Balík obyčajne

28. nov 2023

Koľko môže trvať balík obycajne dnes je ti už 6 deň mali my prísť 3 balíky a ani jeden my neprišiel.
Vždy my prišiel na 3 deň od odoslania .je možné že sa mohol stratiť alebo ešte mam počkať aspoň do piatka .

3009
28. nov 2023

Viac ako čakať nemôžeš, nakoľko bol poslaný obyčajne tak sa nedá ani dohlľadať. Takže poučenie neposielať obyčajne.

paulinkaa2
28. nov 2023

Ísť sa opýtať na postu ci sú tam.neni. 🙂

adri266
28. nov 2023

Ved bol medzitym vikend.

isis234
28. nov 2023

Stalo sa mi, že i pohladnica "cestovala" týždeň.... možno majú poštárky toho veľa, možno sú i dovolenky, preto ti ešte neprišiel. Spýtaj sa na pošte. Alebo i žltý lístok mohla dať poštárka omylom niekomu inému do schránky.

patka06
28. nov 2023

Balíky majú podacie číslo - vypýtaj si od odosielateľov a môžeš sledovať na stránke
Ak čakáš listovú zásielku, ktorú voláš balík, poslanú obyčajne, tak neostáva nič iné len čakať - už sa blížia Vianoce pošty je viac, pokojne môžeš ísť 4 - 5 pracovných dní

autor
28. nov 2023

@patka06 bolo to posielané obycajne tak nemám.cislo zásielky ale už je to 6 dena stále my nič neprišlo to je záhadné 3 balíky my boli posielané ale žiadny my neprišiel doteraz

viera77
28. nov 2023

Balík na poštu alebo na adresu sa ani nedá poslať "obyčajne" bez podacieho lístka s podacím číslom - to iba listová zásielka, buď obyčajne alebo doporučene (tiež podací lístok s podacím číslom). Ty ale asi myslíš balíček - teda poslané len ako obyčajná listová zásielka....

maris5
28. nov 2023

Este by som pockala do piatku a v piatok sa isla popytat na postu. Uz nie raz sa stalo, ze zasielka bola na poste ale nedali oznamenie o ulozeni. Ano, hovorime o obycajnej zasielke, ktora ma vacsie rozmery a postarky ich nenosia

autor
28. nov 2023

@viera77 áno obyčajná zásielka ale vždy my doteraz prišiel na 3 deň od odoslania dnes je to už 6 deň

zorkahorka
28. nov 2023

Idu jedniducho Vianoce... Dnes sa u mna zastavil kuruer az podvecer, o niekolko hodin neskor nez zvycajne. Povedal, ze domov chodi o 20.h... z jednej stranky mi balik cestuje uz vyse tyzdna a to mi packeta dnes oznamila, ze na vybrate miesto mi ho dorucit nemoze... desim sa toho,co sa bude diať par dni pred vianocami

nikolca
29. nov 2023

Fakt divne že ti 3 baliky neprišli keby jeden ešte tomu uverim

isis234
29. nov 2023

Bola si na pošte urgovať?

isis234
30. nov 2023

Teraz v správach... triedia nedoručené balíky..