze do DPD sa nedovolas. Ziadne tel.cislo nemaju nikde uvedene, a mail iba v pracovnych hodinach, vikend nic. Ked sa to stane v piatok poobede, balik z boxu je v pondelok uz prec.

lindus_esterka
16. dec 2023

@nevenka ja mam s packetou zatiaľ len dobre skúsenosti, drzim palce nech sa balík najde 🤞