Balík na poštu

16. aug 2022

zdravim, dnes som si odkupila jednu vec od jednej zeny a hned tento den isla na postu , dala tam dobierku ( balik na postu )...je mozne, ze to zajtra budem mat ?

nelca0510
16. aug 2022

Skôr nie ako áno,jedine že ráno poslala 1.triedou,tak možnosť tam je

autor
16. aug 2022

@nelca0510 poslala to poobede

miriam_s
16. aug 2022

Ak poobede tak z pošty to odíde reálne až zajtra ráno, to ti nepríde určite... Až vo štvrtok je to reálne...

spadnutaslivka
16. aug 2022

závisí, na ktorej pošte to poslala. Mne sa už viackrát stalo, že som poslala poobede balík na poštu (2.triedou) a na pošte bol už na ďalší deň. Ale nie je to pravidlom.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. aug 2022

@miriam_s dakujem
@spadnutaslivka dakujem
@zoro9836 link coho ? 😅

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. aug 2022

@zoro9836 ja to nemam , kedze som to kupila od jednej zeny z bazosa to asi by ona mala mat nie ?

plastoveobalky1
16. aug 2022

Balík nemá ani 1.ani 2.tr. štandardne podľa ich pravidiel doba dodania je do dvoch dní ale niekedy sa podarí že príde hneď na ďalší deň.....a čo sa týka odoslania či dopoludnia či popoludní, pošta už odosiela všetky balíky už len raz denne, napr u nás v meste viem, že popoludní odchádzajú zásielky po pracovnej dobe

plastoveobalky1
16. aug 2022

Áno ona má na podacom lístku číslo zásielky

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavixy
16. aug 2022

Ja som asi pred dvomi tyzdnami posielala balik na postu v pondelok poobede (v utorok teda odchadzal) a doruceny bol az vo stvrtok 🤷🏻‍♀️

veronice
16. aug 2022

@miriam_s nie je pravidlo... Teda aspoň pošty na našom sídlisku odosielaju vždy po pracovnej dobe ešte v ten deň... Takze ano, balik môže prísť aj na druhy deň. Akurat minulý týždeň som tak posielala a kamoš to mal na druhy deň o 7.00 uz uložené na poste (posielala som z BA na Sliač...)

miriam_s
16. aug 2022

@veronice áno v ozaj veľkých mestách to pôjde, ale v tých menších nie, viem to z viacerých pôšt že to odíde až ďalší deň...

lintu
16. aug 2022

Je to 50:50. A to číslo zásielky si nabudúce pýtaj. Súčasne to máš aj ako doklad, že zásielka je k tebe naozaj na ceste.

autor
16. aug 2022

Dakujem velmi pekne vsetkym , akurat , ze ona je z kosic a ja z maleho mestecka takze mozno teda budem mat aj zajtra , uvidime ale dakujem moc ❤️❤️

maranco
17. aug 2022

Nech ti napíše podacie číslo a tu si pozrieš kde je balík.
https://tandt.posta.sk/