Balík nebol zatiaľ doručený

28. máj 2024

Dobrý deň v piatok som bola na pošte je utorok a balík nebol doručený zatiaľ. Stratil sa? Posielala som obyčajné túto na bazari MK. Pokiaľ sa stratil môžem s toho mať problém? Písala som že obyčajne na zodpovednosť toho človeka do správy. Peniaze ktoré mi pani zaplatila som smerovala rovno na účet dobročinnej organizácie a mám 11 rokov a neviem posielať na iný účet. Bojím sa že sa pani bude chcieť so mnou súdiť alebo niečo... Nechcem aby o tom rodičia vedeli. Čo ak bude chcieť pani svoje peniaze späť? Ja ich nemám. Prosím čo mám robit? Pomôže ak si tu zrusim účet? Ďakujem moc

autor
28. máj 2024

Ešte poviem že pani moje reálne meno nevie

autor
28. máj 2024

A pre niektorých ľudí: ja som ten balík naozaj poslala len doklad som vyhodila na pošte

autor
28. máj 2024

Pomôže keď to pôjdem reklamovať na postu keď som vyhodila papierik?

autor
28. máj 2024

@1angelika ty sa v tom možno význas ...

tanyan
28. máj 2024

Prečo nechceš, aby o tom rodičia vedeli? Príspevok je anonymný, takže nemusíš byť tajnostkárska a môžeš napísať...
O akú sumu sa jedná?
Ale zrušiť tu účet nepomôže, pretože nie je s čím pomáhať. Ako sama píšeš, tak pani nevie ani tvoje meno a ako kupujúca bola oboznámená s tým, že obyčajná zásielka na vlastnú zodpovednosť príjemcu.
Bez papierika na pošte aj tak nič nevyreklamuješ.

janickacrazy
28. máj 2024

aký papierik si vyhodila? Ved ked posielaš obyčajne zásielku, tak ti žiadny papierik nedajú.

autor
28. máj 2024

@tanyan na pošte som platila 1, 40 pani mi posielala na účet 6,00€ Za postu a vec. Chcem si zrušiť účet lebo nechcem mať zle hodnotenie a je mi ľúto pani lebo to chcela na narodeniny pre syna. Rodičia majú strašne veľa práce sú nervózni a ja mám z toho veľké problémy keď sa to dozvedia.

autor
28. máj 2024

@janickacrazy pani na pošte mi len vypisala účet a kupujúci chce doklad o poslaní zasielky

autor
28. máj 2024
autor
28. máj 2024

Toto som jej napísala. Nechcem zle hodnotenie
@janickacrazy
@tanyan

tanyan
28. máj 2024

Aj keby ti dala zlé hodnotenie, tak môžeš požiadať o zrušenie (zmazanie) negatívneho hodnotenia, pokiaľ je napísané neprávom - čo by v tomto prípade bolo.

tanyan
28. máj 2024

V každom prípade musím napísať, že ako matka by som bola smutná a sklamaná, keby som zistila, že moje dieťa predáva bez môjho vedomia svoje veci... Skutočnosť, že peniaze idú na účet nejakej dobročinnej organizácie by ma v tomto prípade určite neupokojilo a ani nenaplnilo hrdosťou.

koniarova
28. máj 2024

Teraz daj tú o Červenej čiapočke.

janai1
28. máj 2024

Ak máš naozaj 11 tak máš lepšie vyjadrovanie ako niektoré 30 tu... Aj keď neviem ktoré 11 ročne decko vie poslať postu a rodičia si ho nevšímajú natoľko aby nevedeli, že predáva veci, chodí samé na poštu a na účte ma čudné pohyby
Poste to niekedy trvá, kľudne to môže byt doručené ešte

janickacrazy
28. máj 2024

Ak si bola na pošte v piatok poobede, tak kludne to mohlo odísť až v pondelok, takže kludne to može ešte zajtra prísť. Tak počkaj ešte a účet si nemusíš rušiť.

1angelika
28. máj 2024

Doklad o zaplatení k obyčajnej zásielke ti je úplne na nič...

rozculena
28. máj 2024

peniaze od teba k tej dobročinnej organizácii išli akým spôsobom? Keď si kupujúcej povedala,že to ide obyčajne,tak prečo by pýtala potvrdenie o poslaní?
Nejaké divné celé,vymyslené

autor
28. máj 2024

@rozculena cezo mňa peniaze nešli dala som jej rovno číslo ich uctu

autor
28. máj 2024

Naozaj to môže prísť až zajtra?

koniarova
28. máj 2024

A ako vieš,že ich poslala?

rozculena
28. máj 2024

ako vieš,že to zaplatila?

autor
28. máj 2024

Teraz som pozerala nejakú diskusiu Z roku 2021 a tam pisu ze niektorým to trvalo aj 6 dni neviem či sa to zmenilo ja sa fakt bojím

autor
28. máj 2024

@koniarova co kto poslal ja som bola odosielateľ

autor
28. máj 2024

@rozculena ja som bola odosielateľ

autor
28. máj 2024

Len pani mi písala že ešte neprišiel

rozculena
28. máj 2024

ty píšeš,že peniaze ona poslala tej dobročinnej organizácii,ja sa pýtam,ako vieš,že ich poslala

simca06022011
28. máj 2024

Ukludni sa, co robis paniku... jasne ze to moze trvat... Dokonca ak je to list, ktory sa nezmesti do schranky, mozno jej to domov ani nedorucia, ale pride jej listok.

A co ked ti da zle hodnotenie, ved nic si neurobila, listok o uhrade aspon si si mohla vypytat... ak ho nemas teda. Napises na hodnotenie odpoved, ze islo to obycajne, na jej zelanie. Vybavene.

simca06022011
28. máj 2024

Ak chcela poslat obycajne, tak ziadny iny doklad ako ten o uhrade neuvidi a nedostane = to je proste riziko obycajenho dorucovania. Ten doklad jej kludne odfot ak ho mas

autor
28. máj 2024

@simca06022011 práveže papierik som vyhodila. Mňa ani nenapadlo že by sa balík stratil

autor
28. máj 2024

@rozculena poslala mi screenshot